brett sutton
Home Aktualności Newsy Artykuły w etykiet: Triathlon Energy
środa, 23 sierpnia 2017 17:31

Jak kończyć sezon to tylko w Mrągowie

Pół tysiąca triathlonistów przyjedzie w najbliższy weekend do Mrągowa. To właśnie tutaj, 26 i 27 sierpnia br. odbędzie się ostatnia w tym roku odsłona cyklu Triathlon Energy. Na zakończenie sezonu organizatorzy przygotowali atrakcje nie tylko dla zawodników, ale także dla mrągowian i turystów. Najmłodsi będą mogli wziąć udział w biegach, a dorośli w warsztatach kulinarnych. A wszystko nad pięknym jeziorem Czos w Eko Marinie.


Wizytówka Mrągowa


Sport to ważny element rozwoju mrągowskiej społeczności. Wiele lat temu wprowadzono tutaj „Strategię rozwoju sportu i wolontariatu sportowego dla Mrągowa „SPORT ZMIENIA”. To pierwsza w Polsce strategia sportu uwzględniająca szeroki udział społeczności lokalnej oraz partnerów zewnętrznych. W mieście działa ponad 20 organizacji i klubów sportowych.


- Triathlon jest sportową wizytówką Mrągowa – mówi Otolia Siemieniec, burmistrz Mrągowa. – Można u nas także „posmakować” kolarstwa górskiego, koszykówki, motocrossu, biegów długodystansowych, sztuk walki, tenisa oraz żeglarstwa. Corocznie odbywające się regaty żeglarskie o Grand Prix Mrągowa skupiają rzesze fanów i dostarczają wiele emocji w walce drużyn o Błękitną Wstęgę Jeziora Czos. Sport zmienia Mrągowo! – dodaje.

 

Triathlon Energy STG (2).jpg


Będzie się działo w sobotę


Dla tych, którzy przyjadą do Mrągowa wcześniej na pewno nie będą się nudzić. Świat Dzikiego Zachodu w wiosce Mrongoville, 10 km ścieżek rowerowych, trasy rowerowe czy szlak kajakowy to tylko niektóre atrakcje miasta. Jedno jest pewne – dwudniowa impreza Triathlon Energy będzie wyjątkowa. Tradycyjnie już w cyklu Triathlon Energy obok czysto sportowej rywalizacji pojawią się dodatkowe atrakcje dla całych rodzin.


- Zapraszamy wszystkich mieszkańców Mrągowa i turystów już w sobotę od godziny 15 na teren Eko Mariny przy plaży miejskiej w Mrągowie – mówi Aldona Dybuk, dyrektor marketingu i PR, organizator imprezy. - Tutaj rozpoczynamy imprezę dla całych rodzin. Najpierw zabawy i aktywności dla dzieci. Będą to różnego rodzaju ćwiczenia dla najmłodszych pod okiem wykwalifikowanej kadry.


Obok sportowych aktywności dla najmłodszych i trochę starszych dzieci organizatorzy pomyśleli również o dorosłych. Zaraz po zakończeniu zajęć sportowych pojawi się Malika. To charyzmatyczna restauratorka i szefowa kuchni, finalistka programu Top Chef, ale także triathlonistka. Kobieta, która nie boi się wyzwań, a każde przyjmuje z zadziwiającym spokojem.

 

Triathlon Energy STG (4).jpg


Dla ducha i ciała


- Malika poprowadzi warsztaty kulinarne. Wspólnie z zaproszonymi gośćmi, m.in. burmistrz Mrągowa i przy aktywnym udziale publiczności przygotuje trzy potrawy, których będzie można spróbować za symboliczne kwoty wrzucane do puszki – opowiada Aldona Dybuk. – Całość dochodu z imprezy zostanie przeznaczona na cel charytatywny wskazany przez miasto.

 

Warsztaty odbędą się na terenie Eko Mariny około godziny 16 i potrwają mniej więcej do 17:30. Całość aktywności w Mrągowie została zaplanowana w taki sposób, żeby zawodnicy i ich rodziny mogły aktywnie spędzić czas nad jeziorem Czos. Z drugiej strony ze względu na otwarty charakter podjętych przez organizatora działań z atrakcji mogą skorzystać także mieszkańcy i turyści. Zawodnicy przy okazji odbioru pakietów będą mogli w biurze zawodów spróbować shake’i Foods by Ann, marki spożywczej Anny Lewandowskiej, która jest partnerem cyklu Triathlon Energy 2017.


Zanim w niedzielę triathloniści ruszą do rywalizacji na wybranych dystansach będą mogli w sobotę poznać trasę kolarską. Dokładnie o 17, chwilę przed końcem warsztatów kulinarnych, spod Eko Mariny chętni zawodnicy wyruszą na trasę kolarską zawodów Triathlon Energy, aby wykonać oficjalny objazd trasy przed niedzielnymi zawodami.

 

Triathlon Energy STG (5).jpg


Nalot triathlonistów


Niedziela będzie stała pod znakiem sportowej rywalizacji. Pierwszy start dla dystansu 1/2 IM (1,9 km pływania – 90 km jazdy rowerem – 21,1 km biegu) zaplanowany został na godzinę 9. Start zawodów, strefa zmian i meta będą zlokalizowane w okolicach plaży miejskiej i Eko Mariny. O godzinie 11 na trasę wyruszą zawodnicy dystansu 1/4 IM (0,95 km – 45 km – 10,5 km), a w samo południe do boju ruszają zawodnicy na najkrótszym dystansie 1/8 IM (475 m – 22,5 km – 5,25 km).


- Wszyscy, którzy są aktywni wiedzą, jak ważny jest doping kibiców. Dlatego w niedzielę, 27 sierpnia br. zapraszamy mieszkańców i turystów do kibicowania zawodnikom, zwłaszcza na trasie biegowej, która będzie prowadziła bardzo widowiskową promenadą dookoła jeziora Czos. Metę zlokalizowaliśmy w bardzo prestiżowym miejscu, bo na pomoście plaży miejskiej w Mrągowie – kończy Aldona Dybuk.


Patronat nad imprezą Triathlon Energy Mrągowo objęli Marszałek Województwa Warmińsko – Mazurskiego Gustaw Marek Brzezin oraz Burmistrz Mrągowa Otolia Anna Siemieniec.

