brett sutton
Home Blogi Dobry trening

Dobry trening

Maj 30, 2013 0 Komentarze Triathlon Krzysztof Dominikowski aka Dajmond

Witam,

dziś mnie coś tchnęło,a może i się porządnie zregenerowałem?kto wie?

Ale mam rekord,pierwszy i dobrze wróżący na 2014 i starty w HIM ;-)

Poszło na szosie 82,5km w 3h10min.Trasa Półmaratonu Slężańskiego. Fajne podjazdy w 3 okrążeniach i do domu. Oj była moc i rogal na twarzy.

W drodze szyki krzyżowała troche pogoda-podmuchy wiatru i lekki deszcz,który ostatecznie,na szczęście już pod domem,zamienił się w mega ulewę.

Ostatecznie jednak trening wyszedł mi naprawdę udany,a moja stara szosa Gianta z nówką lemondką ,sprawdziła się rewelacyjnie. co do stanu moich nóg,to wypowiem się  po weekendzie,po sobotnim LSD biegowym na dystansie 18k i niedzielnym 2km pływaniu ;-)

To był mój pierwszy tak duży dystans na rowerze. zawsze zatrzymywałem się na 40-45km i koniec,więc naprawdę zaczynam w siebie mocniej wierzyć i coraz realniej patrzec na start w połówce Irona.

a tak na koniec powiem Wam,że 23 czerwca są w Sobótce Mistrzostwa Polski w kolarstwie amatorskim i właśnie zapisałem się na najdłuższy dystans 44km-2 pętle trasą Półmratonu Ślężańskiego-POLECAM I ZAPRASZAM :)))

O autorze

Sportowiec-amator,ale z dużymi ambicjami, pozytywnie zainfekowany w 2013 roku triathlonem. dzielę czas miedzy rodzinę,pracę w Europie i radosne trenowanie.
Zobacz inne wpisy tego autora

Blogi

Ostatnie wpisy Pokaż wszytkie

stat4u
Website Security Test