brett sutton
Home Blogi Polski "Frodeno" - czyli Robert Wilkowiecki

Polski "Frodeno" - czyli Robert Wilkowiecki

Październik 29, 2016 2 Komentarze Triathlon Krzysztof Górecki

Cześć,

od dawna mnie tu nie było - jakoś tak wyszło. Sezon trochę odpuszczony z kilku przyczyn, zwłaszcza brak startó - trochę z przyczyn finansowych i zdrowotnych. W zasadzie nie startowałem w tym roku z wyjątkiem kilku drobnych zawodów i jednego marathonu z którego pomimo wyniku tak sobie jestem zadowlony. Zapisując się na zawody dzień przed tylko dlatego że zapowiadają mega trudne warunki. Ale nie o tym dzisiaj chciałem. Dzisiaj w mojej ocenie  chciałem dwa zdania napisać o wschodzącej gwieździe polskiego triathlonu, a myślę ż e nie tylko. Do tego wpisu zainspirowała mnie gala polskiego traitahlonu i klasyfikacja debiut roku. Nie wiem jakie zasady są wpisywania na listę do głosowania ale chciałęm zwrócić uwagę na jednego zawodnika. Jednego, ale bardzo młodego. W mojej ocenie to brylant do szlifu. Jak się nie spali, wytrwa i nabierze dobrego kształtu to uważam że jest to nasz kandydat na polskiego "Frodeno". O kim mowa? ROBERT WILKOWIECKI. Możana powiedzieć, że to "mój ziomal". Żeby była jasność, nie znamy się i nigdy nie spotkaliśmy pomimo tego, że to prawie mój sąsiad. Ale chłopak ma potencjał. Pierwszy sezon w tri, bardzo młody, a wynik powalający. Na połówce w Gdyni czas 4.11.10. Podkreślam, początki z tri. Pływanie mega, bieg mega, rower może trochę słabszy, ale wszystko przed nim. To dopiero pierwszy rok z TRIATHLONEM. Uważam, że chłopak zasługuje na udział w głosowaniu. Więc organizator niech weżmie moje skromne zdanie pod rozwagę.

pozdrawiam

i do zobaczenia w przyszłym roku

kg

Komentarze (2)

Krzysztof Górecki 2016-11-01 08:39:03

Cześć Artur,
myślę, że ten "diament :)" ma szanse namieszać nie tylko w 2017 r. Jedyne zagrożenie, że tak się nie stanie to młody wiek i kwestia wytrwania w zapale. A wiele jest zagrożeń - niestety. Ja jednak wierzę i trzymam za niego kciuki.
pozdrawiam

Artur Pupka 2016-10-30 22:51:59

Milo Cie slyszec Krzysztof:) Podzielam Twoje zdanie. Robert to diament do oszlifowania:) Moze zrobic pare nieslodzianek w 2017:)
Zaloguj się aby komentować

Blogi

Ostatnie wpisy Pokaż wszytkie

stat4u
Website Security Test