brett sutton
Home Forum
Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie

O czym chcecie przeczytać? Czekamy na propozycje.
(1 przeglądających) (1) Gość
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: O czym chcecie przeczytać? Czekamy na propozycje.

Odp: O czym chcecie przeczytać? Czekamy na propozycje. 4 lata, 5 mies. temu #886

• ppawel
  • Użytkownik
  • Oklaski: 4
tylko po testach nie idźcie na trening kolarski bo to się źle skończy;)
Jeżeli rano masz podły nastrój, to wstałeś.... Po prostu wstałeś.

Odp: O czym chcecie przeczytać? Czekamy na propozycje. 4 lata, 5 mies. temu #887

• redaktor
  • Administrator
  • Oklaski: 15
DAREK!!! a ta nalewka krakowska to niby co to było?!! )) pzdr Łukasz G.

Odp: O czym chcecie przeczytać? Czekamy na propozycje. 4 lata, 5 mies. temu #894

• darekkow
  • Użytkownik
  • Oklaski: 5
Nie mylmy przednich trunków szlachetności wielkiej wg prawideł starorodzinnych tłoczonych z prostym procentem butelkowym głowowodnistość powodującym. Pierwsze to dla ducha, ciała i umysłu rozkosz, drugie ból członków o poranku jeno powoduje.

Odp: O czym chcecie przeczytać? Czekamy na propozycje. 4 lata, 4 mies. temu #976

• Ptl
  • Użytkownik
  • Oklaski: 0
Interesuje mnie wpływ ćwiczeń siłowych i gimnastycznych na triathlon. Czy zawodowcy trenują na siłowni? Jeżeli tak to z jakimi ciężarami? Jakie ćwiczenia? Jak to wygląda u mocnych amatorów? Czy jest to w ogóle potrzebne? Jakie są objętości poszczególnych dyscyplin w treningu zawodowców i mocnych amatorów??
Pozdrawiam
Mateusz Petelski

Odp: O czym chcecie przeczytać? Czekamy na propozycje. 4 lata, 4 mies. temu #977

• ppawel
  • Użytkownik
  • Oklaski: 4
środki dopingujące, z którymi można zetknąć się na codzień. co zrobić aby ich unikać? sądzę, że amatorzy całkowicie nieświadomie mogą łamać zasady antydopingowe, ponieważ mało kto jest świadomy co jest zakazane.
Jeżeli rano masz podły nastrój, to wstałeś.... Po prostu wstałeś.

Odp: O czym chcecie przeczytać? Czekamy na propozycje. 1 rok, 5 mies. temu #3278

• Kalwar
  • Użytkownik
  • Życie to życie
  • Oklaski: -1
@ppawel całkiem dobry pomysł, również coś takiego z chęcią bym przeczytał

Odp: O czym chcecie przeczytać? Czekamy na propozycje. 1 rok, 5 mies. temu #3279

• kopciu
  • Użytkownik
  • Oklaski: 0
a ja trochę z innej strony, wiem że prywatę uprawiam. myślę jednak, że nie tylko ja jestem w takiej sytuacji:
wpływ uprawiania triathlonu na staw kolanowy po usunięciu łąkotki przyśrodkowej. możliwe minimalizowanie skutków, prewencja itp itd.

Odp: O czym chcecie przeczytać? Czekamy na propozycje. 1 rok, 5 mies. temu #3280

• kuffs
  • Użytkownik
  • Oklaski: 1
Popieram przedmówców. Dodam od siebie kwestie związane ze stawami (głównie kończyn górnych). Jaka profilaktyka, zabiegi, fizjoterapia. Tylu nas startuje w zawodach i jestem pewny, że nie mała część (ze mną włącznie) boryka się z problemami stawowymi jak kolana, biodra, kostki i inne. Zmiany zwyrodnieniowe, kontuzje. Do dzisiaj np. nikt ze specjalistów nie potrafi udzielić mi fachowej porady odnośnie ściągaczy, stabilizatorów, tzn. jakie najlepsze, jakich unikać i czy w ogóle używać. Kolejna kwestia to wydolność, trening a choroby płucne, astma, alergia. To powinny być tematy wałkowane na bieżąco. Dzień zaczynam i kończę od akademiitriathlonu. Profilaktyka, leczenie. Jak dbać o układ krążeniowy. A najprościej, co robić, żeby przedłużyć starty, treningi mimo problemów zdrowotnych.

Odp: O czym chcecie przeczytać? Czekamy na propozycje. 1 rok, 3 mies. temu #3324

• Kalwar
  • Użytkownik
  • Życie to życie
  • Oklaski: -1
@kuffs - fajne pomysły, chętnie bym się tego samego dowiedział.
  • Strona:
  • 1
  • 2
Wygenerowano w 0.08 sekundy
stat4u
Website Security Test