Opublikowane w Wydarzenia

Czas na trzecią odsłonę cyklu Triathlon Energy. Na początku lipca przenosimy się na Warmię i Mazury, gdzie ponad 300 zawodników będzie rywalizować na trzech dystansach oraz w sztafetach. Zapowiada się kilka ciekawych pojedynków pomiędzy najlepszymi zawodnikami w Polsce. To niedziela, a w sobotę m.in. rodzinne bieganie Run for Fun, charytatywne cross kajaki, warsztaty kulinarne czy spotkanie z jednym z najpopularniejszych polskich triathlonistów – Marcinem Koniecznym MKON).

- W zeszłym roku kiedy triathlon debiutował w Lidzbarku Welskim, nie mylić z Warmińskim, spotkał się z bardzo ciepłym przyjęciem przez zawodników, którzy zdecydowali się na przyjazd do tej urokliwej miejscowości – mówi Aldona Dybuk, organizatorka cyklu Triathlon Energy. – Jednak chyba nikt z nas nie spodziewał się, że rok później na zawody zapisze się ich dwa razy więcej. Bardzo nas to cieszy.

 

Zapowiada się ostra rywalizacja

 

Wśród zawodników, którzy wystartują w Lidzbarku jest kilka mocnych nazwisk. Marcin Konieczny, który właśnie tutaj rozpoczyna przygotowania do startu w październikowych mistrzostwach świata na Hawajach. Organizatorzy zaplanowali w sobotę o godz. 20, tuż po odprawie technicznej w Miejskim Domu Kultury spotkanie z popularnym MKON-em, który opowie o przygotowaniach i nadziejach na ten sezon. Obok niego na najdłuższym dystansie zobaczymy lidera klasyfikacji generalnej Triathlon Energy, Pawła Miziarskiego, który zarówno w Gniewinie jak i w Starogardzie Gd. wygrywał z dużą przewagą nad rywalami na dystansie 1/2 Ironman.

- Traktuję starty w Triathlon Energy jako mocne przygotowania do najważniejszego mojego startu w tym roku – twierdzi Paweł Miziarski. – Dwie pierwsze imprezy, które były w moim kalendarzu pokazały, że zawody są na wysokim poziomie organizacyjnym i dlatego postanowiłem trochę zmienić plany i wystartować także w Lidzbarku, a jak wszystko dobrze pójdzie to przyjadę także do Mrągowa bronić wygranej w klasyfikacji generalnej.

 

Zwycięstwo o kilka sekund?

 

Równie atrakcyjna, a może jeszcze ciekawsza rywalizacja szykuje się na dystansie 1⁄4 Ironman (950 m pływania, 45 km na rowerze i 10,5 km biegu). Tomasz Spaleniak z Endure Team rzucił wyzwanie Pawłowi Najmowiczowi z Tri NEGU. Warto podkreślić, że „Negus” wygrał z „Endurasem” w minioną niedzielę (25.06 2017) na dystansie 1/2 IM w Suszu zaledwie o 24 sekundy. Paweł był czwarty, a Tomek piąty w kategorii OPEN. Najmowicz już dawno zapowiedział, że planuje wygrać klasyfikację generalną Triathlon Energy na dystansie 1/4 IM. Teraz zyskuje poważnego rywala, który po dobrym starcie w Suszu postanowił włączyć się do walki. Warto dodać, że jest jeszcze kilku zawodników, którzy planują pokrzyżować im plany m.in. Maciej Kosmala, którego forma rośnie.

Na dystansie 1/8 IM po raz trzeci zobaczymy rewelacyjnego w tym roku Igora Siódmiaka, który wygrał w Gniewinie, a w Starogardzie Gdańskim zajął drugie miejsce. Czy ktoś tym razem przeszkodzi mu stanąć na najwyższym podium? Podczas drugiej odsłony był to Jakub Ruciński. Tym razem jednak brakuje go na liście startowej.

 

Triathlon Energy Lidzbark_2016 (5).JPG

 

Rekordowe sztafety

 

W niedzielę obejrzymy także zmagania sztafet. Na dystansie 1/4 IM jest ich aż 16 i to w krótkiej historii cyklu jest rekordowa liczba.

- Cieszymy się, że z imprezy na imprezę także sztafet jest coraz więcej – dodaje Aldona Dybuk. – Tym bardziej, że w Lidzbarku na taki start zdecydowało się wielu mieszkańców miast i okolic. Tak właśnie można rozpocząć przygodę z triathlonem lub ze sportem w ogóle.

Atrakcyjna sobota dla wszystkich

Tak więc w niedzielę czekają nas w Lidzbarku duże emocje. Nie inaczej będzie w sobotę. Organizatorzy zaplanowali kilka atrakcji. Około godz. 14 rozpocznie się rodzinne bieganie Run for Fun. Start rodziców z dziećmi od 6 do 10 lat. Rodzic biegnie, dziecko jedzie na hulajnodze lub rowerze. Start w parach. Zapisy na miejscu, przy plaży miejskiej, tuż przed zabawą.

O godzinie 15 także nad jeziorem, na plaży miejskiej rozpoczną się warsztaty kulinarne z charyzmatyczną szefową kuchni, Maliką, finalistką programu TOP CHEF. Gotować z nią będą zarówno mieszkańcy jak i zawodnicy. Następnie będzie degustacja przygotowanych smakołyków. A co to będzie?

- To będą trzy dania, łatwe i szybkie w przygotowaniu, aby każdy z nas mógł odtworzyć to w domu – zdradza Malika. - Mają być zdrowe i pasować do ludzi aktywnych, którzy podejmują niemal każdego dnia wysiłek. Może będą ryby, bo w końcu będziemy nad jeziorem? Na pewno będą warzywa, owoce, które będziemy łączyć w pasty.

 

Będzie smacznie.

 

Za degustowane potrawy będzie można wpłacić drobny datek, który wesprze fundusz lidzbarskiego WOPR. Ratownicy zbierają na silnik do nowej łodzi ratunkowej.

Warto dodać, że w niedzielę Malika wspólnie z mężem Radkiem będą rywalizować w triathlonie na dystansie ¼ IM. Tuż po warsztatach zaplanowana, także na plaży miejskiej jest zabawa charytatywna. Podobnie jak przed rokiem odbędą się crosskajaki. Czyli na początku trochę wysiłku z ciężarami, później bieg do kajaków i rywalizacja na jeziorze. Zabawa odbywać się będzie parami i za każdym razem rywalizować będą bezpośrednio dwa zespoły. Wygra ten, który osiągnie najlepszy czas. Wpisowe to pięć złotych od osoby, a całość wędruje na konto Nidzickiego Funduszu Lokalnego, który wspiera zdolną młodzież

Dzień zakończy się wspomnianym wyżej spotkaniem z Marcinem Koniecznym.

