brett sutton
Home Aktualności Newsy Artykuły w etykiet: gala polskiego triathlonu

W niedzielę 12 listopada o północy zakończyło się głosowanie w plebiscycie Akademii Triathlonu na najlepsze zawody w sezonie 2017. Dziękujemy za oddane głosy. Liczny udział internautów w głosowaniu świadczy o zaangażowanej i rosnącej społeczności triathlonistów. Wyniki konkursu poznamy 25 listopada na Gali Polskiego Triathlonu, gdzie zostaną uhonorowani zwycięzcy plebiscytu.

 

W oczekiwaniu na oficjalne wyniki podajemy jeszcze raz kto walczył o tytuł najlepszej imprezy. Tradycyjnie plebiscyt został podzielony na kategorie:
1. Najlepsza Impreza - połówka/długi/ultradługi
Castle Triathlon Malbork powered by Garmin, Challenge Poznań, Enea Ironman 70.3 Gdynia powered by Herbalife, JBL Triathlon Sieraków, Ocean Lava Triathlon Polska Bydgoszcz-Borówno;
2. Najlepsza Impreza - dystans olimpijski/ćwiartka/sprinterski
Elemental Tri Series Olsztyn, Enea 5150 Warsaw, Enea Bydgoszcz Triathlon, Susz Triathlon, Triathlon Mietków;
3. Najlepszy Cykl
Elemental Tri Series, Garmin Iron Triathlon, Greatman Trilogy, Tri Tour, Triathlon Energy;
4. Debiut Roku
Chęciny Triathlon, Garmin Iron Triathlon Płock, Greatman Kościan Triathlon, Triathlon Energy Gniewino, Triathlon Środa Wielkopolska.


Przypomnijmy kto zwyciężył w ubiegłym roku. Według internautów najlepszymi imprezami były:
Debiut roku - Garmin Iron Triathlon Elbląg,
Dystans długi i ultra długi - Enea Ironman 70.3 Gdynia powered by Herbalife,
Dystans olimpijski/ćwiartka/sprint - Bydgoszcz Triathlon,
Cykl imprez - Garmin Iron Triathlon.

 

W ubiegłym sezonie również poza głosowaniem otwartym, jury Akademii Triathlonu postanowiło przyznać tytuł Zawodniczki Roku Agnieszce Jerzyk. Z kolei najlepszym amatorem został wybrany Michał Podsiadłowski.

 

Na zdjęciu Agnieszka Jerzyk

 

Informujemy również, że z przyczyn ogromnego zainteresowania, na chwilę obecną wstrzymaliśmy zapisy na Galę Polskiego Triathlonu.

 

Partnerem Głównym Gali Polskiego Triathlonu jest firma Enea - wicelider polskiego rynku elektroenergetycznego w zakresie energii elektrycznej. Enea od lat jest zaangażowana w polski triathlon, jest partnerem tytularnym takich zawodów jak Enea Ironman 70.3 Gdynia, Enea 5150 Warsaw czy Enea Bydgoszcz Triathlon.

Opublikowane w Wydarzenia
czwartek, 16 listopada 2017 12:00

Fundacja NON IRON na Gali Polskiego Triathlonu

Fundacja Krzewienia Kultury fizycznej NON IRON będzie obecna podczas Gali Polskiego Triathlonu. W środowisku triathlonowym jest już rozpoznawalną „marką”. Głównym celem fundacji, jest wprowadzanie w życie idei „wychowania poprzez sport”. Pomysłodawcy projektu kierują zbierane środki do dzieci z trudnych środowisk. Dzieci te często tkwią w biedzie, przemocy i dysfunkcyjności. Dzięki udziałowi w regularnych zajęciach sportowych uczą się systematyczności, walki ze swoimi słabościami oraz, przezwyciężania trudności. Sport wzmacnia ich charaktery i dodaje siły, której zazwyczaj nie wynoszą z domu.

