brett sutton
Home Aktualności Newsy Do Lidzbarka przyjedzie światowa gwiazda triathlonu!

Do Lidzbarka przyjedzie światowa gwiazda triathlonu!

piątek, 01 kwietnia 2016 Napisane przez  Administrator

Każdy, kto zna się na triathlonie zna także jej nazwisko. Przebojem zawojowała jedną z najtrudniejszych i najbardziej wymagających dyscyplin sportowych na świecie. Dziś jest na sportowej emeryturze, ale w wakacje przy okazji pobytu w Polsce, przyjedzie do Lidzbarka. Będzie kibicować zawodnikom startującym w Triathlon Energy. Zgadnij kto to i wygraj pakiet startowy. 

 

- Mój trener zawsze powtarzał, że niektóre treningi są jak diamenty, a inne jak kamienie, ale w gruncie rzeczy i jedne, i drugie to skały, tworzące solidny fundament naszej formy – mówi zawodniczka. – W mojej karierze trening był może kamieniem, ale kamieniem milowym. Reprymenda od trenera rozpaliła we mnie płomień, który czuje do dziś - tak 39-letnia zawodniczka wspomina treningi, które doprowadziły ją na szczyt.

 

W przeszłości borykała się z ciężką chorobą. Przygodę ze sportem rozpoczęła od biegania w Boże Narodzenie, w 2001 roku. Wyszła pobiegać i tak już zostało. Startowała w maratonach. Treningi łączyła z pracą m.in. instytucjach państwowych – Biegałam do biura – wspomina. Marzyła o podróży do Nepalu. I spełniła je. Przez kilka lat była wegetarianką. Do biegania dołączyła jazdę na rowerze. Startowała w wyścigach. Od tego było coraz bliżej do triathlonu. Najpierw był jednak duathlon w Andach, który wygrała. 7,5 biegu, 30 km jazdy na rowerze i 7,5 biegu pokonała w rewelacyjnym stylu, prowadząc od początku. Pierwszy start w triathlonie zakończyła na… pływaniu. Bo pożyczona pianka była za duża.

 

- Myślę, że triathloniści już się domyślają o kim mowa – mówi Adam Greczyło, dyrektor wykonawczy cyklu imprez Triathlon Energy. – Jednak chcemy zaproponować wszystkim zabawę, konkurs. Czekamy na prawidłowe odpowiedzi, kim jest owa światowa gwiazda triathlonu? Wpisujcie swoje propozycje w komentarzach pod tym artykułem. Pierwsze trzy osoby, które odpowiedzą poprawnie otrzymają pakiety startowe na dowolnym dystansie w Lidzbarku Welskim, gdzie organizujemy zawody 3 lipca 2016 roku.  

 

Triathlon Energy to cykl trzech imprez na dystansie: 1/8, ¼ i ½ IM, które odbędą się w trzech miastach. Pierwsze 19 czerwca 2016 roku w Starogardzie Gdańskim, druga odsłona to właśnie Lidzbark Welski – 3 lipca i trzecia w Bełchatowie, 3 września. Więcej informacji oraz zapisy na stronie www.triathlonenergy.pl 

13 Liczba komentarzy:

 • ^ Marcin Stajszczyk poniedziałek, 04 kwietnia 2016 09:34 Umieszczone przez: Marcin Stajszczyk