 

Triathlon Energy Lidzbark_2016 (1).JPG

 

Kibice na wagę złota

 

Zapraszamy do Lidzbarka. Każdy kibic na wagę złota. Triathloniści potrzebują wsparcia podczas rywalizacji. A może ktoś także złapie bakcyla i przygotuje się do startu w kolejnej imprezie cyklu Triathlon Energy, chociażby w sztafecie. 23 lipca 2017 w Bełchatowie lub na zakończenie sezonu 27 sierpnia 2017 w Mrągowie. Zapisy na www.timerecords.pl

Patronat nad imprezą objął Marszałek Województwa warmińsko – Mazurskiego, Gustaw Marek Brzezin i starosta Powiatu Działdowskiego. Gospodarzem eventu jest Miasto Lidzbark z burmistrzem Maciejem Sitarkiem na czele.

Opublikowane w Wydarzenia

Ostatni weekend maja to początek sezonu triathlonowego na Pomorzu. Pół tysiąca zawodników będzie rywalizować w Gniewinie indywidualnie i w sztafetach na trzech dystansach. Same zawody to zaledwie wierzchołek góry lodowej i uwieńczenie całej imprezy. Dzień wcześniej, w sobotę 27 maja br. czeka na sportowców i ich rodziny wiele atrakcji.


Równo o 16 w sobotę, 27 maja br. rozpocznie się prawdziwa sportowa zabawa! To czas, w którym zawodnicy będą mogli jeszcze odprężyć się przed startem, a dzieci poczują zastrzyk adrenaliny i świetnej zabawy. Nie bez powodu wydarzenie zostało nazwane Energy SportFun. Przez dwie godziny na pewno nikt nie będzie się nudził.

 

Atrakcje dla małych i dużych

 

Organizator wraz z partnerami, Hotelem Mistral Sport i Decathlon Rumia zaplanował specjalne stacje sportowe dla dzieci, m.in. slalom hulajnogą, rzut piłki do bramki, czy rzut ringo na pachołek. Każdy kto poradzi sobie z zadaniami wszystkich stacji dostanie medal upamiętniający zmagania. Dodatkowo dzięki sklepowi Decathlon Rumia dzieci za zgodą rodziców mogą przetestować hulajnogi, czy rowerki. Okazja do wypróbowania produktów Decathlon nie ominie również dorosłych. Na miejscu imprezy będzie znajdować się specjalny box kalenji do testowania butów biegowych dostępnych w sklepach Decathlon.

 

Gniewino Triathlon Energy.jpg

 

Tri Góral – premia za wjazd

 

Zanim zawodnicy wstawią sprzęt rowerowy do strefy zmian mogą skorzystać z serwisu rowerowego Decathlon Rumia. Tylko w sobotę można bezpłatnie podpompować koła i wyregulować „maszyny”. W niedzielę serwis będzie niedostępny. Tym, co wyróżnia zawody Triathlon Energy w Gniewinie są nie tylko sobotnie atrakcje, ale także dodatkowa konkurencja w niedzielę podczas zawodów. Triathlonistka i triathlonistka, którzy w najlepszym czasie pokonają podjazd na trasie kolarskiej Gniewino Triathlon Energy otrzyma tytuł Najszybszego TriGórala i TriGóralki, nagrodę i puchar. Odcinek wynosi 2 km i ma średnio 8 proc. nachylenia. Na tym odcinku wykonany zostanie dodatkowy pomiar czasu. Dzień przed startem, w sobotę, 27 maja br. zorganizowany jest oficjalny objazd trasy kolarskiej w Gniewinie z trenerem ENDURE TEAM, Marcinem Sobczakiem. Tempo konwersacyjne, tj. 22-25 km/h. Start spod strefy zmian w Nadolu.

 

Posiłek, masaże i bar regeneracyjny

 

Na mecie organizator wraz z partnerami przygotował nie tylko nagrody, ale także wyjątkową strefę finishera. Tu oprócz posiłku regeneracyjnego, basenów i masaży, napojów i owoców będzie także bar regeneracyjny zawierający batony i napoje funkcjonalne firmy Foods by Ann, których autorką jest znana sportsmenka i dietetyczka Anna Lewandowska. Swoje produkty przygotował także dla zawodników Decathlon Rumia. Podczas wszystkich imprez cyklu Triathlon Energy na zawodników czeka porządny posiłek na mecie, czyli pierogi, warzywa smażone, zupa i piwo. Rodziny sportowców także będą mogły zakupić posiłek za niewielką kwotę.

W tym roku w kategorii Open organizator postanowił przyznać nagrody finansowe, a rzeczowe w pozostałych kategoriach wiekowych. Będą to m.in. kosmetyki firmy Oceanic, zdrowe zestawy Foods by Ann, czy vouchery Decathlon, Regatta i inne. Każda zawodniczka na podium dostanie specjalne zestawy kosmetyczne wspomnianej marki.

 

Start z najlepszymi

 

Podczas Gniewino Triathlon Energy 2017 zmierzą się także czołowi zawodnicy polskiego triathlonu. Do rywalizacji staną m.in. Daniel Formela, Tomasz Spaleniak, Paweł Miziarski, czy Maciek Kosmala. Oprócz atrakcji, rywalizacji i gorącego dopingu będzie dystrybuowana darmowa gazeta przygotowana przez organizatora zawodów – ,,Aktywni- Swim, Bike, Run”. A tam m.in. o przygotowaniach Rafała Butnego i 10-letniej Paulinki z porażeniem mózgowym do startu w 1/8 IM w Starogardzie Gdańskim. Ale to nie wszystko! Swoją historię opowiada Eliza i Łukasz, którzy zadebiutowali w imprezach cyklu Triathlon Energy 2016. On w Lidzbarku, ona w Bełchatowie. Czytając ich relacje trudno uwierzyć, że jeszcze niedawno stali na skraju życiowej przepaści. Dzięki pasji do triathlonu ich życie zmieniło smak. Oprócz tego porady specjalistów na temat odżywiania i treningu oraz wspomnienia debiutów znanych i lubianych triathlonistów, m.in. Agnieszki Jerzyk, Moniki Smaruj, Marcina Koniecznego i Marcina Waniewskiego.

 

Program imprezy:
http://triathlonenergy.pl/gniewino-program-imprezy

 

Strona organizatora:

www.triathlonenergy.pl 

Opublikowane w Wydarzenia
niedziela, 29 stycznia 2017 12:03

Triathlon Energry 2017 - ambitne imprezy

Szukasz ambitnych… imprez triathlonowych? Wybierz Triathlon Energy 2017! Pięć lokalizacji. Po dwie na Pomorzu i Warmii i Mazurach oraz jedna w łódzkiem. Trzy dystanse plus sztafety. W dniu poprzedzającym zawody atrakcje dla rodzin. Rywalizacja dla dużych i małych, warsztaty kulinarne i inne niespodzianki. Kilka nowości, m.in. nagrody finansowe dla najlepszych, nowe trasy i dodatkowe klasyfikacje, jak choćby w Gniewinie. Zapraszamy na Triathlon Energy w 2017 roku.