 

Fundacja działa bardzo prężnie. W ciągu dwóch lat działalności zainicjowała szereg projektów, przede wszystkim projekt „na dobry start”, oraz „sportowe wakacje”. Pierwszy z nich to wspieranie i finansowanie zajęć sportowych dla dzieci ze świetlic środowiskowych i domów dziecka. W tej chwili już ok. 90 dzieci dzięki Fundacji może uczestniczyć w zajęciach sportowych, trenują badmintona, lekkoatletykę, a także karate. Dzięki ‘sportowym wakacjom’ podopieczni Fundacji mieli szansę wyjechać na letnie obozy sportowe z prawdziwego zdarzenia, czy też wziąć udział w wakacyjnych półkoloniach, w czasie których co dzień rozwijali swoją sprawność fizyczną.

 

Poza główną działalnością, fundacja znajduje się realizuje także projekt „zawodnicy”, w ramach którego wsparciem fundacji objęci są młodzi triathloniści. Nad projektem czuwa Tomek Kowalski. Do tej pory projektem zostali objęci Miłosz Sowiński, Jacek Tyczyński, Sergiusz Sobczyk, a także niedawno zmarła triathlonistka, Magdalena Mielnik (więcej w artykule Nie żyje Magdalena Mielnik - triathlonistka z Olsztyna). Działania te są finansowane przez zawodników amatorów, podopiecznych Tomka Kowalskiego, a nie przez darczyńców Fundacji.

Organizatorzy Gali Polskiego Triathlonu wraz z Fundacją Non Iron chcą uaktywnić potencjał ludzi z pasją, którzy zbiorą się w jednym miejscu na corocznej Gali 25 listopada. Każdy uczestnik będzie miał możliwość wesprzeć Fundację. Przygotowaliśmy specjalne puszki, które będą ustawione na każdym stoliku. Datki są dobrowolne.


Fot. Fundacja NON IRON – zajęcia karate w Jezioranach

 

Większość swoich projektów Fundacja Non Iron realizuje we współpracy z Fundacją dla dzieci i młodzieży Kółko Graniaste, która ma pod opieką ok. 60 świetlic środowiskowych w woj. Warmińsko Mazurskim. Celem Non Iron jest zapewnienie zajęć sportowych wszystkim podopiecznym. Zachęcenie dzieci do uprawiania sportu nie należy jednak do najłatwiejszych zadań, nie mają one zazwyczaj wsparcia rodziców, nie są przyzwyczajone do przestrzegania reguł i zasad. Tym bardziej zatem cieszy, że już tak wiele młodych ludzi udało się zapalić do uprawiania sportu. Prowadzący zajęcia widzą jak duża zmiana w psychice, podejściu do życia, rówieśników dokonuje się w dzieciach z miesiąca na miesiąc. Fundacja finansuje jedynie zajęcia sportowe, które odbywają się co najmniej dwa razy w tygodniu, bo tylko wówczas, gdy sport uprawiany jest regularnie może pełnić rolę wychowawczą i kształtować charakter młodego człowieka. Celem nie jest zapewnienie dzieciom incydentalnych atrakcji, ale autentyczne zarażenie bakcylem sportowym. Udaje się to dzięki fantastycznym i zaangażowanym trenerom współpracującym z fundacją. Non Iron wspiera nie tylko dzieci, ale i lokalnych trenerów z pasją i pomysłem, którzy nie boją się wyzwań, jakim jest praca z trudną młodzieżą. Każdy pomysł, który zmierza do realizacji głównego celu fundacji jest przyjmowany z dużą otwartością.

 

Fot. Fundacja NON IRON, dzieci ze świetlicy przy ul Towarowej w Olsztynie, biorą udział w biegu przy okazji osztyńskiego Elemental Tri.

 

Fundację Non Iron tworzą triathloniści amatorzy, nasi koledzy i koleżanki z zawodów: Małgorzata Nowacka, Magdalena Bartkiewicz Podoba, Katarzyna Lewandowska, Anna Zdort, Tomasz Nowacki, Jacek Podoba, Jacek Lewandowski, Paweł Zdort, Arkadiusz Podziewski, Łukasz Komierowski i Bartosz Krużewski. To grupa znajomych/przyjaciół, których połączyła wspólna pasja sportowa. Obserwując rozwój własnych dzieci i zbawienny wpływ sportu w procesie wychowawczym, postanowili realizować cel „wychowania przez sport” również poza swoimi rodzinami. Wśród dzieci, które nie mają środków i innych możliwości na rozwój i odkrywanie swoich pasji. Nie chcą kreować mistrzów, ale zaszczepić w dzieciakach przekonanie, że największa wygrana, to wygrana ze swoimi słabościami i ograniczeniami. Przewodnie hasło Non Iron bowiem głosi – „Bo nie każdy jest z żelaza”

