brett sutton
Home Forum
Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie

Kurs ekonomicznego kraula z Sebastianem Karasiem
(1 przeglądających) (1) Gość
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Kurs ekonomicznego kraula z Sebastianem Karasiem

Kurs ekonomicznego kraula z Sebastianem Karasiem 9 mies., 1 tydzień temu #3680

Zapraszamy na kurs ekonomicznego kraula do Dąbrowy Tarnowskiej

Na kursie przede wszystkim zwrócimy uwagę na skoordynowanie pracy rąk i nóg. Opracowany przez Sebastiana specjalistyczny zestaw ćwiczeń, pozwoli Ci zrozumieć i wykorzystać w praktyce technikę ekonomicznego kraula. Zsynchronizowana praca kończyn górnych i dolnych  pozwoli na efektywne przemieszczanie się w wodzie oraz uzyskanie wysokiej prędkości przy mniejszym wykorzystaniu zasobów energetycznych.

Więcej informacji w załączonej ulotce lub pod 690 300 985

Ze sportowym pozdrowieniem
Jacek

Plik załącznika:

Nazwa pliku: Kurskraula.pdf
Wielkość pliku: 434 KB

Odp: Kurs ekonomicznego kraula z Sebastianem Karasiem 9 mies., 1 tydzień temu #3683

• Kalwar
  • Użytkownik
  • Życie to życie
  • Oklaski: -3
Co to jest w ogóle ekonomiczny kraul?

Odp: Kurs ekonomicznego kraula z Sebastianem Karasiem 9 mies., 1 tydzień temu #3685

Przesyłam definicje Sebastiana, którą komunikuje na stronie

EKONOMICZNY KRAUL - Wykorzystasz każde pociągnięcie, zachowasz więcej energii, popłyniesz szybciej i mniej się zmęczysz.

Dzięki kilkuletniemu doświadczeniu w szkoleniu pływaków oraz triathlonistów na poziomie amatorskim, stworzyłem swoją autorską metodę nauczania i doskonalenia pływania- "ekonomicznym kraulem". Metodę te opracowałem na podstawie kilkuletniej obserwacji swoich zawodników, dla których szukałem sposobu na ekonomiczne przemieszczanie się w wodzie, nie tracąc przy tym wysokiej prędkości pływania, a zarazem zachowując jak najwięcej energii.

Pozdrawiam
Jacek Melich

Odp: Kurs ekonomicznego kraula z Sebastianem Karasiem 8 mies., 3 tyg. temu #3689

• aJKOM
  • Użytkownik
  • Oklaski: 0
Czy wiadomo kiedy można się spodziewać kursu w Warszawie lub okolicach?

Odp: Kurs ekonomicznego kraula z Sebastianem Karasiem 8 mies., 3 tyg. temu #3690

Dzień dobry,

proszę o bezpośredni kontakt ze Sebastianem

www.karas-swimmingteam.pl/

Pozdrawiam

Odp: Kurs ekonomicznego kraula z Sebastianem Karasiem 8 mies., 2 tyg. temu #3692

• Kalwar
  • Użytkownik
  • Życie to życie
Taka technika na pewno nie jest prosta do opanowania, ale na pewno pozwala na osiągnięcie znacznie lepszych wyników.

Odp: Kurs ekonomicznego kraula z Sebastianem Karasiem 8 mies., 2 tyg. temu #3693

Dla uczestników kursu ekonomicznego pływania, przygotowaliśmy „małą” niespodziankę. Możliwość przetestowania najnowszego roweru Cervelo P5X w dniach 20 – 22 stycznia, rozmiar 54. Zainteresowanych proszę o telefoniczny kontakt 690 300 985.
Załączniki:

Odp: Kurs ekonomicznego kraula z Sebastianem Karasiem 8 mies., 2 tyg. temu #3697

• Kalwar
  • Użytkownik
  • Życie to życie
Bardzo ciekawe, z pewnością warto jest wziąć w nim udział choćby dlatego.
  • Strona:
  • 1
Wygenerowano w 0.10 sekundy
stat4u
Website Security Test