- Sezon zaczynamy 28 maja br. w Gniewinie – mówi Aldona Dybuk z Triathlon Energy. – To będzie oficjalnie otwarcie TRI sezonu na Pomorzu. Miejsce znane fanom sportu. To właśnie tutaj podczas Euro 2012 mieszkała reprezentacja Hiszpanii. Tutaj znajdują się rewelacyjne warunki do uprawiania triathlonu m.in. dzięki pięknym i wymagającym trasom rowerowym.

 

Gniewino2


Trasa z hiszpańskim akcentem


Hotel Mistral Sport wspólnie z organizatorem zawodów przygotował dla zawodników atrakcyjne pakiety pobytowe, a dla zorganizowanych grup ciekawe oferty obozowe. Planując trasę zmagań etapu kolarskiego organizatorzy postanowili zapytać potencjalnych zawodników, jaki wariant wybierają: łatwiejszy, czy trudniejszy?


– Zdecydowana większość opowiedziała się za drugą opcją. Bardziej wymagającą, z prawie dwu kilometrowym podjazdem pod zbiornik w Gniewinie – dodaje Adam Greczyło, odpowiedzialny za wszystkie kwestie techniczne Triathlon Energy. – Na tym odcinku będzie dodatkowy pomiar czasu. Najszybsza kobieta i mężczyzna, którzy uzyskają najlepszy czas otrzymają specjalną atrakcyjną nagrodę oraz przechodni puchar, a podjazd będzie nazwany imionami zwycięzców.

 

Gniewino1


Gniewino to nie tylko zawody, ale także rodzinny festyn. Warto tutaj przyjechać już w piątek i spędzić z bliskimi weekend. Sobotnie popołudnie przed odprawą techniczną będzie dedykowane rodzinom. Na pięknym stadionie przy hotelu Mistral Sport zaplanowano zawody, w którym punkty do klasyfikacji będą zbierać poszczególni członkowie rodzin podczas nietypowych konkurencji. Zabawy i dobrego humoru nie zabraknie, a najlepsze ekipy wyjadą z atrakcyjnymi nagrodami.


Starogard Gdański po raz drugi, ale inaczej


Drugim przystankiem cyklu będzie Starogard Gdański (18 czerwca 2017). – To miejsce dla nas wyjątkowe, bo tutaj wszystko się zaczęło - dodaje Adam Greczyło.
Nie wszystko jednak będzie wyglądało tak samo.

 

Starogard2


– W ubiegłym roku natura nas trochę zaskoczyła, dlatego m.in. zmieniamy akwen wodny, bo zawodnicy narzekali na ciasną strefę zmian i dużą ilość wodorostów na etapie pływackim – twierdzi Greczyło.- Dlatego pierwsza dyscyplina odbędzie się kawałek dalej, w Jeziorze Borzechowskim Wielkim. Następnie trasa rowerowa, płaska i szybka zostanie poprowadzona do centrum Starogardu Gdańskiego i dalej bieg po mieście z metą i strefą finiszera na stadionie im. Kazimierza Deyny. Wzorem ubiegłego roku.


Tri lato zaczyna się w Lidzbarku Welskim


Początek lipca (1-2 lipca 2017) to Lidzbark Welski. Nieodkryte miasteczko nad rzeką Wel, na Warmii i Mazurach, w pobliżu Działdowa i Ostródy. Po raz drugi triathloniści będą mieli okazję poznać gorący doping mieszkańców, który tak zachwycił zawodników w 2016 roku. Tylko 160 km od Warszawy, a z dala od zgiełku jest idealne miejsce dla triathlonu, ale także na weekendowy wypoczynek. Imprezę zaplanowano na dwa dni. W sobotę organizatorzy cyklu Triathlon Energy wraz z władzami miasta przygotowali sporo atrakcji. Wystarczy choćby wymienić bieg dla dzieci, czy pokaz z warsztatami kulinarnymi. Poprowadzi je Malika, finalistka programu Top Chef, a także gdyńska restauratorka i początkująca triathlonista. Wprowadzi Was w cudowny świat smaków, którego nie będziecie chcieli opuścić. Podczas warsztatów kulinarnych będzie możliwość skosztowania potraw przygotowanych przez szefową kuchni i jej pomocników, którzy zostaną wyłonienie w konkursie jeszcze przed zawodami.

 

Lidzbark1


W sobotnie popołudnie na plaży miejskiej zgodnie z tradycją ubiegłego roku odbędą się cross kajaki – czyli charytatywne zawody, z których dochód będzie przeznaczony na Nidzicki Fundusz Lokalny. Wieczorem planowana jest jeszcze jedna atrakcja, która czeka jednak na ostateczne potwierdzenie. Do tego sprawdzona i szybka trasa rowerowa oraz piękna zacieniona poprowadzona przez las trasa biegowa to znaki charakterystyczne dla triathlonu w Lidzbarku. Podsumowując? Po pierwsze zawody dla dzieci, po drugie cross kajaki, po trzecie warsztaty kulinarne, po czwarte niespodzianka, a w niedzielę zawody na trzech dystansach. Czego chcieć więcej! Sympatyczny wakacyjny weekend gwarantowany.


Środek lata to zawody w środkowej Polsce Triathlon Energy w Bełchatowie


Przedostatnim przystankiem na mapie cyklu jest Bełchatów (23 lipca 2017). Impreza zupełnie inna od tej w roku 2016. Start i etap pływacki w wielkim basenie na Słoku, czyli betonowym zbiorniku należącym do Elektrowni Bełchatów. Nowa trasa kolarska do miasta i bieg po centrum z metą zlokalizowaną w pobliżu Urzędu Miasta i Gigantów Mocy. – W ubiegłym roku część zawodników narzekała na trasę biegową, była zbyt wymagająca i bardziej crossowa – przyznaje Adam Greczyło. – Dlatego chcąc wyjść naprzeciw sugestiom, przenosimy imprezę do centrum miasta i lokalizujemy metę w sercu Bełchatowa.


Podsumowanie tri sezonu w Mrągowie


Na wielki finał zapraszamy do Mrągowa (26-27 sierpnia 2017). Start oczywiście w sobotę! Tutaj popołudniu zapraszamy na kulinarne spotkanie z Maliką. I tym razem będą warsztaty kulinarne, choć temat gotowania inny niż w Lidzbarku, atrakcje dla najmłodszych, rodzinne animacje i sporo innych niespodzianek.

