brett sutton
Home Obozy i szkolenia Nasza oferta Obóz zimowy w Kudowie Zdrój 10-16.02.2014r.

Obóz zimowy w Kudowie Zdrój 10-16.02.2014r.

wtorek, 17 grudnia 2013 przez  Iwona Brzezińska

W dniach 10-16.02.2014 r. zapraszamy na obóz sportowy, który odbędzie się w Kudowie Zdrój. Obóz organizowany przez Labosport Polska oraz Akademię Triathlonu i skierowany jest zarówno do tych, którzy trenują od lat, jak i tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z triathlonem. Zapraszamy również osoby, które chciałyby zmierzyć się inną dyscypliną, jaką jest narciarstwo biegowe - świetne uzupełnienie treningu triathlonowego zimą. Pod koniec obozu uczestnicy będą mieli możliwość wzięcia udziału w zawodach narciarskich!


Nad uczestnikami czuwać będzie doświadczona kadra trenerska:
gorzegorzek piotr nasz zespolPiotr Grzegórzek - były członek Kadry Narodowej w triathlonie od 2002 do 2010r. Zdobywca 36 medali Mistrzostw Polski w Triathlonie, Duathlonie i Aquathlonie. Piotr wielokrotnie stawał na podium i zwyciężał Puchar Polski, a jego największy sukces to 4 miejsce na Mistrzostwach Świata Juniorów oraz brązowy medal Akademickich Mistrzostw Świata w Triathlonie. Jest absolwentem Szczecińskiego IKF.

1 1907Krzysztof Augustyniak - wielokrotny medalista Mistrzostw Polski  w Triathlonie, Duathlonie oraz Crossduathlonie. Złoty medalista na dystansie długim w Radkowie 2013. Zwycięzca całego cyklu prestiżowej imprezy jaką jest Garmin Iron Triathlon 2013. Czołowy zawodnik w zawodach Salomon Nordic Sunday na nartach biegowych.

 

 

Przez 7 dni trenerzy będą do dyspozycji uczestników. Podczas obozu oprócz codziennych treningów pływackich, biegowych czy narciarskich, zaplanowano także część teoretyczną, podczas której każdy będzie mógł pytać do woli o kwestie związane z przygotowaniem do triathlonu. Podczas obozu zaplanowane są również spotkania z ekspertami z dziedziny triathlonu - Marcinem Florkiem oraz Filipem Szołowskim trenerami i byłymi zawodnikami z czołówki krajowej.

 

15.02.14 odbędą się wcześniej wspomniane zawody - Bieg Narciarski im. Franza Pabla w Karłowie, w którym będą mogły wziąć udział chętne osoby. Więcej informacji o zawodach znajdziecie pod adresem www.biegnarciarski.pl

Koszt udziału w obozie to 1490 złotych od osoby trenującej.

 

Cena obejmuje:
- 6 noclegów w Villa Residence w Kudowie Zdrój
- 2 posiłki dziennie (śniadanie i obiadokolacja);
- udział w treningach wraz z trenerami oraz w seminariach z ekspertami;
- ubezpieczenie NNW i KL;
- możliwość nieodpłatnego wypożyczenia nart biegowych;
- transport zawodników na trasy narciarstwa biegowego do Karłowa;
- nieodpłatny udział w Biegu Narciarskim im. Franza Pabla.


Dodatkowo płatne usługi:
- pobyt osoby towarzyszącej (6 noclegów z wyżywieniem) – 990zł; zajęcia, takie jak basen, wypożyczenie nart, udział w treningach sportowych są dodatkowo płatne;
- dzieci do lat 3 pobyt bezpłatny;
- dzieci do 12 lat (6 noclegów - dostawka, z wyżywieniem) 490zł;

- pokój jednoosobowy - dopłata 340zł.


Liczba miejsc jest ograniczona. W obozie może wziąć udział maksymalnie 20 osób. Organizator ma prawo do odwołania obozu w przypadku nie zebrania się odpowiedniej liczby osób. Wszystkich chętnych prosimy o nadsyłanie formularzy zgłoszeniowych na adres e-mail: [email protected] do 19 stycznia 2014 roku.

 

Podstawowe informacje

Termin

10 – 16 Luty 2014

Zakwaterowanie

Villa Residence
ul. Kombatantów 2
57-350 Kudowa Zdrój

Trenerzy

Piotr Grzegórzek, Krzysztof Augustyniak

Koszt

1490/osoba trenująca; 990zł osoba towarzysząca niebiorąca udziału w treningach

 

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

 

logo labosport

Iwona Brzezińska

Iwona Brzezińska

Lekkoatletka, sprinterka (dystanse 60m, 100m, 200m oraz sztafeta 4x100m). Największe osiągnięcia to Mistrzostwo Europy Juniorów na 100m oraz w sztafecie 4x100m (Kowno 2005), finał Mistrzostw Świata Seniorów 4x100m (Helsinki 2005), brązowy medal Mistrzostw Europy U23 (4x100m, Debreczyn 2007), wielokrotna reprezentanka Polski podczas Mistrzostw Świata i Europy, medalistka Mistrzostw Polski.

Po 13 latach spędzonych na bieżni, obecnie rośnie w niej pasja do triathlonu - debiut na dystansie sprinterskim został już zaliczony w 2013 roku.

Zostaw komentarz

Upewnij się, że wypełniłeś wszystkie wymagane pola oznaczone gwiazdką (*).
Dozwolony jest podstawowy kod HTML.

Blogi

Ostatnie wpisy Pokaż wszytkie

stat4u
Website Security Test