brett sutton
Home Aktualności Newsy Artykuły w etykiet: ranking
poniedziałek, 06 listopada 2017 19:28

Finał Pucharu Świata ITU Miyazaki - ranking Polaków

Finał Pucharu Świata ITU ponownie odbył się w Miyazaki (Japonia). Triathloniści rywalizowali na dystansie olimpijskim (1,5-37,6-10). W ciągu ostatniego miesiąca było to trzecie podejście Martena Van Riel BEL w Pucharze Świata ITU. W Sarasota zdobył srebro, w Tongyeong bronz i Miyazaki w końcu upragnione złoto. W wyścigu kobiet ponownie zwyciężyła Summer Cook USA. W ubiegłym roku na tej samej trasie była druga ustępując lokalnej zawodniczce Ai Ueda JPN. Dla Summer Cook w tym sezonie było to trzecie zwycięstwo w Pucharze Świata. Jedyny Polak, Miłosz Sowiński, który wystartował w Japonii nie ukończył wyścigu.

 

Komentarz postartowy Miłosza Sowińskiego:
“Trzeba stawiać sobie ambitne cele.
Nie zawsze się wygrywa - czasami trzeba zejść z areny pokonanym.
Season finished, time to rest.
... to be continued ...
Miłosz 2017”
FB Milosz Sowinski 

 

Miyazaki Miłosz Sowiński bieg.jpg

Fot. FB Milosz Sowinski


Podsumowując ranking ITU w sezonie 2017, najwyższe miejsce zajmuje Michał Oliwa 272. Jedynym zawodnikiem, który punktował w Pucharze Świata ITU to Sylwester Kuster. W ubiegłym roku zdobył punkty w Tongyeong, z kolei w tym roku w Tiszaujvaros. Pozostałym triathlonistom punkty są liczone z Pucharu Europy i Pucharu Afryki. W każdym sezonie jest liczone 6 najlepiej punktowanych startów. Żaden zawodnik z Polski nie miał tylu występów. Najwięcej punktowanych startów ze wszystkich Polaków zaliczył Michał Oliwa - 4.

 

Ranking ITU mężczyźni.jpg


Link do pełnego rankingu: https://www.triathlon.org/rankings/itu_points_list/male

 

U kobiet w dalszym ciągu najlepszą Polką pozostaje Agnieszka Jerzyk, która w tym roku nie startowała w wyścigach ITU. Punkty pozostały jej z ubiegłego roku. W ubiegłym roku miała zaliczony komplet 6 najlepiej punktowanych startów (1.578 pkt.), który w tym sezonie do rankingu został podzielony przez 3. Pomimo tego w dalszym ciągu żadna reprezentantka Polski nie była w stanie wyprzedzić Agnieszki Jerzyk. Podobnie jak u mężczyzn żadna zawodniczka nie ma zaliczonych przynajmniej 6 startów, które poprawiłyby ich sytuację w rankingu.

 

Ranking ITU kobiety.jpg


Link do pełnego rankingu: https://www.triathlon.org/rankings/itu_points_list/female

 

Skrót wyścigu mężczyzn


">

 

Skrót wyścigu kobiet


 

Wyniki mężczyzn:
1. Marten Van Riel (BEL) 1:42:36
2. Vicente Hernandez (ESP) 1:42:39
3. Andreas Schilling (DEN) 1:43:04
4. Jelle Geens (BEL) 1:43:25
5. Uxio Abuin Ares (ESP) 1:43:30
6. Delian Stateff (ITA) 1:43:30
7. Sam Ward (NZL) 1:43:31
8. Rodrigo Gonzalez (MEX) 1:43:32
9. Jonathan Wayaffe (BEL) 1:43:38
10. Matthew Sharpe (CAN) 1:43:43

 

DNF Miłosz Sowiński

 

Link do pełnych wyników: https://www.triathlon.org/results/result/2016_miyazaki_itu_triathlon_world_cup1/309542

 

Wyniki kobiet:
1. Summer Cook (USA) 1:54:12
2. Taylor Spivey (USA) 1:54:50
3. Emma Jackson (AUS) 1:54:53
4. Valerie Barthelmy (BEL) 1:54:58
5. Yuko Takahashi (JPN) 1:55:02
6. Verena Steinhauser (ITA) 1:55:31
7. Yuka Sato (JPN) 1:55:57
8. Angelica Olmo (JPN) 1:56:07
9. Joanna Brown (CAN) 1:56:21
10. Ai Ueda (JPN) 1:56:33

 

Link do pełnych wyników: https://www.triathlon.org/results/result/2016_miyazaki_itu_triathlon_world_cup1/309543

Opublikowane w Wydarzenia

Finał Pucharu Europy w triathlonie odbył się w ciekawym miejscu, w miejscowości Melilla, która jest hiszpańską eksklawą w Afryce, graniczącą z Marokiem. Położenie odgrywa znaczącą rolę w kulturze miasta, gdzie można zobaczyć miks kulturowy hiszpańsko-arabski. W Melilli na 11 km2 żyje 86.000 ludzi. Dostać się tam można na dwa sposoby albo samolotem albo promem. Finał był ostatnią okazją do zdobycia punktów w Pucharze Europy zarówno dla seniorów jak i dla juniorów. Triathloniści ścigali się w pięciu odmiennie punktowanych typach imprez.

 

ETU Triathlon Mistrzostwa Europy (Kitzbühel i Düsseldorf);
ETU Triathlon Finał Pucharu Europy (Melilla);
ETU Triathlon Puchar Europy Premium;
ETU Triathlon Puchar Europy;
ETU Triathlon Mistrzostwa Regionów (bałtycki, bałkański i śródziemnomorski).

 

Melilla EUR Ulatowska.JPG

Na zdjęciu Alicja Ulatowska Fot. ETU

 

Impreza była podzielona na dwie części. W pierwszej startowali juniorzy a w drugiej seniorzy. Juniorzy statowali na dystansie sprinterskim a Elita na olimpijskim. Nasza reprezentacja wystawiła na start tylko dwie juniorki Julię Sanecką i Roksanę Słupek, które zajęły odpowiednio 8 i 9 miejsce. Wśród seniorów najlepiej wypadli Alicja Ulatowska 14 miejsce i Michał Oliwa 16 miejsce. Finał cyklu to już podsumowanie rankingu Europejskiej Unii Triathlonu. Najwyżej sklasyfikowaną zawodniczką została Aleksandra Rudzińska 44 miejsce, a najlepszy Polak w zestawieniu to Michał Oliwa, który zajął 61 miejsce. Juniorzy posiadają oddzielny ranking, gdzie najwyżej sklasyfikowani zostali Kamil Damentka 20 miejsce i Julia Sanecka 30 miejsce. Na końcu artykuły wyniki z zawodów i ranking ETU.

 

Komentarz postartowy Michała Oliwy::
“Koniec sezonu i bardzo solidne 16. miejsce podczas finałowego Pucharu Europy w Melilli na olimpijce (1500m/40km/10km).
Od samego początku wyścigu starałem się mieć wszystko pod jak największa kontrolą. Wiedziałem, że będzie to bardzo ciężki wyścig ze względu na dystans, a także bardzo mocnych zawodników.
Po pływaniu zameldowałem się na 7. pozycji ale dobrze wiedziałem, że znajdę się w pierwszej, zasadniczej grupie na odcinku kolarskim i tak się właśnie stało.
Odcinek kolarski nie należał do najtrudniejszych, ale jeśli w grupie znajduje się tegoroczny dwukrotny Mistrz Europy Joao Pereira i Mistrz Świata U23 z Rotterdamu Raphael Montoya to jechałem bardzo mądrze i skoncentrowanie. Wszystko wyglądało świetnie, aż do momentu kiedy najeżdżając na pojedyncze dziury moja kierownica szybowała w dół i jedyne co mi zostało to jazda na dolnym chwycie. Była to wyłącznie moja głupota i niedopatrzenie przed startem.
Na bieg schodziłem z dobrym nastawieniem i chęcią walki o jak najwyższa lokatę. Początek etapu w moim wykonaniu bardzo dobry, jednak po 6 km zaczęły się schody i musiałem walczyć o przetrwanie
CAŁY WYJAZD NA PUCHAR EUROPY W MELILLI ZOSTAŁ SFINANSOWANY PRZEZ Polski Triathlon (PZTri).
HUUB Polska”
FB Michał Oliwa 

 

Melilla ETU Miłosz Sowiński biegnie.jpg

Na zdjęciu Miłosz Sowińśki Fot. Tomek Kowalski

 

Przy okazji ostatniego startu naszej reprezentacji w sezonie trener Tomek Kowalski opublikował informację o odejściu od krótkich dysansów na rzecz długich i zawodników Age Group.

 

Komentarz Tomka Kowalskiego:
“... Czas spędzony na pracy przy triathlonie na dystansie olimpijskim był świetną przygodą i dzięki niemu wiele się nauczyłem. W następny sezonie zamierzam się skupić na długich dystansach i na trenowaniu zawodników Age Group. Będzie nowa energia i pełne zaangażowanie. Szykuje się bomba!”
FB Tomek Kowalski 

 

Melilla ETU Tomek Kowalski.jpg

Fot. FB Tomek Kowalski

 

Wyniki mężczyzn:
1. Jelle Geens 01:51:16
2. Raphael Montoya 01:51:29
3. Uxio Abuin Ares 01:51:46

 

16. Michał Oliwa 01:54:31
20. Miłosz Sowiński 01:57:23
21. Kacper Stępniak 01:58:17

 

DNF Tomasz Marcinek

 

Wyniki kobiet:
1. Vendula Frintova 02:05:01
2. Anastasia Abrosimova 02:05:09
3. Claire Michel 02:05:14

 

14. Alicja Ulatowska 02:12:59
17. Aleksandra Rudzińska 02:14:55
18. Marta Łagownik 02:15:21

 

Wyniki juniorek:
1. Therese Feuersinger 01:05:03
2. Beatrice Mallozzi 01:06:09
3. Valentina Riasova 01:06:39

 

8. Julia Sanecka 01:07:46
9. Roksana Słupek 01:08:04

 

Ranking seniorów:
1. Uxio Abuin Ares ESP 1562 pkt.
2. Rostislav Pevtsov AZE 1461 pkt.
3. Joao Pereira POR 1450 pkt.

 

61. Michał Oliwa 289 pkt.
152. Tomasz Marcinek 72 pkt.

 

Ranking seniorek:
1. Anastasia Abrosimova RUS 1800 pkt.
2. Vendula Frintova CZE 1488 pkt.
3. Claire Michel BEL 1342 pkt.

 

44. Aleksandra Rudzińska 358 pkt.
88. Alicja Ulatowska 181 pkt.
103. Paulina Klimas 103 pkt.
143. Magdalena Mielnik 57 pkt.

 

Ranking juniorów:
1. Csongor Lehmann HUN 1313 pkt.
2. Vasco Vilaca POR 1312 pkt.
3. Gergő Soós HUN 1149 pkt.

 

20. Kamil Damentka 641 pkt.

 

Ranking juniorek:
1. Jessica Fullagar FRA 1313 pkt.
2. Valentina Riasova RUS 1112 pkt.
3. Pia Totschnig AUT 1002 pkt.

 

30. Julia Sandecka 574 pkt.
76. Magdalena Sudak 269 pkt.
86. Roksana Słupek 214 pkt.
131. Marta Sikora 98 pkt.

Opublikowane w Wydarzenia
czwartek, 19 października 2017 06:00

Polski ranking wygranych pieniężnych 2017 - triathlon

Ranking obejmuje tylko nagrody pieniężne zdobyte podczas zawodów multisportowych (triathlon, duathlon, cross triathlon, aquathlon). Nie są brane pod uwagę wygrane vouchery do wykorzystania w sklepach, nagrody rzeczowe, umowy sponsorskie, stypendia i inne zarobki sportowców. Nagrody pieniężne zdobyte w zagranicznych walutach przeliczane są na złotówki po kursie średnim z dnia zawodów i zaokrąglane. Podane kwoty są takie, jakie zawodnik otrzymał na "czeku", bez uwzględenia podatku od nagród.

 

Aktualizacja na dzień: 19.10.2017 r. 