 

Triathlon Energy


Organizatorzy zapewniają, że finał zmagań triathlonowych w niedzielę również będzie wyjątkowy. – Meta ostatniej naszej imprezy w roku 2017 zlokalizowana będzie na pomoście plaży miejskiej w Mrągowie. Zatem wbiegając na metę cyklu w tym roku możecie myślami wybiegać w przyszłość i na horyzoncie stawiać kolejne triathlonowe wyzwania na rok 2018.

 

Kasa dla najlepszych i super muzyka


Dla wszystkich, którzy wystartują co najmniej w 4 imprezach cyklu TE jest oczywiście klasyfikacja generalna. Dodatkowo dla najlepszych na poszczególnych dystansach w rywalizacji open kobiet i mężczyzn są nagrody finansowe.


Na starcie i na mecie zawodników do walki, a kibiców do kibicowania zagrzewać będzie niesamowita muzyka przygotowana przez DJ Gambita. Człowieka, który muzycznie „oprawiał” największe imprezy sportowe. Grał na Stadionie Narodowym w Warszawie, meczach NBA w Waszyngtonie i kilkunastu lekkoatletycznych mityngach z mistrzostwami świata włącznie.

 

To wszystko sprawia, że warto pojawić się na imprezach Triathlon Energy. W końcu rok 2017 został oficjalnie ogłoszony rokiem energii w triathlonie. Jedno jest pewne – u nas znajdziecie jej bardzo dużo!

 

Więcej informacji oraz zapisy na stronie www.triathlonenergy.pl

Opublikowane w Publicystyka

Nowe lokalizacje i pomysły. Promocja i nagrody finansowe. Jeszcze bliżej triathlonistów.A to wszystko z charytatywnym tłem. Sezon cyklu Triathlon Energy startuje już 1 października, w samo południe!


Za Wami debiutancki sezon Triathlon Energy. Jak się czujecie?


Aldona Dybuk: Zmęczeni (śmiech), ale i usatysfakcjonowani. Udało nam się zorganizować trzy imprezy w nowych miastach. Prawie nowych, bo do Starogardu Gdańskiego, gdzie debiutowaliśmy, triathlon wrócił po 30 latach. Odkryliśmy Lidzbark Welski, nie mylić z Warmińskim oraz byliśmy w Bełchatowie.


Adam Greczyło: Usatysfakcjonowani tym bardziej, że wiele razy słyszeliśmy, że to się nie uda. Że na mapie polskiego triathlonu jest już tyle imprez i cykli, że się spóźniliśmy. A tymczasem zaufało nam prawie 800 zawodników. 90 procent pytanych w ankietach lepszytriathlon.pl poleciłoby znajomym udział w naszych zawodach. Wielu zapowiedziało, że chętnie wystartuje w 2017 roku. To cieszy.

 

Zapisy Triathlon_Energy_startuj_ju_1_padziernika1


A jeśli jesteśmy przy 2017 roku. Czy już wiecie co, gdzie i kiedy?
AG: Znamy pięć dat, w których zorganizujemy imprezy oraz trzy miejscowości. Co do dwóch prowadzimy cały czas rozmowy (daty pod tekstem – dop. red.) i dopóki nie dopniemy wszystkiego, to nie chcielibyśmy wyskakiwać przed szereg. Dzisiaj możemy powiedzieć, że zaczynamy cykl Triathlon Energy 28 maja 2017 roku w Gniewinie. Świetne miejsce na Pomorzu, gdzie w 2012 roku przed EURO zatrzymali się Hiszpanie. Piękny akwen żarnowiecki, wymagająca trasa rowerowa z jednym z najbardziej wymagających podjazdów w Polsce oraz świetni kibice. Druga impreza odbędzie się w Starogardzie Gdańskim, 18 czerwca, czyli w długi weekend, po Bożym Ciele. To może być doskonała okazja do rodzinnego wyjazdu zakończonego startem w zawodach. Trzecie znane miejsce to Lidzbark Welski, do którego zawitamy 1 i 2 lipca 2017 roku.


AD: W Lidzbarku będziemy dwa dni, bo planujemy tam w sobotę warsztaty kulinarne, które poprowadzi Malika, jedna z najbardziej charyzmatycznych szefów kuchni. Będą także charytatywne cross kajaki, które po raz pierwszy zorganizowaliśmy w tym roku. Podobnie jak w 2016 roku będziemy chcieli wspierać działania charytatywne. Za każdego zawodnika na mecie wpłacimy trzy złote na wybrany konkretny cel. Planujemy z Fundacją NEGU zorganizować start triathlonisty z niepełnosprawnym dzieckiem. W tym roku mieliśmy „przetarcie projektu”. W Lidzbarku Marek Pałysa wystartował na dystansie 1/4 z pięcioletnią córką. Ciągnął Alę w pontonie, następnie w wózku przyczepionym do roweru, aby na końcu pchać biegnąc. Próba generalna się udała, a teraz trwają przygotowania do zadania głównego.

 

 ZapisyTriathlonEnergystartujju1padziernika2

 

Co jeszcze się udało, a co jest do poprawienia?
AG: Tak jak już powiedziałem 90 procent ankietowanych zawodników poleciłoby nasze imprezy znajomym. To świetny wynik. Wielu także podkreślało świetną atmosferę i zaangażowanie organizatorów. Podobały się medale i pakiety startowe. Przygotowaliśmy specjalne statuetki „Hero” dla najlepszych. Wiele razy słyszeliśmy, że zorganizowaliśmy świetne zawody.


AD: Po każdych zawodach wsłuchiwaliśmy się w opinie zawodników. Na przykład w Starogardzie Gdańskim triathloniści mówili nam, że strefa T1 była za wąska. Już w kolejnych miejscowościach takiego problemu nie było. W Starogardzie także wiele mówiło się o wodorostach podczas pływania. Niestety, m.in. z powodu słabej zimy i braku śniegu, poziom wody opadł o półtora metra. Tego nie mogliśmy przewidzieć, ale już w 2017 roku nie będziemy się oglądać na pogodę i pływanie przenosimy do lepszego akwenu. Zależało nam na jeziorze w Płaczewie, bo 30 lat temu to właśnie tam odbywały się zawody, ale ważniejszy jest komfort zawodników i stąd zmiana lokalizacji pierwszego dystansu. Jest jeszcze kilka elementów do zmiany. Pracujemy nad tym.