  To ja w kwestii formalnej... trochę namieszam;)
  Cyt.:
  "Każdy, kto zna się na triathlonie zna także jej nazwisko. Przebojem zawojowała jedną z najtrudniejszych i najbardziej wymagających dyscyplin sportowych na świecie. Dziś jest na sportowej emeryturze, ale w wakacje przy okazji pobytu w Polsce, przyjedzie do Lidzbarka. Będzie kibicować zawodnikom startującym w Triathlon Energy. Zgadnij kto to i wygraj pakiet startowy. "
  Pytanie brzmiało "Zgadnij kto to i wygraj pakiet startowy" - zgadnij kto kryje się za przedstawionym opisem na początku tego akapitu i w następnym ale nie "zgadnij kto to i czy to prawda, że przyjedzie a może tak sobie tylko wymyśliliśmy, że zrobić sobie reklamę w prima aprilis";))
  To wynika też z: "Czekamy na prawidłowe odpowiedzi, kim jest owa światowa gwiazda triathlonu? Wpisujcie swoje propozycje w komentarzach pod tym artykułem. Pierwsze trzy osoby, które odpowiedzą poprawnie otrzymają pakiety startowe na dowolnym dystansie w Lidzbarku Welskim, gdzie organizujemy zawody 3 lipca 2016 roku." Czyli kim jest osoba opisana w akapicie wcześniej a nie czy to prawda, że przyjedzie.
  W związku z tym przedstawiony opis bez względu na to czy dana osoba będzie czy nie w L odpowiada CW - jeśli to oczywiście prawda. Opis ten nie odpowiada osobie "prima aprilis". Osoby odpowiadające prima aprilis pokazały, że wiedzą, że to żart ale nie takie było pytanie w konkursie. Jeśli organizator chce je dodatkowo nagrodzić to oczywiście ma prawo ale wg mnie trzy pierwsze prawidłowe odpowiedzi na tak zadane pytanie to odpowiedzi podające osobę a nie nazwę konwencji w jakiej konkurs urządzono. Te trzy pierwsze osoby także mogły wiedzieć, że to żart ale nie musiały o tym pisać, bo pytanie tego nie obejmowało. Pozdrawiam;))

 • ^ hubal68 sobota, 02 kwietnia 2016 21:41 Umieszczone przez: hubal68

  Chrisse Wellington

 • ^ Łukasz Grass piątek, 01 kwietnia 2016 21:17 Umieszczone przez: Łukasz Grass

  Informacja od Dyrektora Adama Greczyło - "Dla Triathlon Energy wszyscy są gwiazdami światowego formatu. Chcielibyśmy gościć u siebie Chrissie Wellington, ale akturat w tym terminie nie miała czasu ;) dlatego też punktowane odpowiedzi to "Prima Aprilis". Pakiety wygrywają: "KAMACI", "MATI" i "mirek2323". Gratulujemy i prosimy o kontakt z organizatorami pod adresem mailowym: [email protected]

 • ^ Dembowski Sławomir piątek, 01 kwietnia 2016 16:33 Umieszczone przez: Dembowski Sławomir

  Matylda Mati

 • ^ Sławomir piątek, 01 kwietnia 2016 16:21 Umieszczone przez: Sławomir

  Aldona Dybuk?

 • ^ mirek2323 piątek, 01 kwietnia 2016 13:54 Umieszczone przez: mirek2323

  prima aprilis

 • ^ Mati piątek, 01 kwietnia 2016 13:19 Umieszczone przez: Mati

  Odpowiedź brzmi: Prima Aprilis :)

 • ^ Lukasz Odzinkowski piątek, 01 kwietnia 2016 12:20 Umieszczone przez: Lukasz Odzinkowski

  Chrissie Wellington

 • ^ Mateusz Borek piątek, 01 kwietnia 2016 09:40 Umieszczone przez: Mateusz Borek

  Chrissie Wellington

 • ^ KAMACI piątek, 01 kwietnia 2016 08:51 Umieszczone przez: KAMACI

  Nazywa się prima aprilis

 • ^ KamilN piątek, 01 kwietnia 2016 08:10 Umieszczone przez: KamilN

  Chrissie Wellington

 • ^ Paweł piątek, 01 kwietnia 2016 07:49 Umieszczone przez: Paweł

  Chrissie Wellington

 • ^ PRB piątek, 01 kwietnia 2016 07:30 Umieszczone przez: PRB

  Muppet inaczej zwana The Chrissinator

Zostaw komentarz

Upewnij się, że wypełniłeś wszystkie wymagane pola oznaczone gwiazdką (*).
Dozwolony jest podstawowy kod HTML.

Blogi

Ostatnie wpisy Pokaż wszytkie

stat4u
Website Security Test