brett sutton
Home Redakcja Partnerzy

PARTNERZY

środa, 22 stycznia 2014 przez  Iwona Brzezińska

 

 

 

 

itaka-logo

ITAKA powstała w 1989 r. i od 2009 r. zajmuje pozycję niekwestionowanego lidera branży turystycznej. Kolejne sezony ugruntowywały pozycję ITAKI, jako lidera na rynku. Sukces nie pojawił się nagle. Jest konsekwencją wielu lat pracy, stopniowego i przemyślanego rozwoju firmy. ITAKA powstała z pasji, co pozwoliło nie tylko traktować firmę, jako źródło dochodu, ale także, jako drogę do realizacji marzeń i ambicji.

NO Limits by Itaka to oferta wyjazdów dla osób aktywnych, w których pojawiają się również oferty wyjazdów triathlonowych, organizowanych wspólnie z Akademią Triathlonu.

logo labosport

LABOSPORT Polska to firma specjalizująca się w doradztwie sportowym, przygotowaniu motorycznym, specjalistycznej diagnostyce sportowej, planowaniu treningu wytrzymałościowego,  marketingu sportowym, organizacji imprez i obozów sportowych, a także eventów dla firm.

Założycielami firmy są Marcin Florek i Filip Szołowski – byli triathloniści, złoci medaliści Mistrzostw Polski Seniorów i członkowie kadry olimpijskiej, którzy z tym sportem związani są od 1997 roku.

CHARLOTTA.2015.07.15.logo.zoo

Charlotta ZOO Triathlon - niewątpliwą atrakcją dla zawodników będzie możliwość pływania wokół wybiegów takich zwierząt jak zebry, strusie, wielbłądy czy lemury. Nasz triathlon odbywa się na zakończenie sezonu i jest doskonałą okazją do podsumowania okresu startowego w gronie znajomych. Dla wszystkich chętnych będzie zorganizowane atrakcyjne triathlon party, które odbędzie się w usytuowanej na wyspie restauracji Gościniec. Oprócz zawodów triathlonowych organizatorzy przygotowali ciekawe sympozja i warsztaty na tematy zdrowotne oraz zawody biegowe dla dzieci.

 

 

 

 

 

 

 

 

Iwona Brzezińska

Iwona Brzezińska

Lekkoatletka, sprinterka (dystanse 60m, 100m, 200m oraz sztafeta 4x100m). Największe osiągnięcia to Mistrzostwo Europy Juniorów na 100m oraz w sztafecie 4x100m (Kowno 2005), finał Mistrzostw Świata Seniorów 4x100m (Helsinki 2005), brązowy medal Mistrzostw Europy U23 (4x100m, Debreczyn 2007), wielokrotna reprezentanka Polski podczas Mistrzostw Świata i Europy, medalistka Mistrzostw Polski.

Po 13 latach spędzonych na bieżni, obecnie rośnie w niej pasja do triathlonu - debiut na dystansie sprinterskim został już zaliczony w 2013 roku.

Zostaw komentarz

Upewnij się, że wypełniłeś wszystkie wymagane pola oznaczone gwiazdką (*).
Dozwolony jest podstawowy kod HTML.

Blogi

Ostatnie wpisy Pokaż wszytkie

stat4u
Website Security Test