 

ZapisyTriathlonEnergystartujju1padziernika33


Jakie jeszcze nowości czekają nas w Triathlon Energy 2017 roku?
AD: Wprowadziliśmy nagrody finansowe dla zawodniczek i zawodników w kategorii open. Uznaliśmy, że to będzie lepsze niż nagrody rzeczowe, które i tak często później są sprzedawane przez triathlonistów. Na dziś w każdym mieście na ten cel przeznaczamy ponad kilka tysięcy złotych. Chcemy jednak, aby stawki rosły. Planujemy także zmiany w nagrodach dla zwycięzców w grupach wiekowych. Już w tym roku szanowaliśmy zawodników i nie wypuszczaliśmy ich ze skarpetkami jako nagroda.


AG: Poszukujemy także dodatkowych atrakcji. Taką będzie m.in. rywalizacja na najszybszy podjazd w Gniewinie. Ponad dwukilometrowy odcinek będzie zmierzony osobno podczas wyścigu rowerowego, a zawodniczka i zawodnik, którzy zrobią to najszybciej otrzymają specjalny, przechodni puchar Stolema i Stolemki oraz atrakcyjną nagrodę. Przed nami jeszcze kilka miesięcy pracy do pierwszej imprezy i chcemy zapewnić, że jeszcze kilka niespodzianek przygotujemy.

 

ZapisyTriathlonEnergystartujju1padziernika4

 

To kiedy startują zapisy?
AG: 1 października 2016 roku w samo południe. Przygotowaliśmy promocję #FIRST50 dla pierwszych zawodników. Dokładnie to można powiedzieć, że 120 osób, bo po 50 na dystansach 1/8 i ¼ oraz 20 osób na połówce. Oczywiście wszystko razy trzy, bo dla każdej miejscowości: Gniewina, Starogardu Gd. i Lidzbarka takie same pakiety. Na dwóch krótszych dystansach jest to opłata startowa po 99 złotych, a na ½ - 149 złotych. W cyklu są to najprawdopodobniej najtańsze pakiety startowe w Polsce. Dodatkowo każdy zawodnik, który zdecyduje się na start w Triathlon Energy na kolejnych imprezach będzie mógł sobie odliczyć 5, 10 i 15 procentową zniżkę od pakietów już w regularnych cenach.


Co trzeba zrobić, aby skorzystać z promocji #FIRST50?
AG: Kto pierwszy ten lepszy. Aby jednak nie tracić czasu warto jeszcze przed godziną zero zarejestrować się w systemie www.timerecords.pl, a po wystartowaniu zapisów skorzystać z kodu, promocji. Mamy nadzieję, że system to wytrzyma.

Terminy imprez Triathlon Energy 2017
Triathlon Energy #1 – 28 maja 2017 Gniewino (woj. Pomorskie)
Triathlon Energy #2 – 18 czerwca 2017 Starogard Gdański (woj. Pomorskie)
Triathlon Energy #3 – 1-2 lipca 2017 Lidzbark Welski - nie mylić z Warmińskim (woj. Warmińsko-Mazurskie)
Triathlon Energy #4 – 22-23 lipca 2017 – trwają ustalenia
Triathlon Energy #5 – 26-27 sierpnia 2017 – trwają ustalenia
Jeszcze więcej informacji www.TriathlonEnergy.pl

Opublikowane w Wydarzenia

Każdy, kto zna się na triathlonie zna także jej nazwisko. Przebojem zawojowała jedną z najtrudniejszych i najbardziej wymagających dyscyplin sportowych na świecie. Dziś jest na sportowej emeryturze, ale w wakacje przy okazji pobytu w Polsce, przyjedzie do Lidzbarka. Będzie kibicować zawodnikom startującym w Triathlon Energy. Zgadnij kto to i wygraj pakiet startowy. 

 

- Mój trener zawsze powtarzał, że niektóre treningi są jak diamenty, a inne jak kamienie, ale w gruncie rzeczy i jedne, i drugie to skały, tworzące solidny fundament naszej formy – mówi zawodniczka. – W mojej karierze trening był może kamieniem, ale kamieniem milowym. Reprymenda od trenera rozpaliła we mnie płomień, który czuje do dziś - tak 39-letnia zawodniczka wspomina treningi, które doprowadziły ją na szczyt.

 

W przeszłości borykała się z ciężką chorobą. Przygodę ze sportem rozpoczęła od biegania w Boże Narodzenie, w 2001 roku. Wyszła pobiegać i tak już zostało. Startowała w maratonach. Treningi łączyła z pracą m.in. instytucjach państwowych – Biegałam do biura – wspomina. Marzyła o podróży do Nepalu. I spełniła je. Przez kilka lat była wegetarianką. Do biegania dołączyła jazdę na rowerze. Startowała w wyścigach. Od tego było coraz bliżej do triathlonu. Najpierw był jednak duathlon w Andach, który wygrała. 7,5 biegu, 30 km jazdy na rowerze i 7,5 biegu pokonała w rewelacyjnym stylu, prowadząc od początku. Pierwszy start w triathlonie zakończyła na… pływaniu. Bo pożyczona pianka była za duża.

 

- Myślę, że triathloniści już się domyślają o kim mowa – mówi Adam Greczyło, dyrektor wykonawczy cyklu imprez Triathlon Energy. – Jednak chcemy zaproponować wszystkim zabawę, konkurs. Czekamy na prawidłowe odpowiedzi, kim jest owa światowa gwiazda triathlonu? Wpisujcie swoje propozycje w komentarzach pod tym artykułem. Pierwsze trzy osoby, które odpowiedzą poprawnie otrzymają pakiety startowe na dowolnym dystansie w Lidzbarku Welskim, gdzie organizujemy zawody 3 lipca 2016 roku.  

 

Triathlon Energy to cykl trzech imprez na dystansie: 1/8, ¼ i ½ IM, które odbędą się w trzech miastach. Pierwsze 19 czerwca 2016 roku w Starogardzie Gdańskim, druga odsłona to właśnie Lidzbark Welski – 3 lipca i trzecia w Bełchatowie, 3 września. Więcej informacji oraz zapisy na stronie www.triathlonenergy.pl 

Opublikowane w Wydarzenia

Pakiety startowe z ciekawymi gadżetami. Atrakcyjne ceny wpisowego. I wreszcie nowe, ciekawe lokalizacje to zapowiedź nieznanych dotąd imprez triathlonowych. Starogard Gdański, Lidzbark Welski i Bełchatów. To trzy miejscowości, do których w roku 2016 zawita cykl Triathlon Energy. Imprezy odbędą się odpowiednio 19 czerwca, 3 lipca i 3 września br.  Jesteśmy nowym cyklem na mapie Polski, chcemy się pozytywnie wyróżniać – mówi Aldona Dybuk dyrektor marketingu i PR imprez spod znaku Triathlon Energy. – Obok dobrej organizacji samej imprezy naszym celem jest również pokazanie, że triathlon to sport dla każdego. Dlatego promujemy dystans 1/8, na którym odnajdzie się zdecydowana większość, odważniejsi mogą rozpocząć przygodę z triathlonem od 1/4. Jest też tzw. połówka, czyli ½ dystansu Ironman. Hasłem promującym nasze wydarzenia jest: „Zostań bohaterem w mieście”. Pokaż, że każdy może wstać z symbolicznej kanapy i zmierzyć się ze sobą, swoimi słabościami i rywalami właśnie na dystansie 1/8. 