Więcej o Fundacji Non Iron i realizowanych projektach można przeczytać na stronie internetowej: www.noniron.org oraz na profilu Facebook https://web.facebook.com/FundacjaNONiron/

 

Fot. Fundacja Michał Kiriczenko – trener z pasją, uczestniczki zawodów biegowych z świetlicy w Zgierzu.


Opublikowane w Wydarzenia
poniedziałek, 06 listopada 2017 07:53

Gala Polskiego Triathlonu 25 listopada

Ruszamy z zapisami na Galę Polskiego Triathlonu, która odbędzie się 25 listopada 2017 roku (sobota) w Hotelu Bellotto w Warszawie! Nie przegap i zarejestruj się już dziś. Mamy ograniczoną liczbę miejsc. Formularz zgłoszeniowy znajdziesz na końcu tego artykułu. Jak co roku spotykamy się na uroczystym podsumowaniu sezonu triathlonowego w Polsce. Rok 2017 jest niewątpliwie rekordowy pod wieloma względami. Jeszcze nigdy w kalendarzu nie było tylu zawodów multisportowych w kraju, a także liczby zawodników z Polski, startujących w serii Ironman. Co więcej, drugi raz w historii na podium Mistrzostw Świata na Hawajach stanął Polak. Marcin Konieczny w pięknym stylu zdobył mistrzostwo w kategorii wiekowej 44-49. Mkon będzie gościem Gali i o jego sukcesie porozmawiamy na scenie.

 

2017 to również rok, w którym o triathlonie głośno jest w mediach pozasportowych, a wszystko za sprawą historii o Jurku Górskim - legendzie polskiego triathlonu, który po 14 latach uzależnienia od narkotyków, papierosów i alkoholu wygrał w 1990 prestiżowe zawody Double Ironman w Huntsville w Alabamie. Miałem zaszczyt opisać jego historię w powieści biograficznej „Najlepszy. Gdy słabość staje się siłą”. Książka ukaże się księgarniach 8 listopada, a tydzień później do kin wejdzie film fabularny Łukasza Palkowskiego pod tym samym tytułem. Obraz został doceniony na 42. festiwalu filmów fabularnych w Gdyni, otrzymując aż 5 nagród w tym jedną z najważniejszych - nagrodę publiczności oraz „Nagrodę Klakiera” za najdłuższą owację na stojąco, która trwała prawie 8 minut. Jerzy Górski oraz część ekipy filmowej będzie obecna na Gali! O kulisach powstania filmu i planie zdjęciowym porozmawiamy między innymi z reżyserem Łukaszem Palkowskim, a także aktorami. 

 

 

„Last but not least”, ten rok to również rekordowa liczna imprez, które znalazły się w kalendarzu Akademii Triathlonu. Jest ich już prawie 140. Wraz z liczbą startów rośnie poziom naszych triathlonistów, zarówno profesjonalistów jak i amatorów. Listopadowa Gala będzie okazją nie tylko do wręczenia nagród najlepszym zawodnikom i zawodniczkom, ale również do spotkania w nieformalnej atmosferze, przy dobrej muzyce, jedzeniu i lampce wina. Nie muszę dodawać, że o ubiegłorocznej, wspaniałej zabawie w piwnicach byłego Pałacu Prymasowskiego krążą już legendy.

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś przekonany, czy warto wybrać się na nasze coroczne wydarzenie, proponujemy zobaczyć i przeczytać relację z ubiegłorocznej Gali. 

