brett sutton
Home Blogi Sam nie wiem!,.?

Sam nie wiem!,.?

Listopad 02, 2014 2 Komentarze Triathlon Trigang.

   Tak sobie siedze i sam jestem sam. 41 lat to początek teraz wiem czego chce. Miałem ten zaszczyt być blisko z ojecem.przekroćwielebnym ze kilka sekund i poczułem co to wiara w TRI. Było to w Gdyni na HErba. "Teraz już wiem !!! "

   Tak mi siè marzy to co Wam wszystkim, ale teraz zima (+)! Czas roztrenowania. Sam obrastam w sadło, jensy tylko mòwią jeszcze tylko chwila i znów.

  To mój pierwszy inicjiacyjny wpis więc wybaczcie. Ale nie moje ostatnie słowo.

   Mam plana o nim później. Na pewno Gdynia , będzie Nas tam wielu bo trzeba tam być!!! Własnie Tam. Znòw poczujemy tą mąc od Ojca naszego zwanego Lukaszem z Grassa.

A tak poważnie weźcie się do roboty bo Wszyscy świeści już nie mogą patrzeć na NAsze nieròbstwo - 10-15 km co to jest, jakaś popierdułka. 

  Dziewczyny i Wy chłopaki do roboty mamy do wykonania plan!!!

 

 Trigang.

p.s.

jest nas coraz więcej!

Komentarze (2)

Łukasz Grass 2014-11-02 22:23:05

Ojciec Dyrektor błogosławi na dalszą drogę życia! :-)

Grzegorz Markowicz 2014-11-02 06:55:29

:)):) nO to masz farta chłopie...być blisko z Ojcem Dyrektorem....to myślę ze jeszcze nikt z nas facetów tego nie doświadczył:):):). A W Gdyni to rzeczywiście dał pokaz emocji i pozytywnej energii. Właściwie bez niego te zawody bylyby zupełnie inne:):). Ale właśnie do roboty.....ide na rower chociaż mgła jeszcze ciężka wisi nad polem:):)
Zaloguj się aby komentować

Blogi

Ostatnie wpisy Pokaż wszytkie

stat4u
Website Security Test