 

 

Kobiety

 

1. Agnieszka Jerzyk - 45.450 zł

 

Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda
MP Chodzież Elita Olimpijski 13.08.2017 1 2.000 zł
Challenge Poznań 1/4 IM 24.06.2017 1 10.530 zł
Ironman 70.3 Elsinore ME 1/2 IM 18.06.2017 5 9.400 zł
5150 Warsaw Olimpijka 11.06.2017 1 5.610 zł
Triathlon Sieraków 1/4 IM 27.05.2017 1 1.000 zł

Ironman 70.3 Mallorca

1/2 IM

13.05.2017

4

4.810 zł

Ironman 70.3 South Africa

1/2 IM

29.01.2017

3

9.100 zł

Cross Duathlon Drzonków

10 km/40 km/5 km

30.04.2017

1

3.000 zł

 

2. Maria Cześnik - 35.680 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda
Ironman 70.3 Vichy 1/2 IM 26.08.2017 3 6.210 zł
Ironman 70.3 Gdynia 1/2 IM 06.08.2017 3 4.500 zł
Ironman 70.3 Gdynia - Polacy 1/2 IM 06.08.2017 1 2.000 zł
Triathlon Radłów 1/4 IM 16.07.2017 2 2.500 zł
Triathlon Skarżysko-Kamienna Olimpijski 02.07.2017 1 2.000 zł
Challenge Poznań 1/4 IM 24.06.2017 2 4.210 zł
Ironman 70.3 Elsionore ME 1/2 IM 18.06.2017 9 3.760 zł
5150 Warsaw Olimpijka 11.06.2017 2 2.800 zł

Ironman 70.3 Pays d'Aix  

1/2 IM 

 13.05.2017 

2

7.700 zł


3. Ewa Komander - 22.810 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda
Challenge Turku 1/2 IM 13.08.2017 4 4.920 zł
Challenge Prague 1/2 IM 30.07.2017 5 3.620 zł
Challenge Geraardsbergen 1/2 IM 02.07.2017 4 4.860 zł
Susz Triathlon 1/2 IM 25.06.2017 2 3.000 zł
Challenge Poznań 1/4 IM 24.06.2017 3 2.110 zł
5150 Warsaw Olimpijka 11.06.2017 5 750 zł

Challenge Salou  

 1/2 IM 

 28.05.2017 

5

3.550 zł


4.  Ewa Bugdoł - 22.510 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda
Duathlon Rumia Sprint 15.10.2017 4 400 zł
Ironman Barcelona Ironman 10.02.2017 6 3.700 zł
Ironman 70.3 Gdynia 1/2 IM 06.08.2017 4 2.700 zł
Ironman 70.3 Gdynia - Polacy 1/2 IM 06.08.2017 2 1.000 zł
Challenge Prague 1/2 IM 30.07.2017 3 5.960 zł
Triathlon Radłów 1/4 IM 16.07.2017 1 3.000 zł
Triathlon Radłów Sprint 15.07.2017 1 750 zł

Susz Triathlon 

 1/2 IM 

 25.06.2017 

1

5.000 zł

   

5.  Paulina Kotfica - 14.380 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda
Castle Triathlon Malbork 1/2 IM 03.09.2017 2 1.500 zł
Ironman 70.3 Vichy 1/2 IM 26.08.2017 6 2.660 zł
Challenge Turku 1/2 IM 13.08.2017 5 3.640 zł
Triathlon Skarżysko-Kamienna Olimpijski 02.07.2017 2 1.500 zł
Susz Triathlon Sztafeta 25.06.2017 2 250 zł
5150 Warsaw Olimpijka 11.06.2017 3 1.870 zł

Ironman 70.3 Liuzhou  

 ½ ironman 

 01.04.2017 

6

2.960 zł

  

6. Joanna Sołtysiak - 11.110 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda
Ironman 70.3 Weymouth 1/2 IM 17.09.2017 3 4.440 zł
Castle Triathlon Malbork 1/2 IM 03.09.2017 1 2.000 zł
Ironman 70.3 Gdynia - Polacy 1/2 IM 06.08.2017 3 750 zł
Susz Triathlon 1/2 IM 25.06.2017 3 2.000 zł
5150 Warsaw Olimpijka 11.06.2017 4 1.120 zł

Triathlon Sieraków 

 1/4 IM 

 27.05.2017 

2

800 zł

 

7. Paulina Klimas - 9.300 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda
Elemental Tri Series Białystok Sprint 20.08.2017 1 1.500 zł
MP Chodzież Elita Olimpijski 13.08.2017 1 1.500 zł
MP Chodzież Elita Olimpijski 13.08.2017 2 1.500 zł
Susz Triathlon Sprint 24.06.2017 2 1.500 zł
Susz Triathlon Sprint U23 24.06.2017 1 500 zł
Susz Triathlon  Sztafeta 25.06.2017 1 300 zł
Elemental Tri Series Augustów Sprint 11.06.2017 1 1.500 zł

Elemental Tri Series Olsztyn  

Sprint 

 14.05.2017 

2

1.000 zł 

 

8. Maria Pytel - 6.800 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda
Iron Dragon Triathlon Sprint 10.09.2017 2 600 zł
Triathlon Kraśnik Sprint 27.08.2017 1 750 zł
Triathlon Stalowy Sokół Super Spritn 19.08.2017 1 700 zł
Triathlon Kozienice Sprint 13.08.2017 1 750 zł
Triathlon Sława 1/3 IM 23.07.2017 3 800 zł
Triathlon Radłów 1/4 IM 16.07.2017 3 1.500 zł
Triathlon Radłów Sprint 15.07.2017 2 500 zł
Triathlon Skarżysko-Kamienna Sprint 02.07.2017 3 500 zł
Triathlon o Puchar Płocka Sprint 16.06.2017 1 700 zł

  

8. Marta Łagownik - 6.800 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda
Duathlon Rumia Sprint 15.10.2017 1 700 zł
MP Chodzież U23 Olimpijski 13.08.2017 2 1.000 zł
MP Chodzież Elita Olimpijski 13.08.2017 3 1.000 zł
Triathlon Sława 1/3 IM 23.07.2017 1 1.500 zł
Susz Triathlon Sprint 24.06.2017 3 1.000 zł
Susz Triathlon Sprint U23 24.06.2017 2 300 zł
Triathlon Series Augustów Sprint 11.06.2017 2 1.000 zł

Triathlon Energy Gniewino 

1/8 IM

 28.05.2017 

1

300 zł

 

9. Roksana Słupek - 4.050 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda
Duathlon Rumia Sprint 15.10.2017 2 600 zł
Elemental Tri Series Białystok Sprint 20.08.2017 3 700 zł
Elemental Tri Series Blachownia Sprint 30.07.2017 3 700 zł
Susz Triathlon Sprint 24.06.2017 4 750 zł

Elemental Tri Series Olsztyn

Sprint

15.05.2017

3

700 zł

Aquathlon Rumia 

 800 m/5 km

30.04.2017

1

600 zł

 

10. Anna Żychska - 3.900 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda
Ocean Lava Triathlon Polska Ironman 20.08.2017 1 2.500 zł
Triathlon Energy Starogard Gdański 1/2 IM 18.06.2017 1 500 zł
Triathlon Energy Gniewino 1/2 IM 28.05.2017 1 500 zł

ChampionMan Duathlon Czempiń 

 10 km/60 km/10 km 

 13.05.2017 

3

400 zł

 

11.  Izabela Sobańska - 3.800 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda
Triathlon Energy Bełchatów 1/2 IM 23.07.2017 1 500 zł
Chęciny Triathlon 1/4 IM 15.07.2017 3 300 zł
Triathlon Skarżysko-Kamienna Olimpijski 02.07.2017 3 1.000 zł
Susz Triathlon Sprint AG 24.06.2017 3 1.000 zł

ChampionMan Duathlon Czempiń 

 10 km/60 km/10 km 

 13.05.2017 

1

1.000 zł

  

12. Olga Kowalska - 3.640 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda
Duathlon Rumia Sprint 15.10.2017 3 500 zł
Castle Triathlon Malbork 1/2 IM 03.09.2017 3 1.000 zł

Challenge Turku

 1/2 IM 

 13.08.2017 

6

2.140 zł

 

13.  Aleksandra Rudzińska - 3.500 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda
Triathlon Zgorzelec Olimpijski 17.09.2017 1 300 zł
Triathlon Kraśnik Olimpijski 27.08.2017 1 1.000 zł
Triathlon Skarżysko-Kamienna Sprint 02.07.2017 1 1.500 zł
Susz Triathlon Sprint 24.06.2017 5 500 zł

Susz Triathlon 

Sprint U23

 24.06.2017 

3

200 zł

   

14. Sabina Rzepka - 3.170 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda
XTERRA Nordic Mistrzostwa Europy 1500-30-10 03.09.2017 7 3.170 zł

  

15. Monika Smaruj - 3.100 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda
Triathlon Sława 1/3 IM 23.07.2017 2 1.100 zł
Susz Triathlon Sprint AG 24.06.2017 1 2.000 zł

 

16.  Alicja Ulatowska - 3.000 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda
Duathlon Rumia Sprint 15.10.2017 5 300 zł
Elemental Tri Series Blachownia Sprint 30.07.2017 2 1.000 zł
Triathlon Skarżysko-Kamienna Sprint 02.07.2017 2 1.000 zł

Triahtlon Dąbrowa Górnicza 

 Sprint 

 11.06.2017 

1

700 zł

 

16. Aleksandra Sikora - 3.000 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda
Elemental Tri Series Blachownia Sprint 30.07.2017 1 1.500 zł

Elemental Tri Series Olsztyn  

Sprint 

 14.05.2017 

1

1.500 zł

  

17. Małgorzata Wąsik - 2.700 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda
Iron Dragon Triathlon Sprint 10.09.2017 1 1.000 zł
Elemental Tri Series Białystok Sprint 20.08.2017 2 1.000 zł

Elemental Tri Series Augustów 

 Sprint 

 11.06.2017 

3

700 zł

  

18. Małgorzata Otworowska - 2.300 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda
Susz Triathlon Sprint 24.06.2017 1 2.000 zł
Triathlon Lipiany Sprint 18.06.2017 1 300 zł

   

19.  Mariola Krzemińska - 2.100 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda
Susz Triathlon Sprint AG 24.06.2017 2 1.500

Triathlon Mietków 

 1/4 IM 

 11.06.2017 

1

600 zł

    

20. Dominika Kozak - 2.000 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda
Iron Drago Triathlon Olimpijski 10.09.2017 1 1.000 zł
Triathlon Stalowy Sokół Super Sprint 19.08.2017 3 400 zł
Triathlon Trzebinia Sprint 18.06.2017 2 300 zł

Triahtlon Dąbrowa Górnicza 

 Sprint 

 11.06.2017 

3

300 zł

 

20. Ewelina Pisarek - 2.000 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda
Susz Triathlon 1/2 IM 25.06.2017 4 1.500 zł

Triathlon Sieraków 

 1/4 IM 

 27.05.2017 

3

500 zł

 

20. Aleksandra Sosnowska - 2.000 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda
Triathlon Sieraków 1/2 IM 28.05.2017 1 2.000 zł


20.  Paulina Bielińska - 2.000 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda

Cross Duathlon Drzonków 

 10 km/40 km/5 km 

 30.04.2017 

2

2.000 zł

   

21. Magdalena Sudak - 1.700 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda
Susz Triathlon Sztafeta 25.06.2017 3 200 zł

Żelazny Triathlon  

Sprint 

 03.06.2017 

1

1.500 zł

 

24. Anna Wiese - 1.590 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda
Triathlon Energy Bełchatów 1/4 IM 23.07.2017 1 400 zł
Triathlon Sieraków 1/4 IM 27.05.2017 4 350 zł

Mallorca Olympic 

 Olimpijski 

 06.05.2017 

3

840 zł

  

25.  Marta Otto - 1.500 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda

Ocean Lava Triathlon Polska 

 Ironman 

 20.06.2017 

2

1.500 zł

 

25. Magdalena Biskupska - 1.500 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda
Triathlon Sieraków 1/2 IM 28.05.2017 2 1.500 zł

 

26.  Oliwia Kwaśkiewicz - 1.400 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda
Iron Dragon Triathlon Sprint 10.09.2017 3 400 zł
Triathlon Energy Bełchatów 1/8 IM 23.07.2017 2 200 zł
Triathlon Skarżysko-Kamienna Sprint AG 02.07.2017 1 300 zł

Triahtlon Dąbrowa Górnicza 

 Sprint 

 11.06.2017 

2

500 zł

 

27. Karolina Zygo - 1.250 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda
Triathlon Kraśnik Olimpijski 27.08.2017 3 500 zł

Żelazny Triathlon  

Sprint 

 03.06.2017 

3

750 zł

   

28. Paulina Załucka - 1.200 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda
Susz Triathlon 1/2 IM 25.06.2017 6 800 zł

Triathlon Energy Gniewino 

1/4 IM

 28.05.2017 

1

400 zł

 

28. Zuzanna Sudak - 1.200 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda
Susz Triathlon Sztafeta 25.06.2017 3 200 zł

Żelazny Triathlon  

Sprint 

 03.06.2017 

2

1.000 zł

 

28.  Karolina Ruta - 1.200 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda
Triathlon Lwa 1/4 IM 10.06.2017 1 600 zł

ChampionMan Duathlon Czempiń 

 10 km/60 km/10 km 

 13.05.2017 

2

600 zł

 

