brett sutton
Home Kalendarz imprez Kalendarz imprez Go Swimrun Wióry

Dla organizatorów

Go Swimrun Wióry

Informacje podstawowe

Data 03-09-2017

Miejsce imprezy Zalew Wióry

Adres www http://www.goswimrun.pl

Dystans 4600 m / km / 28 km

Zapisy na Swimrun Wióry – „ŚLADAMI PIONIERÓW” dystans 33 km oraz na dystans sprinterski na 10 km – „MARZENIE O SWIMRUNIE” ruszają w poniedziałek 5 czerwca o godzinie 12.oo. Liczba miejsc jest ograniczona. Łącznie przewidujemy udział 50 teamów! Zapisami zajmie się firma www.startlist.pl Należy zalogować się w ich systemie, czyli stworzyć konto zawodnika i zarejestrować na wybranym dystansie. Na dystansie głównym startujemy tylko w parach, a na dystansie krótkim dopuszczamy solistów i pary.

 

Chcesz postawić sobie wyzwanie? I nie ma to być kolejny bieg, czy triathlon? Chcesz spróbować czegoś nowego?
Znamy to uczucie i dlatego 3-go września w Górach Świętokrzyskich, damy Ci możliwość odkrycia w Polsce nowego sportu, jakim jest szwedzki swimrun.

Swimrun Wióry – „Śladami Pionierów”, czyli tu gdzie do swojego debiutu trenował pierwszy Polski Swimrun Team, to nie jest wyzwanie dla każdego! 4,6 km pływania i 28 km lądem wokół zatopionego w sercu świętokrzyskich gór zalewu, to niby nie dużo tak? Przekonaj się zatem, czy 6 godzin wystarczy Wam, by dotrzeć do mety!

Jeśli jednak masz w sobie, na tyle pokory, że umiesz powiedzieć – „Jestem twardy ale bez przesady”, to na zachętę mamy dla Ciebie dystans sprinterski -„Marzenie o swimrunie”, czyli 1,8 km pływania i 8 km biegu. Dlaczego „marzenie”? Bo wiemy jak ciężko na początku namówić kogoś do swimrunu. Dlatego tu robimy wyjątek. Trasę krótką, możesz pokonać solo. Pamiętaj jednak, że prawdziwy swimrun to tylko start w parach! Dlatego i tu zachęcamy, by robić to razem. Wtedy te zawody stają się prawdziwą przygodą i jeszcze większym wyzwaniem.

 

Zaloguj się aby móc zagłosować

Kontynent

Województwo

Dystans pływanie [m]

-

Dystans rower [km]

-

Dystans bieg [km]

-

Jakość

Strefy zmian

Punkty żywieniowe

Zaplecze techniczne

Baza noclegowa

Promocja

Biuro zawodów

Expo

Patronat AT

Typ eventu

Blogi

Ostatnie wpisy Pokaż wszytkie

stat4u
Website Security Test