brett sutton
Home Forum
Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie

Kurs instruktora triathlonu
(1 przeglądających) (1) Gość

TEMAT: Kurs instruktora triathlonu

Odp: Kurs instruktora triathlonu 3 lata, 1 miesiąc temu #2833

• kacperpio
  • Użytkownik
  • Oklaski: 0
Jestem zainteresowany - Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Odp: Kurs instruktora triathlonu 3 lata, 1 miesiąc temu #2834

• Bausik
  • Użytkownik
Najważniejsze informacje o kursie:

- część ogólna jest realizowana w formie e-learningu - materiały są dostępne na stronie, z nich się uczymy i później jest egzamin . Z tej części zwolnieni są absolwenci studiów wyższych (licencjackich, magisterskich i podyplomowych) kierunku wychowanie fizyczne lub sport, absolwenci części ogólnej kursu instruktora sportu, osoby które zdały w PAS egzamin pisemny z części ogólnej (sportu lub rekreacji ruchowej), oraz instruktorzy sportu innych dyscyplin i specjalności z państwową legitymacją instruktorską.

- część specjalistyczna jest realizowana na miejscu, 7 weekendów.

Koszt to 350 zł za część ogólną i 990 zł za część specjalistyczną.

Konsultowałem się dzisiaj z osobą odpowiedzialną za organizację kursu i to od nas zależy kto będzie go prowadził. Możemy sami wyznaczyć osoby, z którymi chcielibyśmy współpracować. Tak samo dotyczy to miejsca kursu.

Dokładne informacje opisujące część ogólną i część specjalistyczną są dostępne po wejściu na którykolwiek kurs instruktora na stornie PAS www.pas.edu.pl/

Wszystkie osoby, które są zainteresowane proszę o info na priv bądź na maila Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. z danymi kontaktowymi tzn. Imię i Nazwisko, nr telefonu i miasto zamieszkania tak abyśmy mogli ustalić miejsce organizacji kursu.

Pozdrawiam

Tomek
Ostatnio zmieniany: 3 lata, 1 miesiąc temu przez Bausik.

Odp: Kurs instruktora triathlonu 3 lata, 1 miesiąc temu #2835

Jestem zdecydowanie zainteresowana - Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Odp: Kurs instruktora triathlonu 3 lata, 1 miesiąc temu #2836

Ja bylem zainteresowany kursem na gdanskiej AWFiS, ale koniec koncow zrezygnowalem. Wyslalem maila do biura CEU, nikt mi nie odpisal. Po tygodniu oczekiwania wyslalem przypomnienie i dostalem odpowiedz, ze mam kontaktowac sie z kierownikiem biura, ktory odpisac mi juz nie raczyl. AWFiS by mi pasowal, ale jesli nawet nie potrafia odpowiedziec na maila, to raczej nie jestem pozytywnie nastawiony do ich kompetencji zorganizowania calego kursu.
Tym niemniej, bylbym zainteresowany takim kursem w okolicach trojmiasta albo zdalnie pod warunkiem, ze nie bedzie to kurs tylko po to, zeby dostac "papier"

Odp: Kurs instruktora triathlonu 3 lata, 1 miesiąc temu #2837

Tez bylbym zainteresowany, choc to w duzej mierze zalezaloby od tego, czy kurs odbywalby sie w Gdansku/okolicach.

Odp: Kurs instruktora triathlonu 3 lata, 1 miesiąc temu #2838

• Bausik
  • Użytkownik
Kurs organizowany przez Pas na pewno nie będzie tylko po to aby uzyskać papier. Są trenerzy z papierami i to my płacimy i wymagamy. Ciężko będzie zorganizować coś w okolicach Gdańska bo chętni są m.in. ze śląska czy Wrocławia...najbardziej prawdopodobne to spotkanie się gdzieś w polowie drogi.