29. Natalia Krawczyk - 1.050 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda
Triathlon Kraśnik Olimpijski 27.08.2017 2 750 zł
Triathlon Energy Bełchatów 1/8 IM 23.07.2017 1 300 zł

 

30.  Agata Litwin - 1.000 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda
MP Chodzież Elita Olimpijski 13.08.2017 5 300 zł
Susz Triathlon Sztafeta 25.06.2017 1 300 zł

Triahtlon Mietków 

 1/8 IM 

 10.06.2017 

1

400 zł

 

30.  Ewelina Szabelska - 1.000 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda
Triathlon Energy Mrągowo 1/4 IM 27.08.2017 1 400 zł

Susz Triathlon 

 1/2 IM 

 25.06.2017 

7

600 zł

 

30. Magdalena Jączyk - 1.000 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda
Triathlon Stalowy Sokół Super Sprint AG 19.08.2017 2 300 zł

Chęciny Triathlon 

 1/4 IM 

 15.07.2017 

1

700 zł

  

30.  Ewelina Nowak - 1.000 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda

Ocean Lava Triathlon Polska 

 Ironman

 20.08.2017 

3

1.000 zł

  

30. Olimpia Wojtyło - 1.000 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda
Triathlon Sieraków 1/2 IM 28.05.2017 3 1.000 zł

 

30.  Anna Lechowicz - 1.000 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda

Susz Triathlon 

 1/2 IM 

 25.06.2017 

5

1.000 zł

 

30. Agnieszka Woch - 1.000 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda

Cross Duathlon Drzonków 

 10 km/40 km/5 km 

 30.04.2017 

3

1.000 zł

     

32. Justyna Małek - 800 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda
XTERRA Poland Short 13.08.2017 3 400 zł
Triathlon o Puchar Płocka Sprint 17.06.2017 3 400 zł

 

32. Anna Halska - 800 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda
Triathlon Energy Mrągowo 1/4 IM 27.08.2017 2 300 zł
Triathlon Energy Bełchatów 1/4 IM 23.07.2017 2 300 zł

ChampionMan Duathlon Czempiń 

 10 km/60 km/10 km 

 13.05.2017 

5

200 zł

 

32. Małgorzata Szczęsna- 800 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda
Susz Triathlon 1/2 IM 25.06.2017 8 500 zł
Triathlon Energy Starogard Gdański 1/4 IM 18.06.2017 2 300 zł

 

32.  Karolina Żarnowska - 800 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda
Żelazny Triathlon Sprint 03.06.2017 4 500 zł

Aquathlon Rumia 

 800 m/5 km 

 30.04.2017 

3

300 zł

 

33.  Magdalena Giet - 750 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda
Iron Drago Triathlon Olimpijski 10.09.2017 2 600 zł

Silverman Cross Triathlon 

 Sprint 

 25.06.2017 

1

150 zł

 

33. Hanna Kaźmierczak - 750 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda
MP Chodzież Elita Olimpijski 13.08.2017 4 500 zł

Susz Triathlon 

Sztafeta 

 25.06.2017 

2

250 zł

 

33. Ewa Wójcik - 750 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda

Triathlon Radłów 

 1/4 IM AG 

 16.07.2017 

1

750 zł

 

33. Agnieszka Miąsik-Pogodzińska - 750 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda

Triathlon Radłów 

 1/4 IM AG 

 16.07.2017 

1

750 zł

 

33. Daria Radczuk - 750 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda

Triathlon Radłów 

 1/4 IM AG 

 15.07.2017 

1

750 zł

 

33. Justyna Woźniak - 750 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda

Triathlon Radłów 

 1/4 IM AG 

 15.07.2017 

1

750 zł

 

33. Kinga Lorek - 750 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda
Susz Triathlon Sprint AG 24.06.2017 4 750 zł

  

34. Rita Biskupska - 700 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda
Triathlon Energy Bełchatów 1/8 IM 23.07.2017 3 100 zł
Triathlon Energy Lidzbark Welski 1/8 IM 02.07.2017 1 300 zł
Triathlon Energy Starogard Gdański 1/8 IM 18.06.2017 2 200 zł

Triathlon Energy Gniewino 

1/8 IM

 28.05.2017 

3

100 zł

      

35. Urszula Kafarska - 650 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda
Triathlon Lwa 1/4 IM 10.06.2017 2 400 zł
Triathlon Sieraków 1/4 IM 27.05.2017 6 250 zł

   

35. Agnieszka Gadomska - 600 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda
Triathlon Energy Mrągowo 1/8 IM 27.08.2017 1 300 zł
Triathlon Energy Starogard Gdański 1/8 IM 18.06.2017 1 300 zł

 

35. Katarzyna Kaczkowska - 600 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda
Triathlon Energy Starogard Gdański 1/4 IM 18.06.2017 3 200 zł

Triathlon Energy Gniewino 

1/2 IM

 28.05.2017 

2

400 zł

 

35. Olga Masłowska - 600 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda

Triahtlon Lwa 

 1/8 IM 

 10.06.2017 

1

600 zł

 

38. Izabela Janusz - 500 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda
Triathlon Zgorzelec Olimpijski 17.09.2017 3 100 zł

Triathlon Mietków 

 1/4 IM 

 11.06.2017 

2

400 zł

 

36. Klaudia Petters - 500 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda
Triathlon Zgorzelec Olimpijski 17.09.2017 2 200 zł

Triahtlon Mietków 

 1/4 IM 

 10.06.2017 

2

300 zł

 

36. Natalia Zych - 500 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda
Triathlon Kraśnik Sprint 27.08.2017 2 500 zł

 

36. Marta Brukwińska - 500 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda
Polska Man Olimpijski 19.08.2017

Premia <2:30

500 zł

  

36. Lidia Juchniewicz - 500 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda

Triathlon Energy Mrągowo 

 1/2 IM 

 27.08.2017 

1

500 zł

 

36. Janina Malska - 500 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda

Triathlon Stalowy Sokół 

 Super Sprint 

 19.08.2017 

2

500 zł

 

36. Joanna Syguła - 500 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda

Triathlon Kozienice 

 Sprint 

 13.08.2017 

2

500 zł

 

36. Agnieszka Kubik - 500 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda
Triathlon Energy Bełchatów 1/4 IM 23.07.2017 3 200 zł

Triathlon Energy Gniewino 

1/4 IM

 28.05.2017 

2

300 zł

   

36. Ewa Kuzior - 500 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda

Chęciny Triathlon 

 1/4 IM 

 15.07.2017 

2

500 zł

 

36. Agata Sobielga - 500 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda
Triathlon Skarżysko-Kamienna Sprint AG 02.07.2017 1 300 zł

Susz Triathlon 

 1/2 IM 

 25.06.2017 

10

200 zł

 

36. Aleksandra Urbankiewicz - 500 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda
Triathlon Energy Lidzbar Welski 1/2 IM 02.07.2017 1 500 zł

 

36. Anna Ranoszek - 500 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda
Susz Triathlon Sprint AG 24.06.2017 5 500 zł

 

36. Natalia Rypel - 500 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda
Susz Triathlon 1/2 IM 25.06.2017 9 300 zł
Triathlon Trzebinia Sprint 18.06.2017 3 200 zł

 

36. Justyna Lesiecka - 500 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda
Triathlon Lipiany Olimpijski 18.06.2017 1 500 zł

 

36. Aneta Turalska - 500 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda
Triathlon o Puchar Płocka Sprint 16.06.2017 2 500 zł

   

31.  Karina Woźniak - 450 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda
Triathlon Lipiany Sprint 18.06.2017 2 200 zł

Aquathlon Rumia 

 800 m/5 km 

 30.04.2017 

4

250 zł

 

37. Joanna Syrowiecka - 450 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda
Triathlon Stalowy Sokół Super Sprint 19.08.2017 3 200 zł

Triathlon Radłów 

 Sprint 

 15.07.2017 

3

250 zł

  

38. Joanna Dubienko - 400 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda
Iron Drago Triathlon Olimpijski 10.09.2017 3 400 zł

 

38. Jolanta Miłko - 400 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda

Triathlon Energy Mrągowo 

 1/2 IM 

 27.08.2017 

2

400 zł

 

38. Jolanta Niedzielczyk - 400 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda

Triahtlon Stalowy Sokół 

 Super Sprint AG 

 19.08.2017 

1

400 zł

 

38. Anna Marciniak - 400 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda

Triahtlon Stalowy Sokół 

 Super Sprint AG 

 19.08.2017 

1

400 zł

 

38. Renata Szczepanik - 400 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda

Triahtlon Stalowy Sokół 

 Super Sprint AG 

 19.08.2017 

1

400 zł

 

38. Marta Sominka - 400 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda

Triahtlon Stalowy Sokół 

 Super Sprint AG 

 19.08.2017 

1

400 zł

 

38. Karolina Jędrocha - 400 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda

Triahtlon Stalowy Sokół 

 Super Sprint AG 

 19.08.2017 

1

400 zł

 

38. Joanna Żmich-Fórmaniak - 400 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda

Triathlon Energy Bełchatów 

 1/2 IM 

 23.07.2017 

2

400 zł

 

38. Aleksandra Góralska - 400 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda
Triathlon Energy Lidzbar Welski 1/4 IM 02.07.2017 1 400 zł

 

38. Bożena Miasojedow - 400 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda
Triathlon Energy Lidzbar Welski 1/2 IM 02.07.2017 2 400 zł

 

38. Marta Konarzewska - 400 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda
Triathlon Energy Starogard Gdański 1/2 IM 18.06.2017 2 400 zł

 

38. Magdalena Lenz - 400 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda
Triathlon Energy Starogard Gdański 1/4 IM 18.06.2017 1 400 zł

 

38. Marta Sikora - 400 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda
Triathlon Trzebinia Sprint 18.06.2017 1 400 zł

  

38. Anna Sterna - 400 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda
Mityng Triathlonowy Nowe Warpno 1/4 IM 13.08.2017 1 200 zł
Triathlon Lipiany Olimpijski 18.06.2017 3 200 zł

 

38. Agata Zachwieja - 400 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda

Triahtlon Lwa 

 1/8 IM 

 10.06.2017 

2

400 zł

 

38. Aleksandra Jędrzejewska - 400 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda

Aquathlon Rumia 

 800 m/5 km 

 30.04.2017 

2

400 zł

   

39. Agnieszka Zarzeczna - 350 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda
Triathlon Kraśnik Sprint 27.08.2017 3 250 zł
Triathlon Skarżysko-Kamienna Sprint AG 02.07.2017 3 100 zł

 

39. Anna Lindholm - 350 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda

Triathlon Kozienice 

 Sprint 

 13.08.2017 

3

350 zł

 

39. Bożena Pędowska - 350 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda

Triathlon Radłów 

 1/4 IM AG 

 16.07.2017 

2

350 zł

 

39. Anna Książek - 350 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda

Triathlon Radłów 

 1/4 IM AG 

 16.07.2017 

2

350 zł

 

39. Magdalena Skorek - 350 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda

Triathlon Radłów 

 1/4 IM AG 

 16.07.2017 

2

350 zł

 

39. Magdalena Kotra-Truszczyńska - 350 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda

Triathlon Radłów 

 1/4 IM AG 

 16.07.2017 

2

350 zł

 

40. Magdalena Mielnik - 330 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda
Taca de Portugal Sprint 19.03.2017 5 330 zł

  

41. Bożena Mateja - 300 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda
Triathlon Energy Mrągowo 1/2 IM 27.08.2017 3 300 zł

 

41. Magdalena Rajtor - 300 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda
Triathlon Stalowy Sokół Super Sprint AG 19.08.2017 2 300 zł

 

41. Dorota Gawrońska - 300 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda
Triathlon Stalowy Sokół Super Sprint AG 19.08.2017 2 300 zł

 

41. Kinga Kuczyńska - 300 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda
Triathlon Stalowy Sokół Super Sprint 19.08.2017 2 300 zł


41. Anna Gałązka - 300 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda
Triathlon Stalowy Sokół Super Sprint 19.08.2017 2 300 zł

 

41. Maria Wojciechowska - 300 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda
XTERRA Poland Short 13.08.2017 3 300 zł

  

41. Anna Maliszewska - 300 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda

Triathlon Energy Bełchatów 

 1/2 IM 

 23.07.2017 

3

300 zł

 

41. Monika Tofilska - 300 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda
Triathlon Skarżysko-Kamienna Olimpijski AG 02.07.2017 1 300 zł

 

41. Bogusława Garczyńska-Wąs - 300 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda
Triathlon Skarżysko-Kamienna Olimpijski AG 02.07.2017 1 300 zł

 

41. Justyna Tarnowska - 300 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda
Triathlon Skarżysko-Kamienna Olimpijski AG 02.07.2017 1 300 zł

