brett sutton
Home Trening Indywidualny plan treningowy

Indywidualny plan treningowy

logo

Akademia Triathlonu, wraz ze specjalistyczną firmą LABOSPORT Polska, przygotowała ofertę indywidualnych planów treningowych dla triathlonistów oraz tych, którzy dopiero planują zmierzyć się ze swoim pierwszym triathlonem.

 

Indywidualny plan treningowy to coś więcej niż plany ogólne, dostępne w Akademii Triathlonu. Uwzględnia on możliwości czasowe, indywidualne predyspozycje, poziom przygotowania oraz słabe i mocne strony zawodnika. Bardzo ważną rolę pełnią też konsultacje z trenerem, sprawozdania z realizacji planu tydzień po tygodniu oraz wspólne wyznaczanie celów na kolejny okres treningowy.

 

Przejdź do przykładowego planu

Pobierz ofertępdf ikona

 

Plany układają trenerzy z LABOSPORT Polska – Marcin Florek i Filip Szołowski, których podopieczni w 2012 roku ukończyli ponad 130 triathlonów na dystansach od sprintu do Ironmana. Trenerzy Mistrzyni Polski w Triathlonie na rok 2012, 6 zawodniczki Mistrzostw Świata w 2012 roku oraz zdobywczyni 3 miejsca w Ironman 70.3 Salsburg 2012.

 

florek nasz zespolMARCIN FLOREK

był zawodnikiem Kadry Olimpijskiej. Zdobył 14 złotych medali Mistrzostw Polski w Triathlonie w tym 3 złote medale Mistrzostw Polski Seniorów. Ponadto zajął 12 miejsce w triathlonie na Młodzieżowych Mistrzostwach Świata. Jest absolwentem gdańskiego AWF-u na kierunku wychowanie fizyczne. Trener triathlonu i pływania.

 

FILIP SZOŁOWSKI

szolowski filip nasz zespolbył reprezentantem Polski w triathonie. Zdobył 51 medali mistrzostw Polski w Triathlonie, Duathlonie i Aquathlonie we wszystkich kategoriach wiekowych. Jego największe sukcesy to brązowy medal Akademickich Mistrzostw Świata i 3 złote medale Mistrzostw Polski Seniorów w Triathlonie. Jest absolwentem warszawskiego AWF-u na kierunku wychowanie fizyczne. Trener triathlonu, pływania, kolarstwa i lekkiej atletyki.

 

GIT-Gorzno-0076PIOTR GRZEGÓRZEK
Piotr Grzegórzek był członkiem Kadry Narodowej w triathlonie. Zdobył 36 medali Mistrzostw Polski w Triathlonie, Duathlonie i Aquathlonie. Wielokrotnie stawał na podium Pucharu Polski, a jego największy sukcesy to 4 miejsce na Mistrzostwach Świata Juniorów oraz brązowy medal Akademickich  Mistrzostw Świata w Triathlonie. Jest absolwentem szczecińskiego IKF.

 
MARCIN ŁAWICKIlawicki nasz zespol

reprezentował Polskę na Młodzieżowych Mistrzostwach Europy oraz na Pucharze Europy Seniorów w Triathlonie. Zdobył 5 medali Mistrzostw Polski w Triathlonie i Duathlonie, a jego największym sukcesem jest zwycięstwo w Pucharze Polski w Triathlonie. Dwukrotnie plasował się na drugim miejscu w popularnym Triathlonie w Chicago w swojej kategorii wiekowej.

 

augustyniak krzysztof nasz zespolKRZYSZTOF AUGUSTYNIAK
Krzysztof Augustyniak jest wielokrotnym medalistą Mistrzostw Polski w Triathlonie, Duathlonie oraz Crossduathlonie. Jego największy sukces
to złoty medal Mistrzostw Polski Seniorów na dystansie długim. Zwycięzca całego cyklu prestiżowej imprezy Garmin Iron Triathlon. Czołowy zawodnik w imprezach Salomon Nordic Sunday na nartach biegowych.Usługa indywidualne plany treningowe kosztuje 350zł lub 500zł w zależności od formy wybranej współpracy. Okres rozliczeniowy to 28 dni, czyli cztery jednotygodniowe plany.

Pakiet STANDARD (350zł / 4 tygodnie)

- indywidualny plan treningowy wysyłany raz na tydzień

- konsultacja mailowa lub telefoniczna z trenerem raz na tydzień

- kontrola realizowanego planu raz na tydzień (Garmin Connect, Polar Personal Trainer, Training Peaks itp.),

- przygotowanie do startów

- trening w oparciu o pomiar tętna lub mocy

- wskazówki dotyczące odżywiania podczas treningów i zawodów

- wskazówki dotyczące taktyki rozgrywania triathlonu

- rabat na wszystkie produkty w sklepie Triexpert.pl

- rabat na obozy i konsultacje organizowane przez Labosport Polska

- rabat na imprezy organizowane przez Labosport Polska

 

Pakiet PRO (500zł / 4 tygodnie)

- indywidualny plan treningowy wysyłany raz na tydzień

- konsultacja mailowa lub telefoniczna z trenerem 7 dni w tygodniu

- kontrola realizowanego planu 7 dni w tygodniu (Garmin Connect, Polar Personal Trainer, Training Peaks itp.)

- modyfikowanie planu na bieżąco

- przygotowanie do startów

- trening w oparciu o pomiar tętna, mocy lub kwasu mlekowego

- wskazówki dotyczące odżywiania podczas treningów i zawodów

- wskazówki dotyczące taktyki rozgrywania triathlonu

- rabat na wszystkie produkty w sklepie Triexpert.pl

- rabat na obozy i konsultacje organizowane przez Labosport Polska

- rabat na imprezy organizowane przez Labosport Polska

 

 

Pierwszym etapem usługi jest konsultacja z trenerem i rozmowa na temat możliwości czasowych, poziomu przygotowania oraz celów treningowych trenującego.

Na podstawie sporządzonego wywiadu zawodnik otrzymuje plany treningowe co 7 dni. Są to szczegółowo rozpisane zadania treningowe obejmujące okres 7 dni. Uwzględniają one uwagi trenującego w poprzednim okresie oraz możliwości czasowe na trening.

 

plan1

 

Plany treningowe przesyłane są wraz z legendą i opisem konkretnych zadań. Oznaczenia Bc1-10’, czy 4x50kr ćw p.10” tylko w pierwszej chwili wydają się być skomplikowane.

Ważne jest, aby po każdym treningu robić adnotacje lub wgrywać dane do dzienniczka online (Garmin Connect, Polar Personal Trainer, Training Peaks itp.) w celu dopasowania planu do osoby trenującej oraz jak najlepszej kontroli treningu.

UWAGA! Dla członków AT Team, którzy podejmą z nami współpracę przewidziany jest rabat w wysokości 5%. Członkowie, którzy opłacą usługę za minimum 6 okresów rozliczeniowych z góry rabat wynosi 10%.

Wszelkie pytania prosimy kierować na poniższe dane:

[email protected]
Marcin Florek: +48 609-775-099
Filip Szołowski: +48 666-300-200

Przykładowy plan treningowypdf ikona

Oferta do pobrania pdf ikona

Blogi

Ostatnie wpisy Pokaż wszytkie

stat4u
Website Security Test