 

1. Kiedy i gdzie?

Gala odbędzie się 25. listopada w sobotę, w Hotelu Bellotto przy ulicy Senatorskiej w Warszawie, niedaleko Teatru Wielkiego - Opery Narodowej. Drzwi otwieramy o godzinie 18.00. Hotel mieści się w murach XVI-wiecznego Pałacu na Starym Mieście w Warszawie. Pałac powstał z inicjatywy biskupa płockiego i do 1795 roku pełnił funkcję siedziby prymasów. Dziś to jeden z najbardziej prestiżowych hoteli oraz miejsce, gdzie organizowane są konferencje i spotkania branżowe.


bellottoDress code: Business Casual.


TRIATIMG 4758

 

 

Część oficjalna odbędzie się w sali kolumnowej....

 

gala audience

 

 

....a zabawa w pałacowych piwnicach. Tak było w ubiegłym roku. A więcej zdjęć znajdziecie w relacji. 

 

 

TRIATIMG 5158

 

 

2. Bilety i rejestracja.

Mamy ograniczoną liczbę miejsc. Możemy przyjąć 200 osób, a więc już teraz zachęcam do zarejestrowania się na Galę w specjalnym formularzu. Bilet kosztuje 199 złotych, a w jego cenie otrzymujecie:

 

- uczestnictwo w całej Gali od godziny 18.00 do zakończenia zabawy 

- kolację + powitalną lampka wina
- zabawa po części oficjalnej w piwnicach Pałacu - Hotelu Bellotto
- spotkanie z fantastycznymi ludźmi, którzy budują triathlon w Polsce i są w nim od lat. Swój udział w Gali potwierdzili już organizatorzy imprez sportowych, zawodnicy amatorzy i PRO
- dla pierwszych 30 osób, które zarejestrują się na naszą galę przewidzieliśmy dodatkowo upominki książkowe (pozycje o triathlonie, bieganiu i treningu sportowym), a także rozlosowanie kilku egzemplarzy książki "Najlepszy".  
- członkom Akademii Triathlonu przysługuje 30% zniżka

 

ZAPISY NA GALĘ ZOSTAŁY WSTRZYMANE!!!

 

Po wypełnieniu formularza otrzymacie drogą mailową instrukcję dotyczącą płatności. 

3. Kto zostanie nagrodzony?

Nagrodzimy Statuetkami Akademii Triathlonu:

Zawodniczkę i Zawodnika Roku 2017

Amator (ka)Roku 2017 roku 

Najlepszą imprezę roku 2017 na dystansach krótkich i długich

Najlepszy Cykl 2017

 

4. Puchar Polski w Triathlonie

W tym roku odbyła się kolejna edycja cyklu Pucharu Polski w Triathlonie, a podczas Gali Polskiego Triathlonu zostaną wręczone statuetki dla najlepszych triathlonistów, którzy zwyciężyli w tej klasyfikacji prowadzonej przez Polski Związek Triathlonu.

 

5. Jak wybieramy?

Najlepszą Imprezę (dystans połówka/długi/ultra, a także dystans olimpijski/ćwiartka/sprinterski), a także Najlepszy Cykl oraz Debiut Roku wybierają czytelnicy Akademii Triathlonu w głosowaniu internetowym, które rozpocznie się w poniedziałek 30 października 2017 roku o godzinie 12:00. Najlepszych zawodników wybierze redakcja oraz eksperci AT. Zakończenie głosowania przewidziane jest na 12 listopada 2017 roku o godzinie 23:59:59. 

 

Partnerem Głównym Gali Polskiego Triathlonu została firma Enea - wicelider polskiego rynku elektroenergetycznego w zakresie energii elektrycznej. Enea od lat jest zaangażowana w polski triathlon, jest partnerem tytularnym takich zawodów jak Enea Ironman70.3 Gdynia, Enea 5150 Warsaw czy Enea Bydgoszcz Triathlon.

 

Patronat nad Galą Polskiego Triathlonu obejmie Onet i Business Insider Polska. Zapraszamy Was na to spotkanie. Mamy nadzieję, że będzie inspirujące i motywujące na nadchodzącą zimę. Do zobaczenia 25 listopada w Hotelu Bellotto!

 

ZAPISY NA GALĘ ZOSTAŁY WSTRZYMANE!!!