 

41. Marta Szczypiór - 300 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda
Triathlon Skarżysko-Kamienna Olimpijski AG 02.07.2017 1 300 zł

 

41. Agnieszka Chudek - 300 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda
Triathlon Skarżysko-Kamienna Olimpijski AG 02.07.2017 1 300 zł

 

41. Paulina Zygo - 300 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda
Triathlon Skarżysko-Kamienna Olimpijski AG 02.07.2017 1 300 zł

 

41. Katarzyna Sowa - 300 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda
Triathlon Skarżysko-Kamienna Sprint AG 02.07.2017 1 300 zł

 

41. Barbara Lizis - 300 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda
Triathlon Skarżysko-Kamienna Sprint AG 02.07.2017 1 300 zł

 

41. Agnieszka Dudaniec-Tarkowska - 300 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda
Triathlon Energy Lidzbar Welski 1/4 IM 02.07.2017 2 300 zł

 

41. Aleksandra Karwacka - 300 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda

Triathlon Sokółka 

1/8 IM 

 25.06.2017 

1

300 zł

 

41. Maja Ryczak - 300 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda
Triathlon Sieraków 1/4 IM 27.05.2017 5 300 zł

   

41. Anna Krzyżanowska - 300 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda
Triathlon Lipiany Olimpijski 18.06.2017 2 300 zł

  

41. Maria Wolff-Stefaniak - 300 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda
Triathlon o Puchar Płocka Sprint 17.06.2017 4 300 zł

 

41. Karolina Jurczak - 300 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda

ChampionMan Duathlon Czempiń 

 10 km/60 km/10 km 

 13.05.2017 

4

300 zł

 

41. Monika Chodyna - 300 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda
Triathlon Sieraków 1/4 IM 27.05.2017 5 300 zł

 

41. Gabriela Czyż - 300 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda

Triathlon Energy Gniewino 

1/2 IM

 28.05.2017 

3

300 zł

  

41. Agnieszka Burdelak - 300 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda

Triahtlon Mietków 

 1/4 IM 

 11.06.2017 

3

300 zł

  

41. Katarzyna Modrzejewska - 300 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda

Cross Duathlon Polanica 

 2,5 km-10 km-2,5 km 

 10.06.2017 

1

300 zł

 

42. Agnieszka Pelc-Wanielista - 250 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda

Triathlon Radłów 

 1/4 IM AG 

 16.07.2017 

3

250 zł

 

42. Magdalena Zwolińska - 250 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda

Triathlon Radłów 

 1/4 IM AG 

 16.07.2017 

3

250 zł

   

42. Kaja Kwiatkowska - 250 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda
Żelazny Triathlon Sprint 03.06.2017 5 250 zł

  

43. Paulina Bohater - 200 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda
Triathlon Zgorzelec Sprint 17.09.2017 1 200 zł

 

43. Emilia Wołyniec - 200 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda

Triathlon Energy Mrągowo 

 1/8 IM 

 27.08.2017 

2

200 zł

 

43. Joanna Pomorska - 200 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda

Triathlon Energy Mrągowo 

 1/4 IM 

 27.08.2017 

3

200 zł

 

43. Anna Gągol - 200 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda
Triathlon Stalowy Sokół Super Sprint AG 19.08.2017 3 200 zł

 

43. Magdalena Dura - 200 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda
Triathlon Stalowy Sokół Super Sprint AG 19.08.2017 3 200 zł

 

43. Aleksandra Woźniak - 200 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda
Triathlon Stalowy Sokół Super Sprint AG 19.08.2017 3 200 zł

 

43. Karolina Błażejewska-Golińska - 200 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda
Triathlon Energy Lidzbark Welski 1/8 IM 02.07.2017 3 100 zł
Triathlon Energy Starogard Gdański 1/8 IM 18.06.2017 3 100 zł

 

43. Małgorzata Palus - 200 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda
Triathlon Skarżysko-Kamienna Olimpijski AG 02.07.2017 2 200 zł

 

43. Amelia Mika - 200 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda
Triathlon Skarżysko-Kamienna Olimpijski AG 02.07.2017 2 200 zł

 

43. Aleksandra Marianek - 200 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda
Triathlon Skarżysko-Kamienna Olimpijski AG 02.07.2017 2 200 zł

 

43. Bożena Chmielewska - 200 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda
Triathlon Skarżysko-Kamienna Sprint AG 02.07.2017 2 200 zł

 

43. Monika Beyer-Wróblewska - 200 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda
Triathlon Skarżysko-Kamienna Sprint AG 02.07.2017 2 200 zł

 

43. Agata Tudek - 200 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda
Triathlon Skarżysko-Kamienna Sprint AG 02.07.2017 2 200 zł

 

43. Daria Ogrodowczyk - 200 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda
Triathlon Skarżysko-Kamienna Sprint AG 02.07.2017 2 200 zł

 

43. Karolina Darnowska - 200 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda
Triathlon Energy Lidzbar Welski 1/8 IM 02.07.2017 2 200 zł

 

43. Katarzyna Komorowska - 200 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda
Triathlon Energy Lidzbar Welski 1/4 IM 02.07.2017 3 200 zł

  

43. Magdalena Kaczko - 200 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda

Triathlon Sokółka 

1/8 IM 

 25.06.2017 

2

200 zł

   

43. Marta Motylewska - 200 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda
Triathlon o Puchar Płocka Sprint 17.06.2017 5 200 zł

 

43.  Izabela Bąkowska - 200 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda

Triahtlon Lwa 

 1/8 IM 

 10.06.2017 

3

200 zł

 

43. Oktawia Lewandowska - 200 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda

Aquathlon Rumia 

 800 m/5 km 

 30.04.2017 

5

200 zł

 

43. Hanna Janczak - 200 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda

Triathlon Energy Gniewino 

1/4 IM

 28.05.2017 

3

200 zł


43. Aleksandra Sypniewska-Lewandowska - 200 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda

Triathlon Energy Gniewino 

1/8 IM

 28.05.2017 

2

200 zł


43. Anna Hotała - 200 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda

Triahtlon Mietków 

 1/4 IM 

 11.06.2017 

4

200 zł


43. Monika Grajek- 200 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda

Triahtlon Mietków 

 1/8 IM 

 10.06.2017 

3

200 zł


43. Małgorzata Opala - 200 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda

Triahtlon Lwa 

 1/4 IM 

 10.06.2017 

3

200 zł

 

44. Karolina Mańke - 150 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda

Mityng Triathlonowy Nowe Warpno 

 1/4 IM 

 13.08.2017 

2

150 zł

   

46. Katarzyna Kalita - 100 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda
Triathlon Zgorzelec Sprint 17.09.2017 2 100 zł

 

46. Natalia Nikiel - 100 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda
Triathlon Energy Mrągowo 1/8 IM 27.08.2017 3 100 zł

 

46. Katarzyna Jędruch - 100 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda

Mityng Triathlonowy Nowe Warpno 

 1/4 IM 

 13.08.2017 

3

100 zł

 

46. Marta Ostaszewska - 100 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda
Triathlon Skarżysko-Kamienna Olimpijski AG 02.07.2017 3 100 zł

 

46. Wioleta Dąbkowska - 100 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda
Triathlon Skarżysko-Kamienna Olimpijski AG 02.07.2017 2 100 zł

 

46. Elżbieta Kępińska - 100 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda
Triathlon Skarżysko-Kamienna Sprint AG 02.07.2017 3 100 zł

 

46. Monika Żołądek - 100 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda
Triathlon Skarżysko-Kamienna Sprint AG 02.07.2017 2 100 zł

 

46. Agnieszka Zarzeczna - 350 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda
Triathlon Kraśnik Sprint 27.08.2017 3 250 zł
Triathlon Skarżysko-Kamienna Sprint AG 02.07.2017 3 100 zł

 

46. Genowefa Lange - 100 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda

Triathlon Sokółka 

1/8 IM 

 25.06.2017 

3

100 zł

 

46. Karolina Rudnicka - 100 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda

Silverman Cross Triathlon 

 Sprint 

 25.06.2017 

2

100 zł

  

46. Joanna Woźniak - 100 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda
Triathlon Lipiany Sprint 18.06.2017 3 100 zł

 

46. Agnieszka Burżacka-Tyc - 100 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda
Triathlon o Puchar Płocka Sprint 17.06.2017 6 100 zł

 

46. Małgorzata Chojnacka - 100 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda

Triahtlon Mietków 

 1/4 IM 

 11.06.2017 

5

100 zł

 

47. Magdalena Łowicka - 50 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda
Triathlon Zgorzelec Sprint 17.09.2017 3 50 zł

 

47. Martyna Ulikowska - 50 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda

Silverman Cross Triathlon 

 Sprint 

 25.06.2017 

3

50 zł

 



Mężczyźni


1. Łukasz Kalaszczyński - 21.760 zł


Zawody Dystans Data Miejsce 

 Nagroda

Ironman 70.3 Ruegen 1/2 IM 10.09.2017 3

4.430 zł

Castle Triathlon Malbork 1/2 IM 03.09.2017 1

2.000 zł

Ironman 70.3 Gdynia - Polacy 1/2 IM 06.08.2017 1 2.000 zł
Challenge Poznań 1/4 IM 24.06.2017 1 10.530 zł

5150 Warsaw 

 Olimpijka 

 11.06.2017 

2

2.800 zł


2. Tomasz Szala - 11.230 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda
Iron Dragon Triathlon Olimpijski 10.09.2017 1 1.000 zł
Castle Triathlon Malbork 1/2 IM 03.09.2017 2 1.500 zł
Triathlon Kraśnik Olimpijski 27.08.2017 1 1.000 zł
Triathlon Radłów 1/4 IM 16.07.2017 2 2.500 zł
Triathlon Skarżysko-Kamienna Olimpijski 02.07.2017 2 2.000 zł
Challenge Poznań 1/4 IM 24.06.2017 3 2.110 zł

5150 Warsaw 

 Olimpijka 

 11.06.2017 

4

1.120 zł

 

3. Robert Karaś - 10.760 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda
Cologne Triathlon Weekend ironman 03.09.2017 1 6.360 zł
Emsdetten Triathlon double ironman 10.06.2017 1 2.100 zł

Ironcat L'Ampolla 

 ironman

 21.05.2017 

1

2.300 zł

 

4. Mikołaj Luft - 10.580 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda
Ironman Taiwan Ironman 10.02.2017 4 4.630 zł
Ocean Lava Triathlon Polska Ironman 20.08.2017 2 1.500 zł
Ironman 70.3 Gdynia - Polacy 1/2 IM 06.08.2017 3 750 zł
Triathlon Radłów 1/4 IM 16.07.2017 3 1.500 zł
Chęciny Triathlon 1/4 IM 15.07.2017 1 700 zł

Triathlon Skarżysko-Kamienna  

Olimpijski

 02.07.2017 

3

1.500 zł

 

5. Mateusz Kaźmierczak - 9.760 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda
Elemental Tri Series Białystok Sprint 20.08.2017 2 1.000 zł
MP Chodzież Elita Olimpijski 13.08.2017 5 300 zł
Triathlon Skarżysko-Kamienna Olimpijski 02.07.2017 1 2.500 zł
Susz Triathlon Sztafeta 25.06.2017 2 250 zł
Challenge Poznań 1/4 IM 24.06.2017 2 4.210 zł

Triathlon Sieraków 

 1/2 IM

 28.05.2017 

2

1.500 zł

  

6. Miłosz Sowiński - 8.000 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda
MP Chodzież U23 Olimpijski 13.08.2017 2 1.000 zł
MP Chodzież Elita Olimpijski 13.08.2017 2 1.500 zł
Triathlon Radłów 1/4 IM 16.07.2017 1 3.000 zł
Susz Triathlon Sprint 24.06.2017 3 1.000 zł
Susz Triathlon Sprint U23 24.06.2017 1 500 zł

Elemental Tri Series Olsztyn  

Sprint 

 14.05.2017 

2

1.000 zł

 

7. Bartosz Banach - 7.000 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda
Polska Man 1/2 IM 19.08.2017 1 2.000 zł
Susz Triathlon 1/2 IM 25.06.2017 2 3.000 zł

Triathlon Sieraków 

 1/2 IM

 28.05.2017 

1

2.000 zł

 

8. Przemysław Szymanowski - 6.750 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda
Iron Dragon Triathlon Sprint 10.09.2017 1 1.000 zł
Triathlon Kraśnik Sprint 27.08.2017 1 750 zł
Triathlon Stalowy Sokół Super Sprint  19.08.2017 1 700 zł
Elemental Tri Series Białystok Sprint 20.08.2017 3 700 zł
Triathlon Radłów 1/4 IM 16.07.2017 1 750 zł
Triathlon Radłów Sprint 15.07.2017 1 750 zł
Triathlon Skarżysko-Kamienna Olimpijski 02.07.2017 5 700 zł
Triathlon o Puchar Płocka Sprint 17.06.2017 1 700 zł

