Enea 5150 Warsaw Be Ready! Bezpłatne treningi kolarskie dla triathlonistów!

0
45

Od 29 kwietnia ruszają bezpłatne treningi kolarskie do Enea 5150 Warsaw. Zajęcia pod okiem doświadczonych instruktorów będą się odbywały cyklicznie aż do 3 czerwca.

Cykl Enea 5150 Warsaw be ready! to oferta nie tylko dla osób przygotowujących się do zawodów triathlonowych w stolicy, ale także dla wszystkich tych, którzy chcą potrenować w grupie. Zajęcia będą prowadzone przez Natalię Jędrzejczyk i Konrada Stawickiego, instruktorów i pasjonatów kolarstwa.

 

Dystanse będą każdorazowo dostosowywane do poziomu i oczekiwań grupy – mówią zgodnie. Natalia będzie przewodzić grupie cappuccino (dla bardziej początkujących), a Konrad grupie macchiato (dla bardziej zaawansowanych).

 

– Wiemy, że wśród uczestników Enea 5150 Warsaw jest wielu debiutantów. Chcemy pomóc im w przygotowaniach do startu. Taki trening to nie tylko sposobność do pojeżdżenia na rowerze w grupie, ale także możliwość uzyskania wielu cennych porad od naszych trenerów, jak również wymiany doświadczeń z bardziej doświadczonymi triathlonistami – mówi Michał Drelich, dyrektor zarządzający Sport Evolution, organizator zawodów.

 

Zajęcia będą się odbywały co tydzień, w każdą sobotę od 29 kwietnia do 3 czerwca.

 

Terminy treningów:
29.04 (sobota), godz. 9:30 zbiórka: Metro Kabaty
6.05 (sobota), godz. 9:30 zbiórka: Metro Młociny
13.05 (sobota), godz. 9:30 zbiórka: Metro Kabaty
20.05 (sobota), godz. 9:30 zbiórka: Metro Młociny
27.05 (sobota), godz. 9:30 zbiórka: Metro Kabaty
3.06. (sobota), godz. 9:30 zbiórka: Metro Młociny

 

Partnerem strategicznym cyklu treningów Enea 5150 Warsaw be ready! jest firma Giant Polska, która przygotowała dla uczestników kilka niespodzianek.

 

– Nasza firma od lat zaangażowana jest w triathlon, dlatego bardzo cieszymy się, że możemy być partnerem cyklu treningów kolarskich dla triathlonistów i wspierać ich w przygotowaniach do startu w Enea 5150 Warsaw. Dla uczestników treningów przygotowaliśmy upominki, które mam nadzieję, będą przydatne w trakcie zawodów i w okresie przygotowawczym. Stworzyliśmy też specjalną ofertę na usługi serwisowe w naszym sklepie Giant Fabryczna na Powiślu – mówi Anna Jarosz, starszy specjalista ds. marketingu Giant Polska.

 

Enea 5150 Warsaw to zawody w ramach międzynarodowego cyklu IRONMAN. Druga edycja tych zawodów odbędzie się 11 czerwca br. Do stolicy przyjadą miłośnicy triathlonu z kilkudziesięciu krajów świata, by zmierzyć się z dystansem olimpijskim. Do pokonania będą mieli 1,5km pływania – 40km jazdy na rowerze i 10km biegu.

Część pływacka zostanie rozegrana nad Zalewem Zegrzyńskim. Następnie uczestnicy zawodów przejadą rowerami do centrum Warszawy. Na Placu Teatralnym zsiądą z rowerów, a ostatni etap rywalizacji odbędzie się w pięknej scenerii Krakowskiego Przedmieścia i ulicy Karowej. Meta, jak przed rokiem, przy Teatrze Wielkim – Operze Narodowej.

 

IRONMAN® to największy cykl zawodów triathlonowych na świecie obecny w ponad 50 państwach. Co roku 300 tysięcy sportowców ze 180 krajów świata udowadnia, że nie ma rzeczy niemożliwych (Anything is possible – to hasło, które przyświeca zawodom IRONMAN na całym świecie). W Polsce odbywają się dwie imprezy na licencji World Triathlon Corporation – Enea 5150TM Warsaw oraz Enea IRONMAN® 70.3® Gdynia powered by Herbalife.

 

Więcej informacji na www.5150warsaw.com oraz facebook.com/5150warsaw.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here