Opublikowane w Wydarzenia
środa, 23 listopada 2016 12:03

Gala Polskiego Triathlonu (FOTO)

To będzie relacja bardzo osobista, bo jaka ma być, skoro mówimy o pasji, czymś co prawie 7 lat temu wiele zmieniło w moim życiu. Nie mam żadnych wątpliwości, że najważniejszą rzeczą w triathlonie amatorskim, nie są te wszystkie życiówki, kwalifikacje na MŚ, miejsca w kategoriach wiekowych… to jest miły dodatek, a najważniejsze to: relacje i unikalna wartość przyjaźni, które udało się nawiązać na przestrzeni tych kilku lat. Było to widać podczas Gali - na takie chwile czeka się cały rok.

 

 

 

 

Dziękuję Wam za to z całego serca! Kolejna Gala Triathlonu organizowana przez Akademię Triathlonu odbyła się w przepięknym Hotelu Bellotto, byłym Pałacu Prymasowskim w Warszawie przy ulicy Senatorskiej, gdzie bawiło się tego wieczoru ponad 130 osób. 

 

bellotto

 

Dziękuję Zbyszkowi Rodziewiczowi i firmie Giant oraz Garmin za wsparcie, bez którego zorganizowanie naszego spotkania byłoby o wiele trudniejsze. 

 

TRIATIMG 4501 TRIATIMG 4980

 

Galę rozpoczęliśmy od spotkania z wyjątkowym człowiekiem, którego poznałem na planie zdjęciowym do swojego programu w Business Insider Polska i Onet.pl - „Na czasie”. Brian Allan to szkocki wokalista i producent muzyczny, którego charyzma udzieliła się wszystkim. Kiedy spotkaliśmy się po raz pierwszy w warszawskim Hard Rock Cafe, nagranie przewidziane na niespełna 40 minut przedłużyło się do kilku godzin. Kilka dni później zaprosiłem Briana do wzięcia udziału w Gali. Nie tylko zgodził się zaśpiewać, ale za moimi plecami szykował niespodziankę, która miała wbić mnie w fotel. Brian, zainspirowany braćmi Brownlee, mówił podczas gali o tym, co w życiu najważniejsze. Jego prezentacja, „Winning when losing”, była kwintesencją tego, czym w życiu jest sport i relacje międzyludzkie. Ten film znają chyba wszyscy triathloniści:

 

 

Brian przez kilka dni korespondował z Braćmi Brownlee, zapraszając ich w moim imieniu na Galę. Mieli pojawić się znienacka, w tajemnicy przed wszystkimi. Niestety termin Gali był dla nich nie do zaakceptowania - zmęczeni sezonem, mieli zaplanowany urlop i zamiast przyjechać do Warszawy, nagrali ten oto film z pozdrowieniami dla uczestników Gali Akademii Triathlonu: 

 

 

Brian Allan, pewnie pod wpływem emocji, ale czym jest nasz sport, jeśli nie pozytywnymi emocjami, zadeklarował, że wystartuje w przyszłym sezonie w triathlonie. Mogę Was zapewnić, że przygotowania ruszyły i niedługo wybierzemy zawody. 

 

TRIATIMG 4845

 

 

 

 

 

Jakub Gebhardt powiedział mi kilka lat temu coś, co zapamiętam do końca życia - ale intuicyjne tak właśnie postępuję - Kuba stwierdził: „Lubię pracować ze Skandynawami, z nimi nie robi się biznesu, z nimi buduje się relacje”. To jest kwintesencja tego, co w życiu najważniejsze i o czym mówił Brian - relacje najważniejsze są wszędzie: w sporcie, w biznesie, w życiu prywatnym. Oczywiście można budować to wszystko z wyrachowania i na zimno, ale to - mówiąc delikatnie - kiepska i ktrótkowzroczna perspektywa. Podobnie w sporcie, najważniejsze nie są zwycięstwa, najważniejsza jest uczciwość - wobec siebie i rywali, pomoc, kiedy drugi traci grunt pod nogami, szacunek i drugi człowiek. 