Elemental Tri Series Augustów 

 Sprint 

 11.06.2017 

3

700 zł

 

9. Tomasz Brembor - 6.000 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda
Castle Triathlon Malbork 1/2 IM 03.09.2017 3 1.000 zł
Elemental Tri Series Białystok Sprint 20.08.2017 1 1.500 zł
MP Chodzież Elita Olimpijski 13.08.2017 4 500 zł
Elemental Tri Series Blachownia Sprint 30.07.2017 2 1.000 zł
Susz Triathlon Sztafeta 25.06.2017 1 300 zł

Triathlon Sieraków

1/4 IM

27.05.2017

1

1.000 zł

Elemental Tri Series Olsztyn

Sprint

14.05.2017

3

700 zł

  

10. Kacper Stępniak - 5.700 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda
Duathlon Rumia Sprint 15.10.2017 1 700 zł
MP Chodzież U23 Olimpijski 13.08.2017 1 1.500 zł
MP Chodzież Elita Olimpijski 13.08.2017 1 2.000 zł

Elemental Tri Series Blachownia

 Sprint 

 30.07.2017 

1

1.500 zł

  

11. Kamil Damentka - 4.750 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda
Tulcea ETU Junior Puchar Europy Sprint 03.09.2017 2 950 zł
Susz Triathlon Sprint 24.06.2017 2 1.500 zł
Susz Triathlon Sztafeta 25.06.2017 3 200 zł
Triathlon Series Augustów Sprint 11.06.2017 1 1.500 zł

Aquathlon Rumia 

 800 m/5 km 

 30.04.2017 

1

600 zł

 

12. Paweł Czajkowski - 4.400 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda
Polska Man  Ironman 19.08.2017 1 4.000 zł
Triathlon Energy Starogard Gdański 1/2 IM 18.06.2017 2 400 zł

  

13. Tomasz Marcinek - 4.250 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda
Elemental Tri Series Blachownia Sprint 30.07.2017 3 700 zł
Triathlon Skarżysko-Kamienna Sprint 02.07.2017 2 1.000 zł
Susz Triathlon Sprint 24.06.2017 4 750 zł
Susz Triathlon Sztafeta 25.06.2017 1 300 zł

Elemental Tri Series Olsztyn  

Sprint 

 14.05.2017 

1

1.500 zł

 

14. Jakub Woźniak - 4.050 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda
Duathlon Rumia Sprint 15.10.2017 3 500 zł
Triathlon Stalowy Sokół Super Sprint 19.08.2017 2 600 zł
Triathlon Radłów 1/4 IM AG 15.07.2017 2 350 zł
Susz Triathlon 1/2 IM 25.06.2017 3 2.000 zł
Triathlon Trzebinia Sprint 18.06.2017 1 400 zł

Triathlon Sieraków 

 1/4 IM 

 27.05.2017 

7

200 zł

 

15. Konrad Zdun - 3.950 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda
Triathlon Kraśnik Sprint 27.08.2017 2 500 zł
Triathlon Stalowy Sokół Super Sprint 19.08.2017 3 500 zł
Triathlon Radłów 1/4 IM AG 15.07.2017 1 750 zł
Triathlon Skarżysko-Kamienna Sprint 02.07.2017 3 500 zł
Triathlon Dąbrowa Górnicza Sprint 11.06.2017 1 700 zł

Triathlon Żelazny  

Sprint 

 03.05.2017 

2

1.000 zł

 

16. Tomasz Spaleniak - 3.800 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda
Triathlon Energy Mrągowo 1/2 IM 27.08.2017 1 400 zł
Triathlon Energy Bełchatów 1/4 IM 23.07.2017 1 400 zł
Triathlon Energy Lidzbark Welski 1/4 IM 02.07.2017 1 400 zł
Susz Triathlon 1/2 IM 25.06.2017 5 1.000 zł
Triathlon Energy Starogard Gdański 1/4 IM 18.06.2017 1 400 zł
Triathlon Energy Gniewino 1/4 IM 28.05.2017 3 200 zł

ChampionMan Duathlon Czempiń 

 10 km/60 km/10 km 

 13.05.2017 

1

1.000 zł

    

17. Filip Przymusiński - 3.650 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda
Triathlon Kozienice Sprint 13.08.2017 1 750 zł
Triathlon Sława 1/3 IM 23.07.2017 2 1.100 zł
Susz Triathlon 1/2 IM 25.06.2017 6 800 zł
Triathlon o Puchar Płocka Sprint 17.06.2017 2 500 zł

Triathlon Sieraków 

1/4 IM

 27.05.2017 

3

500 zł

    

18. Sylwester Kuster - 3.500 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda
Triathlon Skarżysko-Kamienna Sprint 02.07.2017 1 1.500 zł

Susz Triathlon 

 Sprint

 24.06.2017 

1

2.000 zł

    

19. Maciej Chmura - 3.300 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda
Ocean Lava Triathlon Polska Ironman 20.08.2017 1 2.500 zł
Triathlon Mietków 1/4 IM 11.06.2017 2 400 zł
Triathlon Mietków 1/8 IM 10.06.2017 1 400 zł

 

20.  Michał Oliwa - 3.190 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda
ETU Funchal Sprint 23.09.2017 9 640 zł
MP Chodzież U23 Olimpijski 03.09.2017 3 750 zł
MP Chodzież Elita Olimpijski 03.09.2017 3 1.000 zł
Susz Triathlon Sprint 24.06.2017 5 500 zł

Susz Triathlon 

Sprint U23

 24.06.2017 

2

300 zł

 

21. Radosław Psiuk - 3.000 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda

Cross Duathlon Drzonków 

 10 km/40 km/5 km 

 30.04.2017 

1

3.000 zł

         

22. Robert Wilkowiecki - 2.250 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda
Polska Man Olimpijski 19.08.2017 1 1.000 zł
Ironman 70.3 Gdynia - Polacy 1/2 IM 06.08.2017 2 1.000 zł

Susz Triathlon 

Sztafeta 

 25.06.2017 

2

250 zł

 

23. Marcin Ławicki - 2.170 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda
Triathlon Zgorzelec Olimpijka 17.09.2017 1 300 zł

5150 Warsaw 

 Olimpijka 

 11.06.2017 

3

1.870 zł

 

24. Daniel Juszkowiec - 2.150 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda
Susz Triathlon Sztafeta 25.06.2017 3 200 zł
Triathlon Series Augustów Sprint 11.06.2017 2 1.00 zł
Żelazny Triathlon Sprint 03.06.2017 3 750 zł

Aquathlon Rumia 

 800 m/5 km 

 30.04.2017 

5

200 zł

   

25.  Sebastian Najmowicz - 2.100 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda
Ocean Lava Triathlon Polska Ironman 20.08.2017 3 1.000 zł
Triathlon Sława 1/3 IM 23.07.2017 3 800 zł

Susz Triathlon 

 1/2 IM 

 25.06.2017 

9

300 zł

 

25. Paweł Najmowicz - 2.100 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda
Triathlon Energy Lidzbark Welski 1/4 IM 02.07.2017 2 300 zł
Susz Triathlon 1/2 IM 25.06.2017 4 1.500 zł

Triathlon Energy Gniewino 

1/4 IM

 28.05.2017 

2

300 zł

 

26. Sylwester Żydkiewicz - 2.000 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda

Polska Man 

 Ironman 

 19.08.2017 

2

2.000 zł

 

26. Paweł Miziarski - 2.000 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda
Triathlon Energy Mrągowo 1/2 IM 27.08.2017 1 500 zł
Triathlon Energy Lidzbark Welski 1/2 IM 02.07.2017 1 500 zł
Triathlon Energy Starogard Gdański 1/2 IM 18.06.2017 1 500 zł

Triathlon Energy Gniewino 

1/2 IM

 28.05.2017 

1

500 zł

 

26. Paweł Traczyk - 2.000 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda
Susz Triathlon Sprint AG 24.06.2017 1 2.000 zł

  

27. Dominik Pikorski - 1.950 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda
Triathlon Radłów 1/4 IM AG 15.07.2017 3 250 zł
Susz Triathlon Sprint AG 24.06.2017 2 1.500 zł
Triathlon Trzebinia Sprint 18.06.2017 3 200 zł

        

28. Łukasz Lis - 1.800 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda
Triathlon Kozienice Sprint 13.08.2017 2 500 zł
Triathlon Skarżysko-Kamienna Sprint AG 02.07.2017 1 300 zł
Susz Triathlon Sprint AG 24.06.2017 3 1.000 zł


29. Michał Lisieński - 1.700 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda
Triathlon Stalowy Sokół Super Sprint 19.08.2017 1 500 zł
XTERRA Poland Short 13.08.2017 2 400 zł
Triathlon Trzebinia Sprint 18.06.2017 2 300 zł

Triahtlon Dąbrowa Górnicza 

 Sprint 

 11.06.2017 

2

500 zł

 

30. Michał Kosior - 1.650 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda
Triathlon Kraśnik Olimpijski 27.08.2017 2 750 zł
Triathlon Energy Bełchatów 1/4 IM 23.07.2017 2 300 zł

Triathlon Skarżysko-Kamienna  

Olimpijski

 02.07.2017 

6

600 zł

 

31. Mariusz Pirek - 1.600 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda

Susz Triathlon 

 1/2 IM 

 25.06.2017 

7

600 zł

Triathlon Sieraków

1/2 IM

28.05.2017

3

1.000 zł

  

32. Dawid Mielke - 1.500 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda
Triathlon Zgorzelec Sprint 17.09.2017 1 200 zł
Iron Dragon Triahtlon Sprint 10.09.2017 2 600 zł
Triathlon Stalowy Sokół Super Sprint AG 19.08.2017 1 500 zł
Triathlon Skarżysko-Kamienna Sprint AG 02.07.2017 2 200 zł

 

32. Marek Jaskółka - 1.500 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda
Triathlon Sława 1/3 IM 23.07.2017 1 1.500 zł

  

32. Jacek Tyczyński - 1.500 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda

Triathlon Żelazny  

Sprint 

 03.05.2017 

1

1.500 zł

       

33. Igor Siódmiak - 1.400 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda
Triathlon Energy Mrągowo 1/8 IM 27.08.2017 1 300 zł
Triathlon Energy Lidzbark Welski 1/8 IM 02.07.2017 1 300 zł
Triathlon Energy Starogard Gdański 1/8 IM 18.06.2017 2 200 zł
Triathlon Energy Gniewino 1/8 IM 28.05.2017 1 300 zł

Aquathlon Rumia 

 800 m/5 km 

 30.04.2017 

3

300 zł

      

35. Daniel Formela - 1.000 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda
Duathlon Rumia Sprint 15.10.2017 2 600 zł

Triathlon Energy Gniewino 

1/4 IM

 28.05.2017 

1

400 zł

 

35. Michał Majchrzak - 1.000 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda
Polska Man 1/2 IM 19.08.2017 2 1.000 zł

 

35. Sergiusz Sobczyk - 1.000 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda

Triathlon Skarżysko-Kamienna  

Olimpijski

 02.07.2017 

4

1.000 zł

 

35. Kamil Głąb - 1.000 zł

 

Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda

Cross Duathlon Drzonków 

 10 km/40 km/5 km 

 30.04.2017 

3

1.000 zł

     

36. Jacek Krawczyk - 900 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda
Duathlon Rumia Sprint 15.10.2017 5 300 zł
Susz Triathlon Sprint U23 24.06.2017 3 200 zł

Aquathlon Rumia 

 800 m/5 km 

 30.04.2017 

2

400 zł

 

36. Robert Czysz - 900 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda
Triathlon Lwa 1/8 IM 10.06.2017 1 600 zł

Triathlon Sieraków

 1/4 IM 

 27.05.2017 

5

300 zł


37. Kacper Adam - 850 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda
Triathlon Mietków 1/4 IM 11.06.2017 1 600 zł

Triathlon Sieraków 

 1/4 IM 

 27.05.2017 

6

250 zł

 

38. Maciej Kubiak - 800 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda
Duathlon Rumia Sprint 15.10.2017 4 400 zł

ChampionMan Duathlon Czempiń 

 10 km/60 km/10 km 

 13.05.2017 

3

400 zł

 

38. Jakub Jasiński - 800 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda
Iron Dragon Triathlon Olimpijski 10.09.2017 2 600 zł
Triathlon Skarżysko-Kamienna Sprint AG 02.07.2017 2 200 zł

 

38. Stanisław Filuś - 800 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda
Triathlon Stalowy Sokół  Super Sprint AG 19.08.2017 1 500 zł
Triathlon Skarżysko-Kamienna Sprint AG 02.07.2017 1 300 zł

 

