IM 70.3 w Austrii – świetne wyniki Polaków!

Podczas gdy do Mistrzostw Świata Ironman 70.3 w Henderson niedaleko Las Vegas został dokładnie tydzień, w Austrii rozegrano kolejne w tym roku zawody w połówce Ironmana, które są już kwalifikacją na przyszłoroczne Mistrzostwa Świata Ironman 70.3 w Kanadzie. Dwójka naszych zawodników osiągnęła wspaniałe rezultaty. Ewa Bugdoł pobiła rekord życiowy i z fantastycznym czasem 4:17:31 zajęła 3 miejsce! Kacper Adam zajął 17 miejsce w klasyfikacji generalnej i pierwsze w kategorii wiekowej. Uzyskał czas 4:09:36. Wkrótce opublikujemy krótkie rozmowy z naszymi zawodnikami. Wcześniej spójrzcie na poszczególne konkurencje i czasy, jakie uzyskali. Dodajmy, że zarówno Ewa jak i Kacper startują w zawodach wspomagając Fundację „Biegam z sercem”. Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

EWA BUGDOŁ

{gallery}ewa_zell_2013{/gallery}

KACPER ADAM

{gallery}kacper_zell_2013{/gallery}

W zawodach startowali również inni Polacy. Ich wyniki możecie sprawdzić na stronie Ironman pod linkiem: Ironman Result. Należy wpisać nazwisko zawodnika lub jego numer startowy. Poniżej pierwszych 5 Polaków poza dwójką wymienioną wyżej. Gratulacje!

Kliknij, aby zobaczyć szczegółowe wyniki w poszczególnych konkurencjach.

Mrowiec, Tomasz POL 00:29:22 02:21:28 01:31:22 04:29:52 6