brett sutton
Home Sprzęt Nowości Program sprzedażowy - TYR, Compressport oraz Nutrend nowymi Partnerami.

Program sprzedażowy - TYR, Compressport oraz Nutrend nowymi Partnerami.

piątek, 28 czerwca 2013 Napisane przez  Administrator

Sezon w pełni. Część z Was ma już swoje pierwsze starty za sobą, część jeszcze przygotowuje formę. W trakcie sezonu startowego potrzeby triathlonistów rosną, a my staramy sprostać się tym potrzebom i wciąż rozwijamy ofertę Programu sprzedażowego. W ostatnim miesiącu w naszym katalogu produktów pojawiły się kolejne trzy nowe marki: TYR – sprzęt pływacki oraz triathlonowy, Compressport – odzież kompresyjna oraz Nutrend – suplementy diety.

 

Marki TYR triathlonistom przedstawiać nie trzeba. Wystarczy powiedzieć, że produktów tej firmy używają Chrissie Wellington, Craig Alexander, Mirinda Carfrae, Andy Potts, Julie Dibens i inne sławy światowego triathlonu. W ofercie Akademii Triathlonu znajdują się najwyższej jakości stroje z serii TYR Carbon, Pianki Hurricane, okulary Nest Pro oraz sprzęt i akcesoria treningowe do pływania.


Compressport to szwajcarska marka specjalizująca się w projektowaniu odzieży kompresyjnej. Mniej bóli mięśniowych, szybsza resorpcja mleczanu, mniej kurczów na trasie i kontuzji przeciążeniowych – oto cele, które przyświecały firmie Compressport podczas tworzenia najlepszych na świecie produktów kompresyjnych. W naszej ofercie znajdziecie opaski na łydki oraz uda, Full Leg, skarpety, rękawki oraz odzież kompresyjną.

Suplementacja w czasie startu jest kluczową sprawą, zwłaszcza na długich dystansach. Przedstawiamy Wam produkty marki Nutrend, które stosują członkowie wielu kadr olimpijskich – głównie czeskiej oraz słowackiej. W ofercie Nutrend znajdziecie odżywki energetyczne (Turbosnack lub Brutus), węglowodany, białka, żele do stosowania w trakcie rywalizacji (Endurosnack oraz Carbosnack) oraz napoje izotoniczne (ISOdrinX oraz Unisport).

W Programie sprzedażowym Akademii Triathlonu mamy najszerszy katalog produktów dla triathlonistów zebranych w jednym miejscu w Internecie. Prezentujemy sprzęt specjalistyczny dedykowany sportowcom oraz najnowsze kolekcje. Zapraszamy do oglądania oraz zakupu przedstawionych w artykule produktów oraz wielu innych.

Zostaw komentarz

Upewnij się, że wypełniłeś wszystkie wymagane pola oznaczone gwiazdką (*).
Dozwolony jest podstawowy kod HTML.

Blogi

Ostatnie wpisy Pokaż wszytkie

stat4u
Website Security Test