Odp: Kurs instruktora triathlonu 3 lata, 1 miesiąc temu #2839

Powiem tak, jesli kurs bylby w odleglosci do godziny jazdy od trojmiasta, to pewnie bylbym zainteresowany. Jesli gdzies dalej, to niestety nie moge poswiecic tych siedmiu weekendow. W takim wypadku bylbym zainteresowany tylko czescia ogolna (zdalna), jesli jest taka mozliwosc.
A moze caly kurs zdalnie (kamerki, telekonferencja...)? Zapewne profesjonalne (tylko naprawde profesjonalne, nie zadne tam chalupnictwo:)) zorganizowanie tego podwyzszyloby koszt, ale z drugiej strony wiekszosci odpadna wydatki na dojazd i nocleg.

Odp: Kurs instruktora triathlonu 3 lata, 1 miesiąc temu #2840

• Bausik
  • Użytkownik
Zapytam i dam znać

Odp: Kurs instruktora triathlonu 3 lata temu #2850

• Bausik
  • Użytkownik
Niestety cały kurs nie może być organizowany zdalnie, tylko część ogólna. Mamy już 15 osób chętnych, propozycja miejsca to centrum Polski - Łódź, Warszawa lub okolice?

Odp: Kurs instruktora triathlonu 3 lata temu #2851

• BurzaR
  • Użytkownik
Witam,

Dokładnie rok temu podjąłem próbę zorganizowania Kursu Instruktor Triathlonu w Iławie. Podstawę organizacji stanowiło moje osobiste doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą, kurs asystenta trenera zrobiony podczas rocznej emigracji w Anglii i deregulacja zawodów instruktor sportu/trener z sierpnia ubiegłego roku. Kadrę stanowić mieli bardzo doświadczeni ludzie polskiego tri, których nazwiska z pewnością są znane całej tri-społeczności. Został opracowany Autorski Program Kursu, którego głównym celem było: praca z dziećmi i młodzieżą - poziom I, czyli jak bezpiecznie i skutecznie wprowadzać tri..., co dwa lata miał się odbywać kurs poziomu I i kolejnego dający czas na sprawdzenie się w praktycznym działaniu i dopiero podnoszenie kwalifikacji. Wysłałem całą aplikacje do Zarządu PZTri z prośbą o sprawdzenie, zatwierdzenie - podanie kryteriów do spełnienia aby absolwenci mogli otrzymywać licencje trenerską PZTri. Po 3 miesiącach otrzymałem odpowiedź odmowną bez uzasadnienia z zapewnieniem, że otrzymam kryteria za 6 miesięcy ( czerwiec 2014) do tej pory nic!
Koszt kursu przy min. 10 osobach oszacowałem na 800zł z zapewnieniem całej infrastruktury do odbycia kursu, materiałów i kadry. Zwracam uwagę na upewnienie się czy organizowany kurs i zdobycie tytułu uprawni absolwentów do uzyskania licencji trenerskiej w PZTri.
Analogiczną sytuacje miałem gdy chciałem zorganizować kurs dla sędziów PZTri II kl. Czy Zarząd nie widzi potrzeby wspierania inicjatyw oddolnych mających na celu rozwój TRI w Polsce? To na czym opiera się strategia rozwoju tej dyscypliny? Czy tylko na popularyzacji wśród amatorów - których podziwiam, i sam jestem jednym z nich, ale jestem też trenerem, uczestniczę w sporcie dzieci i młodzieży w tri, MTB, LA, pływaniu i o zgrozo! Sport dzieci i mlodzieży w tri się sypie... Ratujmy to, co stanowi o zaplczu sportu wyczynowego a za kilka lat również amatorskiego!
Życzę wszystkim uczestnikom Kursu Instruktorskiego - zdobycia teoretycznej i praktycznej wiedzy i Powodzenia w pracy na rzecz rozwoju TRi!
Wygenerowano w 0.15 sekundy
stat4u
Website Security Test