Przeżyjmy to jeszcze raz – video z Ełku i Gdyni.

1
3

Choć sezon już za nami i za chwilę zacznie się czas ciężkiej, treningowej pracy, to wracamy pamięcią do zawodów w Gdyni i Ełku. Nie prezentowaliśmy jeszcze dwóch filmów, które powstały po tych zawodach, a które mamy nadzieję dadzą Wam porządną dawkę motywacji. Będzie potrzebna, kiedy przyjdą zimne jesienne dni lub spadnie pierwszy śnieg. 

 

 

Herbalife Triathlon Gdynia

 

 

 

Beko Ełk Triathlon 

 

 

1 KOMENTARZ

  1. Jak zwykle gratulujemy pięknej relacji wideo z Ełku poświęconej trzepakom naszej dyscypliny robiącym z siebie zawodników pro.

    Aż serce boli, że wzmianki o walce Głogowskiego i Raka nikt nie wspomniał, a to oni są zawodnikami pro, to oni staneli z Polaków na podium – tak tym prawdziwym a nie wymyślonym przez naszych głównych bohaterów…

    Zaraz mnie dobije stado wiernych piesków naszych miszczów, iż jest to promocja triathlonu … Ok jak chcecie promować naszą dyscyplinę przez powyższe gwiazdy telewizji, to może by tak warto poświęcić chociaż ku**** 30% z filmu na prawdziwych zawodników ?
    Czy może powinienem przeprosić i ugryźć się w język bo była wzmianka 3 sekundowa kto wygrał zawody… To są fakty i tego nie zmienicie, niewazne jak bardzo byście byli zaślepieni.

    Pozdrawiam Maciek

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here