38. Krzysztof Horodecki - 800 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda
Triathlon Radłów Sprint 15.07.2017 2 500 zł
Triathlon Skarżysko-Kamienna Olimpijski AG 02.07.2017 1 300 zł

 

38. Piotr Saniawa - 800 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda
Triathlon Skarżysko-Kamienna Sprint AG 02.07.2017 1 300 zł
Żelazny Triathlon Sprint 03.06.2017 4 500 zł

  

38. Mateusz Petelski - 800 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda
Susz Triathlon 1/2 IM 25.06.2017 10 200 zł

ChampionMan Duathlon Czempiń 

 10 km/60 km/10 km 

 13.05.2017 

2

600 zł

  

38. Krzysztof Hadas - 800 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda

Triathlon Sieraków

1/4 IM

27.05.2017 

2

800 zł


39. Maciej Brzyski - 750 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda
Iron Dragon Triathlon Olimpijski 10.09.2017 3 400 zł

Triathlon Radłów 

 1/4 IM AG 

 16.07.2017 

2

350 zł


39. Maciej Nosek - 750 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda

Triathlon Radłów 

 1/4 IM AG 

 16.07.2017 

1

750 zł

 

39. Michał Szumiec - 750 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda

Triathlon Radłów 

 1/4 IM AG 

 16.07.2017 

1

750 zł

 

39. Piotr Brodzki - 750 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda
Susz Triathlon Sprint AG 24.06.2017 4 750 zł

  

40. Sylwester Swat - 700 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda
Triathlon Sieraków 1/4 IM 27.05.2017 3 500 zł

ChampionMan Duathlon Czempiń 

 10 km/60 km/10 km 

 13.05.2017 

5

200 zł

  

41. Rafał Piekarski - 650 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda
Triathlon Kraśnik Sprint 27.08.2017 3 250 zł
Triathlon o Puchar Płocka Sprint 17.06.2017 3 400 zł

 

42.  Sławomir Szurek - 600 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda
Triathlon Stalowy Sokół Super Sprint 19.08.2017 2 400 zł

Silverman Cross Triathlon 

 Sprint 

 25.06.2017 

2

200 zł

  

42. Marcin Kutkowski - 600 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda

Triahtlon Lwa 

 1/4 IM 

 10.06.2017 

1

600 zł

  

43. Jan Popławski - 550 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda
Triathlon Skarżysko-Kamienna Sprint AG 02.07.2017 1 300 zł
Żelazny Triathlon Sprint 03.06.2017 5 250 zł

 

44. Mateusz Młotkowski - 500 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda
Polska Man Sprint 19.08.2017 1 500 zł

 

44. Damian Wojcieszonek - 500 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda
Polska Man Olimpijski 19.08.2017 2 500 zł

 

44. Karol Wiącek - 500 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda
Polska Man 1/2 IM 19.08.2017 3 500 zł

 

44. Wiktor Leśniewski - 500 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda

Triahtlon Kraśnik 

 Olimpijski 

 27.08.2017 

3

500 zł

 

44. Marek Barczewski - 500 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda
Triathlon Energy Mrągowo 1/8 IM 27.08.2017 2 200 zł

Triathlon Energy Bełchatów 

 1/8 IM 

 23.07.2017 

1

300 zł

 

44. Remigiusz Kot - 500 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda
Triathlon Energy Mrągowo 1/2 IM 27.08.2017 3 300 zł
Triathlon Skarżysko-Kamienna Olimpijski AG 02.07.2017 2 200 zł

 

44. Jarosław Prokop - 500 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda

Triahtlon Stalowy Sokół 

 Super Sprint AG 

 19.08.2017 

1

500 zł

 

44. Bartosz Olejnik - 500 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda

Triahtlon Stalowy Sokół 

 Super Sprint AG 

 19.08.2017 

1

500 zł

 

44. Piotr Małek - 500 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda
XTERRA Poland Short 13.08.2017 3 300 zł
Triathlon o Puchar Płocka Sprint 17.06.2017 5 200 zł

 

44. Jakub Kimmer - 500 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda

Triathlon Energy Bełchatów 

 1/2 IM 

 23.07.2017 

1

500 zł

 

44. Robert Filipiak - 500 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda

Chęciny Triathlon 

 1/4 IM 

 15.07.2017 

2

500 zł

 

44. Michał Winczewski - 500 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda
Susz Triathlon Sprint AG 24.06.2017 5 500 zł

 

44. Andrzej Szczużewski - 500 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda

Susz Triathlon 

 1/2 IM 

 25.06.2017 

8

500 zł

 

44. Norbert Giecewicz - 500 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda
Triathlon Lipiany Olimpijski 18.06.2017 1 500 zł

   

45. Mateusz Fijałkowski - 450 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda
Polska Man Olimpijski 19.08.2017 3 250 zł
Triathlon Skarżysko-Kamienna Olimpijski AG 02.07.2017 2 200 zł

 

45. Jacek Garbacik - 450 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda
Triathlon Radłów 1/4 IM AG 16.07.2017 3 250 zł
Triathlon Skarżysko-Kamienna Olimpijski AG 02.07.2017 2 200 zł

 

46. Michał Nawracaj - 400 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda
Triathlon Zgorzelec Olimpijka 17.09.2017 2 200 zł

Triathlon Mietków

 1/4 IM 

 11.06.2017 

1

200 zł

 

46. Marcin Combik - 400 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda
Iron Dragon Triahtlon Sprint 10.09.2017 3 400 zł

 

46. Marek Biegała - 400 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda
Triathlon Energy Mrągowo 1/8 IM 27.08.2017 3 100 zł
Triathlon Energy Bełchatów 1/8 IM 23.07.2017 3 100 zł
Triathlon Energy Lidzbar Welski 1/8 IM 02.07.2017 2 200 zł

 

46. Rafał Wąsowski - 400 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda

Triathlon Energy Mrągowo 

 1/2 IM 

 27.08.2017 

2

400 zł

 

46. Piotr Gołas - 400 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda
Triathlon Stalowy Sokół Super Sprint 19.08.2017 2 400 zł

 

46. Marcin Zdziebło - 400 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda
Triathlon Stalowy Sokół  Super Sprint AG 19.08.2017 2 400 zł

 

46. Dawid Walowski - 400 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda
Triathlon Stalowy Sokół  Super Sprint AG 19.08.2017 2 400 zł

 

46. Jakub Kania - 400 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda
Triathlon Stalowy Sokół  Super Sprint AG 19.08.2017 2 400 zł

 

46. Marcin Mroczek - 400 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda

Triathlon Energy Bełchatów 

 1/2 IM 

 23.07.2017 

2

400 zł

 

46. Marcin Konieczny - 400 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda
Triathlon Energy Lidzbar Welski 1/2 IM 02.07.2017 2 400 zł

     

46. Michał Czapiński - 400 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda

Triathlon Energy Gniewino 

1/2 IM

 28.05.2017 

2

400 zł

  

46.  Michał Kutkowski - 400 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda

Triahtlon Lwa 

 1/4 IM 

 10.06.2017 

2

400 zł

 

46. Jakub Stanoch - 400 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda

Triahtlon Lwa 

 1/8 IM 

 10.06.2017 

2

400 zł

 

47. Roman Nowak - 350 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda
Mityng Triathlonowy Nowe Warpno 1/4 IM 13.08.2017 2 150 zł
Triathlon Energy Lidzbark Welski 1/8 IM 02.07.2017 3 100 zł

Triathlon Energy Gniewino 

1/8 IM

 28.05.2017 

3

100 zł

 

47. Bartosz Dobrzański - 350 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda

Triathlon Kozienice 

 Sprint 

 18.08.2017 

3

350 zł

 

47. Krzysztof Hołda - 350 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda

Triathlon Radłów 

 1/4 IM AG 

 16.07.2017 

2

350 zł

 

47. Rafał Madej - 350 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda

Triathlon Radłów 

 1/4 IM AG 

 16.07.2017 

2

350 zł

  

48. Maciej Swiniarski - 300 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda
Triathlon Energy Mrągowo 1/4 IM 27.08.2017 2 300 zł

 

48. Sławomi Topa - 300 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda
Triathlon Stalowy Sokół Super Sprint AG 19.08.2017 3 300 zł

 

48. Stanisław Kraski - 300 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda
Triathlon Stalowy Sokół Super Sprint AG 19.08.2017 3 300 zł

 

48. Mariusz Dyczek - 300 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda
Triathlon Stalowy Sokół Super Sprint AG 19.08.2017 3 300 zł

 

48. Bartosz Domin - 300 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda
Triathlon Stalowy Sokół Super Sprint AG 19.08.2017 3 300 zł

 

48. Szymon Banyś - 300 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda
Triathlon Stalowy Sokół Super Sprint AG 19.08.2017 3 300 zł

   

48. Jakub Żydkiewicz - 300 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda

Triathlon Energy Bełchatów 

 1/2 IM 

 23.07.2017 

3

300 zł

 

48. Łukasz Kozioł - 300 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda

Chęciny Triathlon 

 1/4 IM 

 15.07.2017 

3

300 zł

 

48. Dominik Szymanowski - 300 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda
Triathlon Skarżysko-Kamienna Sprint AG 02.07.2017 2 200 zł
Triathlon o Puchar Płocka Sprint 17.06.2017 6 100 zł

 

48. Andrzej Szczepanik - 300 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda
Triathlon Skarżysko-Kamienna Olimpijski AG 02.07.2017 1 300 zł

 

48. Krzysztof Polak - 300 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda
Triathlon Skarżysko-Kamienna Olimpijski AG 02.07.2017 1 300 zł

 

48. Marek Mazurkiewicz - 300 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda
Triathlon Skarżysko-Kamienna Olimpijski AG 02.07.2017 1 300 zł

 

48. Janusz Kornes - 300 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda
Triathlon Skarżysko-Kamienna Olimpijski AG 02.07.2017 1 300 zł

 

48. Artur Czerwiec - 300 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda
Triathlon Skarżysko-Kamienna Olimpijski AG 02.07.2017 1 300 zł

  

48. Mariusz Bratek - 300 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda
Triathlon Skarżysko-Kamienna Olimpijski AG 02.07.2017 1 300 zł

 

48. Bartosz Łuczak - 300 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda
Triathlon Skarżysko-Kamienna Olimpijski AG 02.07.2017 1 300 zł

 

48. Leszek Kępiński - 300 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda
Triathlon Skarżysko-Kamienna Sprint AG 02.07.2017 1 300 zł

  

48. Jacek Kluźniak - 300 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda
Triathlon Skarżysko-Kamienna Sprint AG 02.07.2017 1 300 zł

 

48. Andrzej Świderski - 300 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda
Triathlon Energy Lidzbar Welski 1/2 IM 02.07.2017 3 300 zł

  

48. Piotr Kirpsza - 300 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda

Triathlon Sokółka 

1/8 IM 

 25.06.2017 

1

300 zł

 

48. Kamil Ferenc - 300 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda

Silverman Cross Triathlon 

 Sprint 

 25.06.2017 

1

300 zł

 

48. Radek Buszan - 300 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda
Triathlon Energy Starogard Gdański 1/2 IM 18.06.2017 3 300 zł

 

48. Maciej Kosmala - 300 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda
Triathlon Energy Starogard Gdański 1/4 IM 18.06.2017 2 300 zł

 

48. Jakub Ruciński - 300 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda
Triathlon Energy Starogard Gdański 1/8 IM 18.06.2017 1 300 zł

 

48. Mateusz Cieślik - 300 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda
Triathlon Lipiany Olimpijski 18.06.2017 2 300 zł

 

48. Adrian Wilk - 300 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda
Triathlon Lipiany Sprint 18.06.2017 1 300 zł

 

48. Piotr Kalinowski - 300 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda
Triathlon o Puchar Płocka Sprint 17.06.2017 4 300 zł

 

48. Krzysztof Augustyniak - 300 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda

ChampionMan Duathlon Czempiń 

 10 km/60 km/10 km 

 13.05.2017 

4

300 zł

  

48. Michał Twarowski - 300 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda

Triathlon Energy Gniewino 

1/2 IM

 28.05.2017 

3

300 zł

   

48. Marek Szewczyk - 300 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda

Triathlon Mietków

 1/4 IM 

 11.06.2017 

3

300 zł

 

48. Grzegorz Rogacz - 300 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda

Triahtlon Dąbrowa Górnicza 

 Sprint 

 11.06.2017 

3

300 zł

 

48. Sebastian Chojnowski - 300 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda

Cross Duathlon Polanica 

5 km-20 km-2,5 km 

 10.06.2017 

1

300 zł

 

48. Paweł Kulikowski - 300 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda

Cross Duathlon Polanica 

 2,5 km-10 km-2,5 km

 10.06.2017 

1

300 zł

  

