brett sutton
Home Forum
Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie

Kurs instruktora triathlonu
(1 przeglądających) (1) Gość

TEMAT: Kurs instruktora triathlonu

Odp: Kurs instruktora triathlonu 2 lata, 11 mies. temu #2894

• KURA
  • Użytkownik
  • Oklaski: 0
Jestem chętny jeśli w Warszawie.

Odp: Kurs instruktora triathlonu 2 lata, 11 mies. temu #2895

• Bausik
  • Użytkownik
Super. Prześlij mi w takim razie swoje dane na maila podanego w poście wcześniej. Zweryfikuje dzisiaj listę i dam znać później ile już mamy osób.

Pozdrawiam

Tomek

Odp: Kurs instruktora triathlonu 2 lata, 11 mies. temu #2896

• cincin0074
  • Użytkownik
Również byłbym zainteresowany kursem instruktora Triathlonu.
Gdzie i komu miałbym wysłać zgłoszenie.
pozdrawiam

Odp: Kurs instruktora triathlonu 2 lata, 11 mies. temu #2897

• Bausik
  • Użytkownik
Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. podeślij swoje dane
Ostatnio zmieniany: 2 lata, 11 mies. temu przez Bausik.

Odp: Kurs instruktora triathlonu 2 lata, 11 mies. temu #2907

• Bausik
  • Użytkownik
Witam!

Udało nam się zebrać 15 osób, aby rozpocząć kurs. Jeśli ktoś jest jeszcze chętny to zapraszam do kontaktu najlepiej mailowego Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Miejsce kursu Warszawa.

Pozdrawiam

Tomek

Odp: Kurs instruktora triathlonu 2 lata, 11 mies. temu #2919

Pisze na forum, bo moze ktos jeszcze bedzie zainteresowany - jest opcja zrobienia samej tylko czesci ogolnej zdalnie? Jaki koszt? Jak wygladalby egzamin i jaki jest jego termin? Czy uzyskany "papier" uprawnia mnie potem do robienia kursu instruktora sportu np. na awf bez powtarzania czesci ogolnej?

Odp: Kurs instruktora triathlonu 2 lata, 11 mies. temu #2921

• BurzaR
  • Użytkownik
Witam,
Z moich doświadczeń wynika, że najprościej i najtaniej jest zrobić część ogólną w Polskiej Akademii Sportu(PAS), mają kurs e-learning, przesyłają materiały, uczysz się sam i jedziesz tylko na egzamin, koszt tez jest bardzo przystępny( kiedyś to 350zł, teraz nie wiem jak jest) honorowanie papieru jest sprawą względną, najlepiej najpierw zadzwonić w miejsce, które będzie robiło część specjalistyczną i upewnić się, potem wysłać maila i dostać to potwierdzenie " na papierze". Zwykle nie ma z tym problemu, bo klient to kasa.
Pozdrawiam!

Odp: Kurs instruktora triathlonu 2 lata, 5 mies. temu #3097

• endurowiec
  • Użytkownik
Witam, ostatnio zauważyłem, że jest organizowany kurs instruktora sportu dyscypliny Triathlon na AWF-ie w Poznaniu. Zapisy do końca czerwca. Dzwoniłem do nich i powiedzieli, że narazie są 4 osoby zapisane i żeby ruszył kurs to minimum 10 jeszcze musi się zapisać. Koszt około 1600zł z częścią ogólną, bez niej pewnie taniej. A Papier co z AWF to z AWF, a nie jakieś firmy x;p Jeśli zebrała by się grupa kurs ruszyłby wrzesień/październik.
www.awf.poznan.pl/pl/cdks

Odp: Kurs instruktora triathlonu 1 miesiąc, 1 tydzień temu #3861

Czy ktoś byłby zainteresowany Kursem Instruktora Triathlonu, który odbywałby się w Warszawie w okresie listopad - marzec (pewnie jakieś 7 weekendów)?
Z nikim jeszcze nie rozmawiałem aktualnie na ten temat, najpierw chciałbym mieć rozeznanie co do zainteresowania. Od poprzedniej próby zorganizowania kursu 3 lata temu (byłem wśród chętnych) siedzi mi to cały czas w głowie Jak widać, wtedy zainteresowanie było, ale jak podany został harmonogram to niestety ludzie poodpadali i nic z tego nie wyszło. Dlatego też byłbym wdzięczny jedynie za głosy naprawdę zainteresowanych, a nie wyrażających jedynie chęci
Zapewne z pytaniem o organizację zwrócilibyśmy się do PAS lub warszawskiego AWF.

Odp: Kurs instruktora triathlonu 1 miesiąc, 1 tydzień temu #3864

• Kalwar
  • Użytkownik
  • Życie to życie
  • Oklaski: -3
Na forum jest raczej mało osób, więc może być dosyć ciężko :/
Wygenerowano w 0.10 sekundy
stat4u
Website Security Test