 

TRIATIMG 4559

 

Po tym wspaniałym wstępie nagrodziliśmy organizatorów imprez sportowych na różnych dystansach oraz Zawodnika/Zawodniczkę roku. Czytelnicy Akademii Triathlonu przyznali pierwsze miejsca: 

 

DEBIUT ROKU 2016 (ŁĄCZNA  LICZBA GŁOSÓW 1697) - dezycją internautów wygrał: 
Garmin Iron Triathlon Elbląg (491)
TRIATIMG 4610
Marcin Florek - Labosport
Rozkład pozostałych głosów:
Triathlon Energy Starogard Gdańsk (468)
5i50 Warszawa (396)
Triathlon Stryków (211)
Triathlon Świętokrzyski Skarżysko-Kamienna (131)
Impreza roku 2016 - dystans długi i ultradługi  (ŁĄCZNA LICZBA GŁOSÓW 1793) - decyzją internautów wygrał: 
Herbalife IRONMAN 70.3 Gdynia (642)
TRIATIMG 4590
Michał Drelich - Sport Evolution

Rozkład pozostałych głosów:

Triathlon Polska 2016 - Bydgoszcz-Borówno (474)
EUCO Susz Triathlon (394)
JBL Triathlon Sieraków (184)
Challenge Poznań Triathlon (99)
Impreza roku 2016 - dystans olimpijski/ćwiartka/sprinterski (ŁĄCZNA LICZBA GŁOSÓW 2691) - decyzją internautów wygrał:
Bydgoszcz Triathlon (1204)

TRIATIMG 4601

Rozkład pozostałych głosów:

Triathlon Mietków (801)
Elemental Triathlon Olsztyn (269)
Triathlon Gdańsk (266)
5i50 Warsaw (151)
Impreza roku 2016 - cykl (ŁĄCZNA LICZBA GŁOSÓW 1606) - decyzją internautów wygrał: 
Garmin Iron Triathlon (640)

Rozkład pozostałych głosów:

Triathlon Energy (425)
Enea Tri Tour (228)
Volvo Triathlon Series (183)
Elemental Tri Series (130)

 

Akademia Triathlonu postanowiła przyznać tytuł Zawodniczki Roku 2016 Agnieszce Jerzyk, która po raz drugi z rzędu zakwalifikowała się na IO, i w Rio zajęła 22 miejsce. 

 

TRIATIMG 4783

 

TRIATIMG 4796

 


Najlepszym zawodnikiem wśród amatorów (i po raz pierwszy przyznaliśmy nagrodę w tej kategorii) został Michał Podsiadłowski. 

 

TRIATIMG 4634

 

Michał jest amatorem, który zadziwia nawet zawodników PRO. Ba! Potrafi z niektórymi z nich wygrywać, a jego czasy i osiągnięcia były przez nas wielokrotnie omawiane na Akademii Triathlonu, jak choćby artykuł "Pokażę dziecku wulkany", w którym opisywaliśmy drogę Michała na Mistrzostwa Świata na Hawajach.  Więcej o tym, jak Michał Podsiadłowski godzi pracę i obowiązki rodzinne z pasją już za tydzień w programie "Na Czasie". Uczestnicy Gali mieli okazję być świadkami tego, jak wygląda plan zdjęciowy i jak produkuje się programy telewizyjne. Przynam, że momentami było mnóstwo śmiechu! 

 

TRIATIMG 4653

 

TRIATIMG 4673

 

Michał był oczywiście rozchytywany przez inne media jak Polsat Sport i doskonałego sportowca, dziennikarza Pawła Januszewskiego (specjalista w biegu na 400m przez płotki, Mistrz Europy z 1998). Dziękujemy telewizji Polsat za obecność i zaufanie, jakim obdaża nas każdego roku! 

