brett sutton
Home Blogi Piaseczno może mieć największy triathlon w Polsce!

Piaseczno może mieć największy triathlon w Polsce!

Styczeń 13, 2016 17 Komentarze Triathlon Marek Strześniewski

Dzięki umiejętnościom z pogranicza Nowego Testamentu oraz czarnej magii organizatorom triathlonu w Piasecznie udało się wyczarować dodatkowych kilka  miejsc na tegproczne zawody.

 

Wygląda na to, że nigdy więcej nie trzeba będzie ścigać się w zapisach żeby móc się ścigać na trasie. Od przyszłego roku triathlon w Piasecznie ma szansę zostać Największym Triathlonem w Polsce!!

 

Otóż okazało się, że potentat branży kosmetycznej "Salony Dr Eleny Iris" w swoich laboratoriach przebadał próbki mułu z zalewu piaseczyńskiego, zwanego pogardliwie po ostatnich wyborach  "Kaczym stawem".

 

Okazało się, że ma on wszechstronne właściwości lecznicze. Oprócz pozytywnego wpływu na cerę, spowalnia także proces łysienia. Obniża ciśnienie, redukuje zaparcia, reguluje gazy, usuwa łupież, podagrę oraz przeterminowane zobowiązania finansowe.

 

Firma „Salony Dr Eleny Iris" rozpisała konkurs na nazwy na poszczególne specyfiki - prosimy zgłaszać swoje pomysły.

 

Dzięki dotacjom unijnym prace wydobywcze rozpoczną się już na wiosnę.

 

 wydobycie

 

Na pogłębionym akwenie będzie można rozgrać zawody z limitem 5000 osób.

 

 tama

 

Oprócz triathlonu na kilku dystansach, równoległe zostaną rozegrane zawody w duathlonie, akwathlonie, biathlonie, pentagonie i pływaniu synchronicznym. Zostaną również rozegrane zawody hippiczne i dla dzieci.  

 

pywanie

 

Niektóre będą miały rangę mistrzostw lub eliminacji międzykontynentalnych. Kilka federacji szykuje lukratywne propozycję w współpracy, w tym World Triathlon Association, SKS, PKP, PGR i WuCe.

 

Jeśli ktoś nie zdążył się zapisać w tym roku może wystartować w Ślesinie lub Elblągu. Albo zapisać się do sekcji świetlicowej w warcaby lub piłkarzyki.

 

A w przyszłym roku zmierzymy się w Piasecznie!

O autorze

Profesjonalny amator z lekką nadwagą szukający równowagi między siłami napędu a oporu. Najwyżej sklasyfikowany przez IRONMAN/WTC zawodnik w Polsce w kat. wiekowej w latach 2012 - 2015. IRONMAN Silver All World Athlete 2016
Zobacz inne wpisy tego autora

Komentarze (17)

Andrzej Kozlowski 2016-01-18 17:19:10

Marcinie !
Twoim wpisem, a konkretnie kometka bez gumki wprowadziles napedy odrzutowe do triatlonu .
Toz to wypisz wymaluj silnik strumieniowy(ramjet) , ktory charakteryzuje sie : prosta konstrukcja(komora spalania z dysza) i brakiem czesci ruchomych .
Najwazniejsz jego zaleta jest to, ze moze chodzic na wszystkim : nafcie , benzynie , parafinie i ......ALKOCHOLU !!!! :-))))

Marcin Stajszczyk 2016-01-18 16:38:11

Marku taka lotka jak zdjąć z niej gumkę stanowi dobry wydech, który wiadomo gdzie umieszczony moze wzmocnić sile OZD wiec cały czas krążymy wokół okręgu w pewnym punkcie.

Marek Strześniewski 2016-01-18 14:44:19

Krzychu, zaintrygowałeś mnie tą kometkąbo. Dyscyplina zasługuje na rozpropagowanie chociażby ze względu na nazwę :)

Krzysztof Górecki 2016-01-15 23:05:00

Marku, a czy przypadkiem nie będzie jeszcze zapisów w badmintonie lub badmin-nietonie zwanym czasami kometkąbo ja wówczas chętnie. Pozdrawiam

Marek Strześniewski 2016-01-14 07:30:59

To może wysuszony i sproszkowany muł na wspomożenie OZD? Lub maść na odparzenia?

Tomasz Kacymirow 2016-01-13 16:44:38

Czuje się powalony i sponiewierany profesjonalizmem ostatniej wypowiedzi. A sezon jeszcze się nie rozpoczął. Marcin, szacunek. Nie pozostaje mi nic innego tylko zakupić na sezon kilka paczek pampersów. Swoją drogą czułem to jakoś podskórnie bo napisałem wczesniej wpis który nie "wszedł" sugerujący że "nasi" lekarze preferują OZD ;)

Marek Strześniewski 2016-01-13 16:42:07

Może coś na stawy lub łękotkę?

Marcin Stajszczyk 2016-01-13 16:10:09

Panowie, spokojnie, załatwimy, że bedzie tylko na receptę, to, że milczymy nie oznacza, ze nie kontrolujemy rynku;)) ale do meritum, bo nie do końca wiadomo jakiego efektu oczekujecie od nowego preparatu? jeżeli rzeczony zwieracz miałby po błotnymi specyfiku zewrzeć się mocniej to nie wiem czy skutek bedzie dobry, bo powszechnie wiadomo, ze najlepszym dopalaczem jest OZD wiec zamknięcie ujścia nie jest porządane. Z kolei zbytnie rozwarcie wiadomo jakie skutki uboczne moze przynieść. Proponuje wiec jednak nie gmerać w tej okolicy i wymyślić inne mazidło;))

Arkadiusz Cichecki 2016-01-13 13:13:02

Tomuś, widać, że zawód zobowiązuje... ,,potencjalny użytkownik" dobrze brzmi :-)
Marku, na razie dziękuję... tonus mięśniowy w tych okolicach daje rade.... :-) Co do lekarzy triathlonistów, to nie potrzebują babrać się w błocie, EPO mają pod ręką.... :-))) Może dlatego Artur mi się znowu odgraża.... hehe...

Marek Strześniewski 2016-01-13 12:26:20

Tomek, bałem się, że jeśli będzie tylko na recepty, to lekarze-triathloniści będą mieli nad nami przewagę...
Zaloguj się aby komentować

Blogi

Ostatnie wpisy Pokaż wszytkie

stat4u
Website Security Test