brett sutton
Home AT Team Partnerzy

Columna Medica

Columna Medica
ul. Wakacyjna 8, 98-100 Łask

rabaty: 5%

Telefon +48 (43) 676 80 00

Nasza oferta:

Pobyt w Columna Medica: rabat AT team 5%

AWE 781020120511

Sala cwiczen2012031

 

Columna Medica oferuje usługi medyczne w standardzie Premium w zakresie rehabilitacji i profilaktyki zdrowotnej chorób układu ruchu.

Doświadczenie całego zespołu fachowców, wysoki standard leczenia, nowoczesne metody leczenia oraz najnowszej generacji sprzęt rehabilitacyjny, dbałość o komfort i zadowolenie Gości są gwarantem szybkiego ich powrotu do zdrowia.

Columna Medica zapewnia:

  • indywidualną pracę zespołu specjalistów z pacjentem
  • holistyczne podejście do pacjenta dzięki interdyscyplinarnym konsultacjom medycznym
  • nowoczesne i skuteczne programy leczenia
  • najnowocześniejszy sprzęt rehabilitacyjny w Polsce
  • warunki pobytowe w standardzie PREMIUM


Pragnąc zapewnić Pacjentom idealne warunki powrotu do zdrowia klinika ściśle współpracuje z krajowymi i zagranicznymi instytucjami naukowymi. Ciągła wymiana doświadczeń sprawia, że oferta terapeutyczna opiera się na sprawdzonej, aktualnej wiedzy medycznej która jest ciągle doskonalona. Dzięki temu powstały  wzorcowe, unikalne programy lecznicze opierające się na indywidualnej pracy pacjenta z fizjoterapeutą i wykorzystujące nowatorskie rozwiązania treningowe wspomagane komputerowo.

Dzięki ścisłej współpracy z wiodącymi ośrodkami naukowymi, krajowymi i zagranicznymi w klinice stosowane są najnowsze metody diagnostyczne i terapeutyczne. Interdyscyplinarny zespół to wysoko wykwalifikowani fachowcy z wieloletnim stażem.

Najnowocześniejsze specjalistyczne urządzenia diagnostyczne, są podstawą kompleksowej analizy wydolności układu ruchu, a także umożliwiają kontrolę postępów treningowych. Wśród wykonywanych badań warto wymienić trójwymiarową, digitalną rekonstrukcję kręgosłupa, precyzyjny pomiar siły określonych grup mięśniowych czy analizę stereotypu chodu. Najwyższej klasy urządzenia umożliwiają wykrywanie i badanie ruchów w trzech płaszczyznach, a także ich precyzyjną analizę.


Blogi

Ostatnie wpisy Pokaż wszytkie

stat4u
Website Security Test