 

TRIATIMG 4692

 

Po raz pierwszy od kilku lat, zdecydowaliśmy się na zabawę przy muzyce i postawienie kropki nad I w kwestii tak oczywistej jak roztrenowanie. Nie pamiętam, kiedy ostatni raz tak się bawiłem - w gronie znajomych i przyjaciół… i nowo poznanych przyjaciół. Adrian Stykowski, nasz fotograf, doskonale uchwycił to na zdjęciach. Chciałem Wam bardzo podziękować, bo była to najlepsza impreza, na jakiej bawiłem się w ciągu ostatnich kilku... jeżeli nie kilkunastu lat! Jesteście wspaniali. Obiecuję, że każda Gala AT będzie kończyć się taką zabawą, a już chyba na zawsze wpisze się w nią powiedzenie:

 

"Co wydarzyło się w piwnicach Pałacu Prymasowskiego, wydarzyło się tylko tam" ;) 

 

Mam nadzieję, że spotkamy się za rok, w listopadzie, na Gali Polskiego Triathlonu. Zapraszam Was serdecznie, mając nadzieję, że odnajdziecie w triathlonie to, co najważniejsze - relacje i przyjaźń. Zapraszam Was do obejrzenia Galerii zdjęć z tego wyjątkowego wieczoru i już dziś zapraszam Was na Galę Triathlonu za rok. 

 

Galeria:

 

 

Opublikowane w Felietony
poniedziałek, 14 listopada 2016 10:40

Gala Polskiego Triathlonu już 19 listopada w Warszawie

Gala Polskiego Triathlonu - w imieniu Redakcji Akademii Triathlonu zapraszam Was na spotkanie podsumowujące sezon triathlonowy w Polsce. Ten rok był kolejnym, w którym na triathlonowej mapie Polski pojawiały się nowe zawody, do gry wchodzili nowi zawodnicy. Mamy nadzieję, że listopadowa Gala będzie okazją do spotkania w nieformalnej atmosferze, przy dobrej muzyce, jedzeniu i lampce wina. 

 

1. Kiedy i gdzie?

Gala odbędzie się 19. listopada w sobotę, w Hotelu Bellotto przy ulicy Senatorskiej w Warszawie, niedaleko Teatru Wielkiego - Opery Narodowej. O godzinie 18.00 otwieramy drzwi. Hotel mieści się w murach XVI-wiecznego Pałacu na Starym Mieście w Warszawie. Pałac powstał z inicjatywy biskupa płockiego i do 1795 roku pełnił funkcję siedziby prymasów. Dziś to jeden z najbardziej prestiżowych hoteli oraz miejsce, gdzie organizowane są konferencje i spotkania branżowe. Dress code: Business Casual.

 

historia-bellotto

 

Część oficjalna odbędzie się w sali kolumnowej a zabawa w pałacowych piwnicach 

 

Piwnica-2

 

Spotkania-swiateczne4

 

2. Blogerzy.

Nie przewidzieliśmy w tym roku plebiscytu na Najlepszego Blogera, ale w uznaniu Waszego zaangażowania w tworzenie społeczności AT, fantastycznej atmosfery jaką zapewniacie swoimi tekstami i komentarzami, zapraszamy na Galę wszystkich blogerów, którzy w 2016 roku, do dnia 27 października 2016 napisali co najmniej dwa wpisy. Chcielibyśmy w ten sposób podziękować wam za współtworzenie Akademii Triathlonu. Bez Was nie byłoby takiej społeczności na AT! Dziękuję. Blogerów, którzy zdecydują się wziąć udział w gali proszę o poinformowanie mnie, wysyłając mail na adres: [email protected], bez rejestracji poprzez formularz zgłoszeniowy i opłaty za bilet wstępu. 

 

3. Bilety i rejestracja.

Mamy ograniczoną liczbę miejsc. Możemy przyjąć 200 osób, a więc już teraz zachęcam do zarejestrowania się na Galę w specjalnym formularzu, do którego link znajdziecie poniżej. Bilet kosztuje 149 złotych, a w jego cenie otrzymujecie:


- uczestnictwo w całej Gali od godziny 18.00 do zakończenia zabawy
- spotkanie i udział w dyskusji z Agnieszką Jerzyk, dwukrotną olimpijką, która reprezentowała Polskę na IO w Londynie 2012 i Rio 2016.

