brett sutton
Home Blogi Ćwiartka w Ślesinie czyli co łączy WaTRIata i red. Maćka D.

Ćwiartka w Ślesinie czyli co łączy WaTRIata i red. Maćka D.

Czerwiec 02, 2015 8 Komentarze Triathlon Piotr Papierz

Chciałem zakomunikować, ze start w Slesinie, WaTRIat traktuje bardzo relaksowo i stricte treningowo !!!!

Dlaczego? Z prostej przyczyny.

 

 

Szukając tu i ówdzie różnych wzorów lub jak kto woli wzorców do nasladowania w TRI, WaTRIat szczególnie upodobał sobie redaktora Maćka D.

Jego fantastyczne osiągnięcia i sukcesy sportowe, ukoronowane zdobyciem Slota w Berlinie, wywarly na WaTRIacie olbrzymie wrazenie. Jak postanowil tak zrobil. Prześledził dokładnie wszystkie artykuly na AT podpisane przez Maćka D.  i zaczal swojego Idola, brzydko mowiac, naśladować. Oczywiscie nie we wszystkim, skupil sie na treningu triathlonowam i odżywianiu!.

Polubił słodycze cytat: ...kocham słodycze i wszelkie próby walki z tym nałogiem kończą się sromotną porażką) przestal sie odchudzac, z gazeta wyborcza wytrzymawal tylko 30sec ...Po 30 minutach walki z samym sobą i przeczytaniu Wyborczej od deski do deski, wracam pełen wiary w cudowne efekty porannego oczyszczenia organizmu. No i kompletnie, no moze nie kompletnie ale prawie kompletnie, odpuscil treningi ...nie jestem ostatnio szczególnie aktywny, (to zdanie u red. Maćka D. pojawia sie prawie w kazdym wpisie) ....przyznaję się bez bicia. dzielenie czasu między pracę, rodzinę i treningi przychodzi mi coraz trudniej, ...po co mam się męczyć, skoro do pierwszego startu zostało 5 miesięcy, ...sie od całego tego triathlonowego zamieszania odciąłem, wycofałem i usunąłem w cień. To ostatnie a to zdanie umilowal sobie najbardziej i wzial serdecznie do serca.

 

No i masz babo placek, zamiast Slota WaTRIAt dostal kota. Wszystko u niego powywracane do gory nogami. Mial nawet zrezygnowac ze startu i sprzedac pakiet, ale ceny na czarnym rynku w Ślesinie, nijak sie maja do cen na bazarze w Pruszkowie. Tylko strach prze zona, spowodowal , ze jednak sie zdecydowal  na start. Ale traktuje ten start bardzo relaksowo i stricte treningowo !!!!

Mniej wiecej tak, jak Maciek D potraktowal zawody w Olsztynie......

O autorze

po prostu WaTRIat
Zobacz inne wpisy tego autora

Komentarze (8)

Piotr Papierz 2015-06-09 09:42:58

No pewnie, ze sie oplacalo!!! jest zyciowka. WaTRIat prosi o dalsze instrukcje (czyli wiecej wpisow) oraz o objecie opieka mentorsko-managerska -:)))) No i sklada ogromna gratulacje za wynik!

Piotr Papierz 2015-06-09 09:42:50

No pewnie, ze sie oplacalo!!! jest zyciowka. WaTRIat prosi o dalsze instrukcje (czyli wiecej wpisow) oraz o objecie opieka mentorsko-managerska -:)))) No i sklada ogromna gratulacje za wynik!

Maciek Dowbor 2015-06-08 21:07:38

No i opłaciło się chyba?! Zadowolony ???? Co prawda upał nieco zelżał, ale też było fajnie;-)

Marek Strześniewski 2015-06-08 12:26:06

WaTRIat zrobił tak, jak zapowiedział. Przyjechał - popłynął, pojechał, pobieg - i wyjechał. Na mecie był tuż za red. Maćkiem D.

Marcin Stajszczyk 2015-06-02 17:29:15

Jak ja żałuję, że nie dane mi będzie jednak spotkać się z Wami w Ślesinie... obowiązki obowiązki obowiązki...;) Odbijemy sobie choć nie ze wszystkimi w Suszu:)

Sebastian Witek 2015-06-02 17:08:03

WaTRIat, tylko uwazaj na łancuch abyś nie zerwał jak Maciek w Piasecznie :)
Do zobaczenia :)

Arkadiusz Cichecki 2015-06-02 12:42:25

Rozumie, że podobnie jak Twój idol Maciek, będziesz biadolił, asekurował się a na zwodach robił rewelacyjne czasy.? :-) Czego oczywiście życzę! Do zobaczenia w Ślesinie.

Jakub Masiuk 2015-06-02 12:41:03

czyli będzie ogień...
Zaloguj się aby komentować

Blogi

Ostatnie wpisy Pokaż wszytkie

stat4u
Website Security Test