Dan Mcintosh stanął na podium Pucharu Afryki w Rwandzie – Lake Kivu ATU

Dan Mcintosh stanął na podium Pucharu Afryki. Triathlonista zajął trzecie miejsce w zawodach Lake Kivu ATU Sprint Triathlon African Cup, które odbyły się w Rwandzie. Zawodnicy rywalizowali na dystansie sprinterskim 750-20-5. Za zajęcie trzeciego miejsca Dan zdobył 174.55 punktów do rankingu ITU i czek na 1.140 zł.

Kolejne punkty oznaczają awans o 36 pozycji. W tym momencie 240 miejsce daje Danowi drugą lokatę wśród Polaków za Kacprem Stępniakiem. W aktualnym okresie czyli w ciągu ostatnich 52 tygodni (rok), Dan Mcintosh zdobył najwięcej punktów spośród Polaków. Za poprzedni okres, który jest liczony w wysokości ⅓ sumy uzbieranych punktów z ubiegłego roku Dan nie posiada żadnych punktów.