brett sutton
Home Aktualności Newsy Nowy Ironman 70.3 w Hiszpanii - IM 70.3 Marbella

Nowy Ironman 70.3 w Hiszpanii - IM 70.3 Marbella

czwartek, 18 maja 2017 Napisane przez  Adrian Kapusta

Nowy Ironman 70.3 w Hiszpanii - IM 70.3 Marbella Ironman

Inauguracyjne zawody Ironman 70.3 Marbella będą już szóstą imprezą spod szyldu Ironman w Hiszpanii. Triathlon zaplanowany jest na 29 kwietnia 2018 roku. Miasto Marbella położone jest nad morzem Śródziemnym, na Słonecznym Wybrzeżu (Costa del Sol). Marbella słynie z luksusowych will i jachtów. Jest to jedno z najbardziej ekskluzywnych kąpielisk w Hiszpanii gdzie możecie spotkać wiele gwiazd show biznesu z całego świata.

 

Będzie to czwarta tak zwana połówka Ironmana po Ironman 70.3 Mallorca, Ironman 70.3 Lanzarote, Ironman 70.3 Barcelona. Dodatkowo w Hiszpanii są organizowane dwa pełne dystanse Ironman Lanzarote i Ironman Barcelona.

 

Zawody rozpoczną się od pływania w marinie Puerto Banus. Jest to oddalony o siedem kilometrów od Marbelli port, który należy do najbardziej ekskluzywnych na świecie. Pomijając już drogie jachty i samochody, w Puerto Banus panuje mikroklimat. Nie ma tutaj takich upałów jak w samej Marbelli czy Maladze. 90 kilometrowa trasa rowerowa prowadzi przez Golden Mile, czyli ulicę z bardzo drogimi rezydencjami. Po przejechaniu przez samo miasto Marbella trasa nas poprowadzi przez takie miejsca jak Monda, Coin i Cartama. Następnie zawrócimy do strefy zmian w Puerto Banus. Bieg poprowadzony będzie promenadą Marbelli. Meta zlokalizowana będzie tam gdzie wszystko się zaczęło czyli na plaży w Puerto Banus.

 

Do Marbelli z Polski można dotrzeć tanimi liniami lotniczymi. Z Warszawy, Krakowa i Wrocławia są loty do Malagi, która jest oddalona o 60 km od Marbelli. Dla Age Grouperów przewidzianych jest 50 slotów na Mistrzostwa Świata Ironman 70.3 w RPA 2018. Zapisy na zawody ruszają 8 czerwca.

 

Adrian Kapusta

Adrian Kapusta

Adrian jest certyfikowanym trenerem triathlonu USA Triathlon Coach.

 

StopkaAdrianKapusta

 

Największą pasją Adriana jest świat triathlonu.

Na bieżąco śledzi informacje związane z triathlonem i przedstawia je czytelnikom Akademii Triathlonu.

 

Jestem na Facebooku: 

Adrian 

 

Zostaw komentarz

Upewnij się, że wypełniłeś wszystkie wymagane pola oznaczone gwiazdką (*).
Dozwolony jest podstawowy kod HTML.

Blogi

Ostatnie wpisy Pokaż wszytkie

stat4u
Website Security Test