brett sutton
Home Aktualności Newsy TRIMINATOR 2018 – zapisy już w środę 12 lipca!

TRIMINATOR 2018 – zapisy już w środę 12 lipca!

środa, 12 lipca 2017 Napisane przez  Administrator

Pierwsza edycja triathlonu górskiego Garmin Triminator Radków 2017, który odbył się w minioną niedzielę okazała się sukcesem! Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom triathlonistów i w środę 12 lipca o godz. 20:00 uruchomione zostaną zapisy na kolejną edycję tej imprezy, która odbędzie się w Radkowie 8 lipca 2018 roku.

 

Do tegorocznych zawodów zgłosiło się ponad 400 zawodników i zawodników. Impreza stała na bardzo wysokim poziomie sportowym i organizacyjnym. Zmaganiom triathlonistów w Górach Stołowych towarzyszyła znakomita atmosfera, piękna pogoda i duch sportowej rywalizacji.

triminator-00011

 

„Po tegorocznym sukcesie, jesteśmy zmotywowani do działania i chcemy dalej rozwijać zawody w Radkowie. Jesteśmy przekonani, że wszyscy, którzy zmierzyli się z Triminatorem w tym roku, będą chcieli tu wrócić. Cały czas przybywa również zawodników, którzy chcą się zmierzyć podczas rywalizacji w górach i zawodników, którzy chcą zostać Triminatorami" – powiedział Filip Szołowski, organizator zawodów z Labosport Polska.

 

Kolejna edycja Garmin Triminator Radków odbędzie się 8 lipca 2018 roku. Podobnie jak w tym roku rywalizacja przebiegać będzie na trzech dystansach. Najdłuższy z nich „Dzień sądu" można porównać do 1/2 IM, czyli 1,9 km pływania, 90 km jazdy na rowerze szosą stu zakrętów i 24 km biegu po Parku Narodowym Gór Stołowych w niezwykle malowniczym otoczeniu. Pozostałe dystanse to „I'll be back" (1/4 IM): 0,95 km pływania – 45 km jazdy na rowerze i 10,55 km biegu oraz „Terminacja" (1/8 IM): 0,475 km pływania, 22,5 km jazdy na rowerze i 5,275 km biegu.

triminator-00042

 

Zapisy prowadzone będą za pomocą formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie zawodów www.triminator.pl. Ilość miejsc jest ograniczona!

5 Liczba komentarzy:

 • ^ Andrzej Kozlowski sobota, 15 lipca 2017 11:22 Umieszczone przez: Andrzej Kozlowski

  Tak jak "safety car " w F1 . :-)
  Filip ! Pelna profeska !!!
  Podziwiam !

 • ^ Filip Szołowski sobota, 15 lipca 2017 10:26 Umieszczone przez: Filip Szołowski

  Kuba, przed pierwszym zawodnikiem też biegł jeden z naszych ludzi, który sprawdzał jeszcze, czy oznakowanie trasy jest na swoim miejscu i w przypadku, gdy było gdzieś zerwane, to poprawiał :)

  PS - wybiegł godzinę przed przyjazdem pierwszego z roweru dla jasności :)

 • ^ Jakub Masiuk piątek, 14 lipca 2017 07:17 Umieszczone przez: Jakub Masiuk

  Filip dzięki za odpowiedź, uspokoiłeś mnie. Zastanawiałem się jak to jest zorganizowane, GOPR widziałem w paru pkt. na trasie, dodatkowo jeszcze wolontariusze pokazujący gdzie biec , na prawdę organizacja super. No, ale z tym człowiekem biegnącym na końcu to już mnie powaliliście na 100% jeszcze tam wrócę.

 • ^ Filip Szołowski czwartek, 13 lipca 2017 21:58 Umieszczone przez: Filip Szołowski

  Za ostatnim zawodnikiem biegł nasz człowiek, a poza tym, nad imprezą czuwał cały czas GOPR, także na pewno zostałaby udzielona takiemu zawodnikowi pomoc.

 • ^ Jakub Masiuk czwartek, 13 lipca 2017 10:10 Umieszczone przez: Jakub Masiuk

  Na pewno kiedyś wrócę, jak nie w przyszłym roku to później. Zawody super, zastanawiałem się jak zabezpieczacie trasę biegową? Jak by ktoś skręcił nogę i biegł ostatni co wtedy ?

Zostaw komentarz

Upewnij się, że wypełniłeś wszystkie wymagane pola oznaczone gwiazdką (*).
Dozwolony jest podstawowy kod HTML.

Blogi

Ostatnie wpisy Pokaż wszytkie

stat4u
Website Security Test