 

Starogard Gdański – tutaj rodzą się legendy

Cykl rozpoczyna się w Starogardzie Gdańskim już 19 czerwca i nie jest to przypadek. Stolica Kociewia to miasto, w którym rodzą się legendy – Kazimierz Deyna będzie obserwował finiszowe metry zawodników na stadionie miejskim swojego imienia, tuż obok unosił się będzie duch innego wielkiego sportowca, urodzonego w Starogardzie Gdańskim – Andrzeja Grubby, wybitnego tenisisty stołowego. Kto wie, może wśród tegorocznych debiutantów w Starogardzie Gdańskim zrodzi się nowa legenda triathlonu?

 

mapa starogard

 

  • "Warunki ku temu są znakomite, dzięki dobrej współpracy i zaangażowaniu władz miasta Starogard Gdański zmieniliśmy lokalizację strefy zmian T2, która będzie zlokalizowana w pobliżu stadionu miejskiego. To wszystko pozwoliło nam na zorganizowanie dystansu 1/8 IM. Zatem stolica Kociewia stoi otworem dla debiutantów – mówi Adam Greczyło, dyrektor wykonawczy cyklu. 

Wpisowe i już masz gadżety 

Pakiety startowe na cały cykl są cały czas dostępne w bardzo korzystnych cenach, które rozpoczynają się od 89 pln dla dystansu 1/8. Organizatorzy czynią starania, aby zawartość pakietu była bardzo atrakcyjna dla zawodników.

 

"Szukamy ciekawych i atrakcyjnych upominków dla zawodników, które będą z jednej strony użyteczne, a z drugiej będą się kojarzyły z naszymi imprezami. W Starogardzie Gdańskim każdy zawodnik w pakiecie znajdzie bufkę, bidon, specjalną limitowaną pół litrową puszkę wody. Tak, puszkę, a nie butelkę. To nowość na rynku jednego z naszych partnerów. Ciekawy gadżet. Będzie także pamiątkowy pasek na numer startowy oraz oczywiście medal, posiłek na mecie i inne upominki, które w tej chwili chcemy jeszcze zachować w tajemnicy" – mówi Aldona Dybuk.

 

Lidzbark Welski – nieodkryta stolica triathlonu

Drugi start spod znaku Triathlon Energy to Lidzbark Welski. Miasto, które ma wielki potencjał, żeby stać się sercem triathlonu. Piękne jezioro i doskonała infrastruktura na plaży w pobliżu, świetny asfalt, wspaniałe tereny biegowe i oczywiście stadion miejski, na którym cała impreza będzie mieć finał. 

 

Lidzbark

 

  • W Lidzbarku Welskim na zawodników w pakietach startowych będą czekać ręczniki 140x70 centymetrów, bardzo dobrej jakości, a przygotowane przez miejscową firmę, która współpracuje z sieciami hoteli pięciogwiazdkowych. Będzie też bidon, pasek na numer startowy, woda oraz posiłek regeneracyjny i oczywiście pamiątkowy medal – dodaje Aldona Dybuk. 

Bełchatów – zakończ sezon i zrelaksuj się z rodziną 

Cały cykl zakończy impreza w Bełchatowie, a w zasadzie w Słoku tuż obok Bełchatowa. Industrialna sceneria zbiornika elektrowni Bełchatów stanowi malownicze tło do rywalizacji ludzi z żelaza – tutaj wszystko odbędzie się pod hasłem – „Zakończ z rodziną sezon w Bełchatowie”.  

 

Belchatow

 

  • "Zawody planujemy na sobotę, 3 września. Chcielibyśmy, żeby zawodnicy potraktowali ten weekend jako zakończenie sezonu na Słoku koło Bełchatowa. Wspólnie z hotelem Wodnik przygotowujemy specjalne pakiety pobytowe piątek – niedziela. Świetny dojazd do miejsca zawodów, zarówno z północy jak i z południa Polski, dlatego proponujemy zawodnikom przyjazd w piątek. Zawody odbędą się w sobotę i wieczorem po zawodach planujemy organizację ogniska dla zawodników i ich rodzin, podczas którego będzie czas na podsumowanie całego cyklu oraz rozmowy o planach na przyszły sezon. To coś, czego często brakuje, bo przed zawodami nie ma na to zwyczajnie czasu, a po rywalizacji w sezonie każdy szybko pakuje sprzęt i wyjeżdża. Impreza na Słoku będzie okazją do luźnych rozmów, wymiany doświadczeń, podsumowań. Dodatkowo pakiet pobytowy zostanie wzbogacony o zabiegi w centrum SPA hotelu Wodnik, z których zawodnicy będą mogli skorzystać w sobotę po zawodach lub w niedzielę po śniadaniu, tak aby około godziny 13 w niedzielę udać się w drogę powrotną do domu" – mówi Adam Greczyło.

W Bełchatowie w pakietach startowych zawodnicy znajdą czapeczki, aby nikomu nie było zimno podczas jesienno – zimowych treningów oraz tak jak w poprzednich miastach bidon, woda, pasek na numer startowy plus medal i posiłek regeneracyjny.

 

Zawartość pakietów może się jeszcze zmienić, gdyż cały czas pracujemy nad pozyskaniem nowych partnerów i atrakcyjną ofertą dla zawodników – dodaje Aldona Dybuk. 