 

13906640 10210032789644280_1050729707269486906_n


- spotkanie z Michałem Podsiadłowskim, jednym z najlepszych polskich zawodników Age Group

 

michal hawaje_gala


- część artystyczną, o którą zadba znakomity szkocki wokalista Brian Allan. Próbkę jego głosu możecie posłuchać tutaj:

 

 

- kolację + powitalną lampka wina
- zabawa po części oficjalnej w piwnicach Pałacu - Hotelu Bellotto
- spotkanie z fantastycznymi ludźmi, którzy budują triathlon w Polsce i są w nim od lat. Swój udział w gali potwierdzili już organizatorzy imprez sportowych, zawodnicy amatorzy i PRO
- dla pierwszych 30 osób, które zarejestrują się na naszą galę przewidzieliśmy dodatkowo upominki książkowe (pozycje o triathlonie, bieganiu i treningu sportowym w ogóle)
- członkom Akademii Triathlonu przysługuje 30% zniżka

 

FORMULARZ REJESTRACYJNY - KLIKNIJ TUTAJ

 

Po wypełnieniu formularza otrzymacie drogą mailową instrukcję dotyczącą płatności. 

 

4. Kto zostanie nagrodzony?

Nagrodzimy Statuetkami Akademii Triathlonu:

Zawodniczkę i Zawodnika Roku 2016

Najlepszego Amatora i Amatorkę 2016 roku 

Najlepszą imprezę roku 2016 na dystansach krótkich i długich
Najlepszy Cykl 2016

 

5. Jak wybieramy?

Najlepszą Imprezę (dystans połówka/długi/ultradługi, a także dystans olimpijski/ćwiartka/sprinterski), a także Najlepszy Cykl oraz Debiut Roku wybierają czytelnicy Akademii Triathlonu w głosowaniu internetowym, które rozpocznie się w poniedziałek 31 października 2016 roku o godzinie 12:00. Najlepszych zawodników wybierze redakcja oraz eksperci AT. Zakończenie głosowania przewidziane jest na 13 listopada 2016 roku o godzinie 23:59:59. 


Patronat na Galą Polskiego Triathlonu obejmie Onet i Business Insider Polska - program „Na Czasie, w którym mówimy o biznesie tworzonym z pasji i z pasją - również sportową, o czym bardzo często w swoich programach wspominam. Zapraszam Was na to spotkanie. Mam nadzieję, że będzie inspirujące i motywujące na nadchodzącą zimę. Do zobaczenia 19 listopada w Hotelu Bellotto.

 

WYPEŁNIJ FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY - TUTAJ

Opublikowane w Wydarzenia
poniedziałek, 05 października 2015 09:09

Zagłosuj i wybierz najlepsze imprezy triathlonowe 2015 roku!

Kalendarz imprez triathlonowych w minionym sezonie wyglądał w Polsce imponująco. W niektóre z weekendów mogliście wybierać nawet spośród 5-6 imprez! Cieszy nas rozwój tej dyscypliny, dlatego też chcielibyśmy wyróżnić najlepiej zorganizowane imprezy. W każdej kategorii wybraliśmy po pięć imprez. Decyzję o tym, która z nich była najlepsza pozostawiamy wam i gronu 50 ekspertów rynku triathlonowego w Polsce (organizatorom imprez, trenerom, zawodnikom, dziennikarzom, działaczom). Głosować można raz dziennie. Głosy z obu grup zostaną zsumowane i wyciągnięta zostanie średnia ważona. 

 

Od dzisiaj do końca miesiąca będziecie mogli głosować na imprezy podzielone na trzy kategorie. Głosowanie znajdziecie w artykule zapowiadającym ENEA Galę Polskiego Triathlonu. Ostateczne wyniki głosowania również poznacie podczas Gali.

 

sonda button

 

W pierwszej grupie wyróżniliśmy zawody zorganizowane na dystanie długim lub ultradługim. Nasze kandydatury:

 imprezy dlugi

 

 Kolejna kategoria to najlepsza impreza na dystansie olimpijskim lub sprinterskim.

imprezy sprint1

Ostatnią kategorią, którą chcielibyśmy wyróżnić to cykl imprez.

cykl

 Jeżeli jeszcze nie zarezerowaliście miejsca na ENEA Gali Polskiego Triathlonu to zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

 

logoGala2015

 

   

Opublikowane w Wydarzenia

Blogi

Ostatnie wpisy Pokaż wszytkie

stat4u
Website Security Test