brett sutton
Home AT Team Partnerzy

Ford Łódź Auto-Brzezińska

Auto Brzezińska Sp. z o.o.
ul. Brzezińska 26, 92-103 Łódź

rabaty: 5% 10%

Telefon 507 782 543

Nasza oferta:
Samochody: rabat AT Team 5%

ford fiesta

Części samochodowe: rabat AT Team 10%

akcesoria

Serwis: rabat AT Team 10%

ford auto brzezinska


Ford Łódź Auto Brzezińska - o firmie.

 

Jesteśmy nowym i jedynym dealerem marki Ford w Łodzi.

 

Zarząd, jak i kadrę kierowniczą firmy stanowią ludzie z wieloletnim doświadczeniem w branży samochodowej. Pracując wiele lat, niekiedy w dużych grupach dealerskich zebraliśmy liczne , często międzynarodowe doświadczenie. Przez kilkanaście lat pracy obsługiwaliśmy klientów detalicznych , ale i największe korporacje międzynarodowe. W sumie obsłużyliśmy kilkadziesiąt tysięcy klientów i transakcji. Odnosiliśmy sukcesy w czasach kiedy rynek samochodowy się rozwijał, ale i wczasach bardzo trudnych dla naszej branży.

 

Wspólne doświadczenia wykorzystujemy każdego dnia by poziom naszych usług był jak najwyższy. Jesteśmy dumni z tego w jakich warunkach pracujemy i obsługujemy naszych klientów.

Nasz kompleks składa się z salonu, gdzie możemy komfortowo zaprezentować naszym klientom aż kilkanaście aut. W ciągłej ekspozycji mamy auta zarówno osobowe jak i dostawcze. Nasz serwis spełnia najwyższe standardy naszej marki a dzięki ogromnej przestrzeni obsługujemy największe auta dostawcze Ford. Centrum napraw powypadkowych wyposażone jest w najnowocześniejszy sprzęt i oprzyrządowanie, by w najlepszej jakości wykonywać nawet najbardziej skomplikowane naprawy.

Ford Łódź Auto Brzezińska oferuje dla członków AT team najkorzystniejsze w Polsce warunki zakupu samochodów.


logo osobowe

Blogi

Ostatnie wpisy Pokaż wszytkie

stat4u
Website Security Test