 

Podczas cyklu Triathlon Energy zawodnicy mogą wystartować na jednym z trzech dystansów od ½, przez 1/4 do 1/8 IronMana. Pakiety startowe są cały czas dostępne w atrakcyjnych cenach na stronie cyklu pod adresem www.TriathlonEnergy.pl

 

te youwillwin

Opublikowane w Publicystyka

Triathlon Energy - nowy cykl inauguruje start w Starogardzie Gdańskim na Pomorzu już 19 czerwca. Triathlon wraca do stolicy Kociewia po wielu latach, wstępnie organizatorzy planowali tylko dwa dystanse 1/2 i 1/4 IM, ale teraz dokładają 1/8, czyli najbardziej popularny dystans wśród debiutantów.  Po konsultacjach ze stowarzyszeniem TRI Starogard, które pomaga w organizacji imprezy, organizatorzy postanowili zmienić przebieg trasy kolarskiej. Zmiana wymaga ustawienia strefy T2 w centrum miasta, obok stadionu miejskiego, natomiast strefa T1 będzie się mieściła nad jeziorem w Płaczewie. 

 

  • "Po rozmowach z Urzędem Miasta Starogard Gdański, wychodzimy naprzeciw lokalnej społeczności i otwieramy Starogard Gdański dla debiutantów – mówi Adam Greczyło z Energy Events, głównego organizatora imprezy. – Zmiany jakie wprowadziliśmy, powodują, że możemy zorganizować dystans 1/8 IM, na którym odnajdzie się zdecydowana większość mieszkańców Starogardu Gdańskiego i okolic. Liczymy na spore zainteresowanie tym dystansem. Zapisy uruchomimy niebawem. Proszę śledzić naszą stronę oraz profil na FB. Pierwszych kilkadziesiąt pakietów zaoferujemy zawodnikom za 89 pln!". 

 

mapa starogard

 

Zmiany w trasie kolarskiej powodują, że będzie ona przebiegała przez centrum miasta, dzięki czemu zawody zyskają również na atrakcyjności wśród kibiców, którzy będąc w niedalekiej odległości od mety, będą mogli dopingować zawodników na trasie kolarskiej i biegowej.  

 

"Zaproponowaliśmy taką zmianę trasy kolarskiej, bo zależy nam na pokazaniu Starogardu Gdańskiego, ale również chcemy prowadzić rywalizację wśród kibiców i bliskich, którzy będą nas dopingowali na ulicach Starogardu Gdańskiego" – mówi Robert Czerwiak ze stowarzyszenia Tri Starogard. 

 

 6c0c69f45c88eea8734cf534aeeddbb6 XL

 

Meta, strefa Expo i strefa finiszera znajdą się bez zmian na stadionie miejskim im. Kazimierza Deyny, gdzie po trudach sportowych zmagań każdy zawodnik będzie mógł się schłodzić w basenach oraz skorzystać z innych atrakcji przygotowanych przez organizatorów. 

 

  • "Jesteśmy w trakcie licznych rozmów z partnerami oraz potencjalnymi sponsorami imprez, chcemy żeby powrót triathlonu do stolicy Kociewia był bardzo udany i żeby impreza spod znaku TRI na stałe wpisała się do kalendarza sportowego miasta. Będą niespodzianki i będą atrakcje, ale teraz jeszcze za wcześnie, żeby o wszystkim mówić" – informuje Aldona Dybuk, odpowiadająca za PR imprez spod znaku Triathon Energy

 

W Starogardzie na pewno pojawi się czterokrotny mistrz świata i mistrz olimpijski oraz były minister sportu Adam Korol, który z uwagi na liczne obowiązki nie wystartuje w imprezie, ale będzie wspierał zawodników podczas imprezy. Dodatkowo w Starogardzie ambasador cyklu Piotr Biankowski wyzywa wszystkich pływaków na wodny pojedynek na dystansie 1/4 IM/. Za każdego zawodnika, który go wyprzedzi Biankowski wpłaca 33 złotych na cel charytatywny, który póki co jest tajemnicą organizatorów. 

 

Ze Starogardu cykl Triathlon Energy przenosi się do...


check-it-out

malowniczo położonej miejscowości jaką jest Lidzbark Welski, to brama wjazdowa na Warmię i Mazury. Miejscowość charakteryzuje świetna infrastruktura – wyremontowana plaża miejska, nowy asfalt, malownicze tereny biegowe i stadion miejski składający się z kompleksu trzech boisk, na których oprócz parkingu zlokalizowane zostanie Expo i strefa finiszera z basenami i innymi atrakcjami. 

 

 

 

 

 

Lidzbark

 

  • "Kiedy zobaczyłem Lidzbark nie mogłem uwierzyć, że triathlon jeszcze tutaj nie dotarł. To świetne miejsce do organizacji jednej z najlepszych imprez w Polsce. Mamy ambitne cele, które rozłożone są na lata"– podkreśla Greczyło.  
  • W podjęciu decyzji, że warto być w Lidzbarku na pewno pomoże film promujący miasto, który doskonale pokazuje jaka infrastruktura czeka na zawodników w tym mieście: 

 

 

Obok rywalizacji sportowej będzie również czas na zawody charytatywne, organizatorzy planują rozegranie I nieoficjalnych mistrzostw świata w kross kajakach

 

- "Będą to zawody sportowe, ale z nutką humoru, na wesoło, duch sportowej rywalizacji będzie oczywiście obecny. Zawodnicy w dwuosobowych zespołach najpierw wykonają kilka ćwiczeń crossfitowych na plaży, następnie wsiądą do kajaków i przepłyną pewien odcinek, by ponownie wrócić na plażę i ponownie wykonać kilka ćwiczeń. Pierwszy na mecie wygrywa, ale prawdziwymi zwycięzcami będą wszyscy, którzy wystartują, gdyż całość wpisowego z zawodów zostanie przeznaczona na cel charytatywny" – mówi Marcin Dybuk, pomysłodawca eventu i przedstawiciel organizatora.

 

plaa miejska_Lidzbark

 

 

Zapisy na wszystkie imprezy spod znaku Triathlon Energy w Starogardzie Gdańskim, Lidzbarku Welskim i Bełchatowie trwają na stronie www.timerecords.pl Organizatorzy do końca lutego postanowili pozostawić styczniowe ceny pakietów startowych. 

 

Sprawdź szczegółowe informacje o imprezie również w naszym kalendarzu imprez: 

 

#1 Triathlon Energy Starogard Gdański 

 

#2 Triathlon Energy Lidzbark Welski 

 

#3 Triathlon Energy Bełchatów 

 

 

 

 

 logoAT-broszura

 

KALENDARZ IMPREZ AKADEMII TRIATHLONU TO ROZBUDOWNE NARZĘDZIE DO PROMOCJI TWOJEJ IMPREZY! 

 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI! 

 

lub 

 

samodzielnie dodaj imprezę: 

 

kalendarz luty2016

Opublikowane w Wydarzenia

Blogi

Ostatnie wpisy Pokaż wszytkie

stat4u
Website Security Test