49. Wojciech Hoffmann - 250 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda

Triathlon Radłów 

 1/4 IM AG 

 16.07.2017 

3

250 zł

 

49. Michał Kosmowski - 250 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda

Triathlon Radłów 

 1/4 IM AG 

 16.07.2017 

3

250 zł

 

49. Tomasz Ligęza - 250 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda

Triathlon Radłów 

 Sprint 

 15.07.2017 

3

250 zł

 

49. Maciej Falbogowski - 250 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda

Aquathlon Rumia 

 800 m/5 km 

 30.04.2017 

4

250 zł

 

50. Marek Zapalski - 200 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda

Triathlon Energy Mrągowo 

 1/4 IM 

 27.08.2017 

3

200 zł

 

50. Mateusz Derleta - 200 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda

Mityng Triathlonowy Nowe Warpno 

 1/4 IM 

 13.08.2017 

1

200 zł

 

50. Ireneusz Pawlak - 200 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda

Triathlon Energy Bełchatów 

 1/8 IM 

 23.07.2017 

2

200 zł

 

50. Michał Wojtyło - 200 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda
Triathlon Energy Bełchatów 1/4 IM 23.07.2017 3 200 zł

   

50. Jerzy Ulfik - 200 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda
Triathlon Skarżysko-Kamienna Olimpijski AG 02.07.2017 2 200 zł

 

50. Piotr Chmiel - 200 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda
Triathlon Skarżysko-Kamienna Olimpijski AG 02.07.2017 2 200 zł

  

50. Piotr Górka - 200 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda
Triathlon Skarżysko-Kamienna Olimpijski AG 02.07.2017 2 200 zł

  

50. Jakub Piękoś - 200 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda
Triathlon Skarżysko-Kamienna Olimpijski AG 02.07.2017 2 200 zł

 

50. Zenon Michalczuk - 200 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda
Triathlon Skarżysko-Kamienna Sprint AG 02.07.2017 2 200 zł

 

50 Raphael Mielke - 200 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda
Triathlon Skarżysko-Kamienna Sprint AG 02.07.2017 2 200 zł

 

50. Tomasz Sarna - 200 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda
Triathlon Skarżysko-Kamienna Sprint AG 02.07.2017 2 200 zł

    

50. Mateusz Koper - 200 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda
Triathlon Energy Lidzbar Welski 1/4 IM 02.07.2017 3 200 zł

 

50.  Kamil Kołosowski - 200 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda

Triathlon Sokółka 

1/8 IM 

 25.06.2017 

2

200 zł

  

50. Adam Zięba - 200 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda
Triathlon Energy Starogard Gdański 1/4 IM 18.06.2017 3 200 zł

 

50. Adrian Jankowski - 200 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda
Triathlon Lipiany Sprint 18.06.2017 2 200 zł

 

50. Wojciech Greguła - 200 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda
Triathlon Lipiany Olimpijski 18.06.2017 3 200 zł

    

50. Emil Wydarty - 200 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda

Triathlon Energy Gniewino 

1/8 IM

 28.05.2017 

2

200 zł

  

50. Mateusz Tylek - 200 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda

Triahtlon Mietków 

 1/8 IM 

 10.06.2017 

3

200 zł

 

50. Bartosz Michałowski - 200 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda

Triahtlon Lwa 

 1/4 IM 

 10.06.2017 

3

200 zł

 

50. Aleksander Sęczkowski - 200 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda

Triahtlon Lwa 

 1/8 IM 

 10.06.2017 

3

200 zł

 

51. Filip Graczyk - 150 zł

 

Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda

Triathlon Sieraków 

 1/4 IM 

 27.05.2017 

8

150 zł

 

52.  Robert Juszczyński - 125 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda
Polska Man Sprint 19.08.2017 3 125 zł

 

53. Igor Lewandowski - 100 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda
Triathlon Zgorzelec Sprint 17.09.2017 2 100 zł

 

53. Radosław Kosicki - 100 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda
Triathlon Zgorzelec Olimpijka 17.09.2017 3 100 zł

 

53. Kamil Fałowski - 100 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda

Mityng Triathlonowy Nowe Warpno 

 1/4 IM 

 13.08.2017 

3

100 zł

 

53. Radek Pawłowski - 100 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda
Triathlon Skarżysko-Kamienna Olimpijski AG 02.07.2017 3 100 zł

 

53. Mirosław Raczyński - 100 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda
Triathlon Skarżysko-Kamienna Olimpijski AG 02.07.2017 3 100 zł

 

53. Andrzej Erbel - 100 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda
Triathlon Skarżysko-Kamienna Olimpijski AG 02.07.2017 3 100 zł

 

53. Rafał Bogus - 100 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda
Triathlon Skarżysko-Kamienna Olimpijski AG 02.07.2017 3 100 zł

 

53. Jakub Abramiuk - 100 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda
Triathlon Skarżysko-Kamienna Olimpijski AG 02.07.2017 3 100 zł

 

53. Krzysztof Wójcik - 100 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda
Triathlon Skarżysko-Kamienna Olimpijski AG 02.07.2017 3 100 zł

 

53. Patryk Sowiński- 100 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda
Triathlon Skarżysko-Kamienna Olimpijski AG 02.07.2017 3 100 zł

 

53. Dariusz Ziental - 100 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda
Triathlon Skarżysko-Kamienna Sprint AG 02.07.2017 3 100 zł

 

53. Tomasz Mazurski - 100 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda
Triathlon Skarżysko-Kamienna Sprint AG 02.07.2017 1 100 zł

 

53. Marcin Mazurek - 100 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda
Triathlon Skarżysko-Kamienna Sprint AG 02.07.2017 3 100 zł

 

53. Adam Pietras - 100 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda
Triathlon Skarżysko-Kamienna Sprint AG 02.07.2017 3 100 zł

 

53. Anita Zarychta - 100 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda
Triathlon Skarżysko-Kamienna Sprint AG 02.07.2017 2 100 zł

 

53. Adam Nizio - 100 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda

Triathlon Sokółka 

1/8 IM 

 25.06.2017 

3

100 zł

 

53.  Roman Baran - 100 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda

Silverman Cross Triathlon 

 Sprint 

 25.06.2017 

3

100 zł

 

53. Radek Biegała - 100 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda
Triathlon Energy Starogard Gdański 1/8 IM 18.06.2017 3 100 zł

 

53. Remigiusz Rogiewicz - 100 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda
Triathlon Lipiany Sprint 18.06.2017 3 100 zł

  

53. Wojciech Grądzki - 100 zł

 

Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda

Triathlon Sieraków 

 1/4 IM 

 27.05.2017 

9

100 zł

  

53. Marek Kowalczyk - 100 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda

Triathlon Mietków 

 1/4 IM 

 11.06.2017 

5

100 zł

 

54. Michał Michlewicz - 50 zł


Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda
Triathlon Zgorzelec Olimpijka 17.09.2017 3 50 zł

 

54. Aleksander Wostal - 50 zł

 

Zawody Dystans Data Miejsce   Nagroda

Triathlon Sieraków 

 1/4 IM 

 27.05.2017 

10

50 zł

 


 

Najwyższe pule nagród finansowych na zawodach w Polsce 2017:


1. Ironman 70.3 Gdynia 1/2 IM - 54.000 zł

2. Challenge Poznań 1/4 IM - 33.680 zł

3. XTERRA Poland - 32.000 zł

4. Susz Triathlon 1/2 IM - 29.800 zł

5. Triathlon Skarżysko Kamienna Sprint Age Group - 28.800 zł

6. 5150 Warsaw - 24.300 zł

7. Triathlon Stalowy Sokół Super Sprint Age Group - 22.000 zł

8. Triathlon Radłów 1/4 IM - 14.000 zł

9. Triathlon Skarżysko-Kamienna Olimpijski - 12.700 zł

10. Cross Duathlon Drzonków - 12.000 zł

11. Susz Triathlon Sprint PRO - 11.500 zł

11. Susz Triathlon Sprint Age Group - 11.500 zł

12. Triathlon Radłów 1/4 IM Age Group - 10.800 zł

13. Mistrzostwa Polski Chodzież Elita Olimpijski - 10.600 zł

14. Ocean Lava Triahtlon Polska ironman - 10.000 zł

15. Castle Triathlon Malbork 1/2 IM - 9.000 zł

16. Żelazny Triathlon Sprint - 8.000 zł

16. Triathlon Sieraków 1/2 IM - 8.000 zł

17. Ironman 70.3 Gdynia 1/2 IM - kat. Polacy - 7.500 zł

18. Triahtlon Sieraków 1/4 IM - 7.400 zł

19. Polska Man ironman - 7.000 zł

20. Triathlon Sława 1/3 IM - 6.800 zł

21. Mistrzostwa Polski Chodzież U23 Olimpijski - 6.500 zł

22. Elemental Tri Series Białystok Sprint - 6.400 zł

22. Elemental Tri Series Blachownia Sprint - 6.400 zł

22. Elemental Tri Series Augustów Sprint - 6.400 zł

22. Elemental Tri Series Olsztyn Sprint - 6.400 zł

23. Triathlon Skarżysko-Kamienna Sprint - 6.000 zł

24. Duathlon Rumia - 5.000 zł

24. ChampionMan Duathlon Czepiń - 5.000 zł

25. Triathlon Kraśnik Olimpijka - 4.500 zł

26. Triathlon o Puchar Płocka Sprint - 4.400 zł

27. Iron Dragon Triathlon Olimpijski - 4.000 zł

27. Iron Dragon Triahtlon Sprint - 4.000 zł

28. Polska Man 1/2 IM - 3.500 zł

28. Aquathlon Rumia - 3.500 zł

29. Triathlon Stalowy Sokół super sprint - 3.300 zł

30. Triathlon Kozienice Sprint - 3.200 zł

30. Triathlon Mietków 1/4 IM - 3.200 zł

31. Triathlon Kraśnik Sprint - 3.000 zł

31. Triahtlon Radłów 1/4 IM - 3.000 zł

31. Chęciny Triathlon 1/4 IM - 3.000 zł

31. Susz Triathlon Sztafety - 3.000 zł

31. Triathlon Dąbrowa Górnicza Sprint - 3.000 zł

32. XTERRA Poland Short - 2.400 zł

32. Triathlon Lwa 1/4 IM - 2.400 zł

32. Triathlon Lwa 1/8 IM - 2.400 zł

32. Triathlon Energy Mrągowo 1/2 IM - 2.400 zł

32. Triathlon Energy Bełchatów 1/2 IM - 2.400 zł

32. Triathlon Energy Lidzbark Welski 1/2 IM - 2.400 zł

32. Triathlon Energy Starogard Gdański 1/2 IM - 2.400 zł

32. Triathlon Energy Gniewino 1/2 IM - 2.400 zł

33. Susz Triathlon Sprint U23 - 2.000 zł

33. Triathlon Lipiany Olimpijka - 2.000 zł

34. Triathlon Trzebinia Sprint - 1.800 zł

34. Triathlon Mietków 1/8 IM - 1.800 zł

34. Triathlon Energy Mrągowo 1/4 IM - 1.800 zł

34. Triathlon Energy Bełchatów 1/4 IM - 1.800 zł

34. Triathlon Energy Lidzbark Welski 1/4 IM - 1.800 zł

34. Triathlon Energy Starogard Gdański 1/4 IM - 1.800 zł

34. Triathlon Energy Gniewino 1/4 IM - 1.800 zł

35. Polska Man Olimpijka - 1.750 zł

36. Triathlon Zgorzelec Olimpijski - 1.200 zł

36. Triathlon Sokółka 1/8 IM - 1.200 zł

36. Triathlon Lipiany Sprint - 1.200 zł

36. Triathlon Energy Mrągowo 1/8 IM - 1.200 zł

36. Triathlon Energy Bełchatów 1/8 IM - 1.200 zł

36. Triathlon Energy Lidzbark Welski 1/8 IM - 1.200 zł

36. Triathlon Energy Starogard Gdański 1/8 IM - 1.200 zł

36. Triathlon Energy Gniewino 1/8 IM - 1.200 zł

37. Mityng Triathlonowy Nowe Warpno 1/4 IM - 900 zł

37. Silverman Cross Triathlon Sprint - 900 zł

38. Polska Man Sprint - 875 zł

39. Triathlon Zgorzelec Sprint - 700 zł

40. Cross Duathlon Polanica giga - 600 zł

40. Cross Duathlon Polanica mini - 600 zł

Opublikowane w Wydarzenia
poniedziałek, 02 października 2017 14:15

Zestawienie najszybszych Polaków na ironmanie - SUB-9

Kto w Polsce jest najszybszym ironmanem? Aby tego się dowiedzieć stworzyłem ranking Polaków, którzy mogą pochwalić się złamaniem bariery 9 godzin na dystansie ironman (3,8-190-42,2). U kobiet przyjąłem barierę 10 godzin. Najszybszym polskim triathlonistą na dystansie ironman jest Marek Jaskółka (8:14:37). Sześć raz osiągnął czas poniżej 9 godzin. U kobiet jak na razie osiem zawodniczek złamało barierę 10 godzin na dystansie ironman. Najszybszą triathlonistką na tym dystansie jest Ewa Bugdoł (9:15:57). 

 

Aktualizacja 02.10.2017 - Ironman Barcelona - Filip Przymusiński (8:59:53), Ewa Bugdoł (9:15:57), Anna Lechowicz (9:21:19), Ewelina Pisarek (9:25:52), Olga Kowalska (9:38:20), Aleksandra Sosnowska (9:49:51).

 

Najlepsze czasy Polaków SUB-9 na dystansie ironman

 

Ranking

Czas

Zawodnik

Miejsce i rok

1

8:14:37

Marek Jaskółka

IM Barcelona 2015

2*

8:23:48

Marek Jaskółka

Challenge Almere 2016

3*

8:24:49

Maciej Chmura

Ocean Lava Polska 2017

4*

8:27:24

Mikołaj Luft

Ocean Lava Polska 2017

5

8:28:09

Mikołaj Luft

IM Barcelona 2015

6*

8:29:40

Robert Karaś

PolskaMan Wolsztyn 2015

7*

8:29:54

Robert Karaś

Ironcat L'Ampolla 2017

8*

8:33:11

Sebatian Najmowicz

Ocean Lava Polska 2017

9*

8:35:09

Roman Pustułka

Austria Triathlon 1999

10

8:38:26

Marek Jaskółka

IM Arizona 2012

11

8:40:40

Marek Jaskółka

IM Switzerland 2014

12*

8:41:12

Krzysztof Augustyniak

Ocean Lava Polska 2017

13*

8:41:55

Grzegorz Zgliczyński

ME Almere 1991

14*

8:42:32

Marek Jaskółka

Challenge Weymouth 2015

15*

8:42:47

Bogumił Głuszkowski

ME Jümme 1995

16

8:43:05

Grzegorz Zgliczyński

IM Roth 1992

17

8:43:07

Paul Wiśniewski

IM Western Australia 2008

18

8:44:52

Maciej Chmura

IM Italy 2017

19*

8:48:05

Marcin Konieczny

Challenge Roth 2014

20

8:48:27

Marek Jaskółka

IM Kona 2014

21*

8:50:20

Robert Karaś

Challenge Roth 2015

22*

8:51:33

Marek Kalwat

ME Jümme 1995

23

8:52:46

Marcin Konieczny

IM Barcelona 2016

24*

8:52:48

Tomasz Spaleniak

Ocean Lava 2017

25

8:53:21

Grzegorz Zgliczyński

IM Roth 1990

26*

8:54:15

Robert Karaś

Cologne Triathlon 2017

27

8:54:21

Jakub Czaja 

Ocean Lava Polska 2017

28*

8:55:57

Maciej Chmura

Challenge Poznań 2017

29

8:56:32

Grzegorz Wiśniowski

IM Barcelona 2016

30*

8:56:37

Jakub Czaja

Challenge Copenhagen 2012

31

8:58:14

Roman Pustułka

IM Roth 2000

32

8:58:39

Filip Przymusiński

IM Barcelona 2016

33

8:59:13

Mariusz Olejniczak

IM Klagenfurt 2014

34

8:59:43

Grzegorz Zgliczyński

IM Kona 1991

35

8:59:53

Filip Przymusiński

IM Barcelona 2017

 

Wyniki na skróconej trasie, poza zestawieniem.

08:13:29 Marek Jaskółka IM Cozumel 2013


Najlepsze czasy Polek SUB-10 na dystansie ironman

 

Ranking

Czas

Zawodniczka

Miejsce i rok

1

9:15:57

Ewa Bugdoł

IM Barcelona 2017

2

9:21:19

Anna Lechowicz

IM Barcelona 2017

3

9:25:52

Ewelina Pisarek

IM Barcelona 2017

4

9:38:20

Olga Kowalska

IM Barcelona 2017

5

9:44:38

Ewa Dederko

IM Switzerland 2005

6

9:49:51

Aleksandra Sosnowska

IM Barcelona 2017

7

9:56:43

Magdalena Biskupska

IM Barcelona 2015

8

9:59:26

Olga Kowalska

IM Klagenfurt 2017

Wyniki na skróconej trasie, poza zestawieniem.
09:02:08 Ewa Bugdol Challenge Family

* oznacza zawody innych marek niż seria Ironman

 

Lista została opracowana między innymi na podstawie zestawień Dariusza Sidora Lista Polskich Ironmanów


Jak te wyniki mają się do światowej czołówki?


Na świecie lista najszybszych czasów obejmuje wyniki o godzinę szybsze zarówno dla mężczyzn jak i dla kobiet. Odpowiednio SUB-8 i SUB-9. Bariera 8 godzin przez mężczyzn została złamana 64 razy przez 40 zawodników, a w samym 2016 roku 13 razy. U kobiet bariera SUB-9 została złamana 150 razy przez 63 zawodników, w ubiegłym roku było 17 takich wyników. Statystycznie patrząc nieco łatwiej jest złamać kobietom 9 godzin niż mężczyznom 8 godzin, lecz okrągła liczba SUB-9 jest czytelniejsza.


Gdzie najczęściej są uzyskiwane czasy SUB-8 i SUB-9?


Najszybszą trasą jest od lat Challenge Roth, na której 26 mężczyzn osiągnęło czasy poniżej 8 godzin i 41 kobiet czasy poniżej 9 godzin. Challenge Roth to także trasa, na której są bite rekordy świata. Obecne rekordy należą do Jana Frodeno (GER) 7:35:39 i do Chrissie Wellington (AUS) 8:18:13. Jeżeli mówimy o serii Ironman to najczęściej uzyskiwane czasy SUB-8 i SUB-9 są na Ironman Klagenfurt.


Kto najczęściej łamał barierę SUB-8 i SUB-9?


Aż czterokrotnie bariera SUB-8 została złamana przez: Sebastiana Kienle (GER), Chrisa McCormacka (AUS), Brenta McMahon (CAD), Marino Vanhoenackera (BEL).

Pod tym względem rekordzistką u kobiet jest Yvonne van Vlerken (NED), która ma na swoim koncie 14 wyników poniżej 9 godzin.


TOP 10 najszybszych czasów na świecie mężczyzn


Ranking

Czas

Zawodnik

Miejsce i rok

1*

7:35:39

Jan Frodeno

Challenge Roth 2016

2

7:40:23

Tim Don

IM Brasil 2017

3*

7:41:33

Andreas Raelert

Challenge Roth 2011

4

7:44:29

Lionel Sanders

IM Arizona 2016

5

7:45:58

Marino Vanhoenacker

IM Klagenfurt 2011

6

7:46:10

Brent McMahon

IM Brazil 2016

7

7:48:43

Ivan Rana

IM Klagenfurt 2014

8

7:48:45

Marino Vanhoenacker

IM Klagenfurt 2015

9

7:49:18

Patrick Nilsson

IM Copenhagen 2016

10

7:49:19

Anthony Costes

IM Barcelona 2017

Link do pełnego zestawienia: Sub-8 iron men the list

TOP 10 najszybszych czasów na świecie kobiet

 

Ranking

Czas

Zawodniczka

Miejsce i rok

1*

8:18:13

Chrissie Wellington

Challenge Roth 2011

2*

8:19:13

Chrissie Wellington

Challenge Roth 2010

3*

8:22:04

Daniela Ryf

Challenge Roth 2016

4*

8:31:59

Chrissie Wellington

Challenge Roth 2009

5

8:33:56

Chrissie Wellington

IM Port Elizabeth 2011

6

8:34:51

Caroline Steffen

IM Melbourne 2012

7

8:36:13

Chrissie Wellington

IM Arizona 2010

8

8:37:36

Eva Wutti

IM Copenhagen 2013

9*

8:38:53

Mirinda Carfrae

Challenge Roth 2014

10*

8:39:24

Rebekah Keat

Challenge Roth 2009

Link do pełnego zestawienia: Sub-9 iron women the list
Opublikowane w Publicystyka

Ranking tworzony przez Challenge Family pod tytułem "Worlds Top 50 Prize Money Rankings" obejmuje tylko nagrody zdobyte podczas zawodów multisportowych w roku 2016. Brane są pod uwagę wszystkie dystanse i wszystkie zawody. Nie są tutaj wliczone przychody z innych źródeł takich jak sponsorzy, kontrakty czy inne zarobki.

 

Tylko dwie kobiety przekroczyły 200 tys. dolarów, żaden mężczyzna nie uzyskał takiego wyniku w tym roku. U mężczyzn zaledwie 6 zawodników i u kobiet tylko 4 zawodniczki przekroczyły barierę 100 tys. dolarów. Gdyby sprawdzić dalsze miejsca rankingowe, to już w okolicach 20 miejsca pojawia się bariera 50 tys. dolarów. Poniżej miejsca 50. zarobki z nagród pieniężnych spadają poniżej 20 tys. dolarów. Jeżeli którykolwiek z Polaków znalazłby się nawet w końcówce rankingu 50. triathlonistów, pozwoliłoby to na przyzwoite życie, natomiast patrząc na realia takich krajów jak Australia, USA czy Wielka Brytania, to mówimy o minimalnej pensji. Dlatego pomoc sponsorska jest kluczowa dla większości zawodowych triathlonistów.

 

Są trzy sposoby, aby znaleźć się w czołówce rankingu. Pierwszy sposób to wygrana jednych z najbardziej opłacalnych zawodów jakimi są Hawaje (120 tys. dolarów), tak zrobił Jan Frodeno, który w tym roku wystartował zaledwie cztery razy (Kona, Roth, Lanzarote i połówka w Dubaju). Jest to zawodnik, który skupił się na najdłuższym dystansie ironman. Drugi sposób to liczne starty na dystansie połowy ironmana. Posłużę się tutaj przykładem Lionela Sandersa, który zaliczył aż 10 startów, z czego 6 wygrał, aby uzbierać kwotę 115 tys. dolarów. Trzeci sposób to znaleźć się jak najwyżej w rankingu WTS na dystansie olimpijskim. Aby tego dokonać trzeba regularnie zajmować czołowe miejsca w serii mistrzostw świata na tym dystansie. Ranking WTS oferuje największą pulę nagród. Na koniec sezonu do podziału między zawodników jest aż 755.000 dolarów.

 

Przyjrzyjmy się teraz, które zawody oferują największe pule nagród.

 

ITU World Triathlon Series Rankings 2016 - $755.000

Ironman World Championship - Kailua-Kona - $651.500

Island House Invitational Triathlon - $500.000

ITU World Triathlon Grand Final Cozumel - $280.000

Ironman 70.3 World Championship - Mooloolaba - $250.000

Zawody z serii mistrzostw świata WTS - $150.000

Mistrzostwa kontynentalne Ironman - $150.000

Ranking końcowy Challenge Family - $140.000

Ironman - $25.000 - $100.000

Puchary Świata ITU - $60.000

70.3 Ironman - $15.000 - $60.000

Challenge Family długi i średni - $19.000 - $38.000

Liga triathlonu USA - $24.000

Puchar Europy ETU - $11.000 - $14.000

 

10 mężczyzn z największymi wygranami pieniężnymi w 2016 roku

 

1

Mola

Mario

ESP

$187.300

 

2

Frodeno

Jan

GER

$159.067

 

3

Kienle

Sebastian

GER

$139.750

 

4

Brownlee

Jonathan

GBR

$139.000

 

5

Murray

Richard

RSA

$119.500

 

6

Sanders

Lionel

CAN

$115.000

 

7

Alarza

Fernando

ESP

$95.000

 

8

Reed

Tim

AUS

$89.500

 

9

Lange

Patrick

GER

$75.000

 

10

Bozzone

Terenzo

NZL

$74.470

Link do pełnego rankingun: RANKING TOP 50 MĘŻCZYN

 

10 kobiet z największymi wygranymi pieniężnymi w 2016 roku

 

1

Duffy

Flora

BER

$236.625

 

2

Jorgensen

Gwen

USA

$200.500

 

3

Ryf

Daniela

SUI

$179.317

 

4

Lawrence

Holly

GBR

$110.000

 

5

Carfrae

Mirinda

AUS

$90.250

 

6

Hauschildt

Melissa

AUS

$79.000

 

7

Zaferes

Katie

USA

$75.300

 

8

Wurtele

Heather

CAN

$71.807

 

9

Ueda

Ai

JPN

$70.975

 

10

Jenkins

Helen

GBR

$67.200

Link do pełnego rankingu: RANKING TOP 50 KOBIET

Opublikowane w Publicystyka

Blogi

Ostatnie wpisy Pokaż wszytkie

stat4u
Website Security Test