Szukamy testerów!

8

Akademia Triathlonu ogłasza nabór na testerki i testerów produktów dla triathlonistów. Poszukujemy osób, które są gotowe w sposób rzetelny i fachowy testować sprzęt nadsyłany do nas przez producentów. Liczymy na osoby aktywnie zaangażowane w uprawianie sportu, potrafiące ciekawie pisać i z pasją opowiadać o swoich treningowych i startowych doświadczeniach.

 

Spośród nadesłanych zgłoszeń wybierzemy 10 oficjalnych testerów Akademii Triathlonu na rok 2013.  Testerzy i tersterki będą otrzymywali od nas sprzęt w zamian za wnikliwą recenzję wraz z dokumentacją foto-video z przeprowadzonego testu.  W zdecydowanej większości opisywany sprzęt, po przeprowadzonym teście, będzie należał do osoby testującej (z wyjątkiem tego, który dana firma udostępni wyłącznie do testów).

 

Kogo szukamy?

– osób pełnoletnich;

– osób otwartych na nowości, rzetelnych i terminowych;

– mile widziane sukcesy sportowe;

– mile widziane doświadczenie w testowaniu sprzętu.

 

Aplikacje zawierające imię, nazwisko, wiek, wykształcenie, dane adresowe oraz krótką historię uprawiania sportu prosimy nadsyłać na adres sekretarz@akademiatriathlonu.pl. Do aplikacji prosimy dołączyć przykładową recenzję z testu sprzętu sportowego, który obecnie posiadacie (obuwie, kompresja, rower, sprzęt pływacki, suplementy, inne).

 

Redakcja AT zastrzega sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi osobami. Aplikacje prosimy nadsyłać do dnia 8 marca.

8 KOMENTARZE

  1. Powinni byli zostać poinformowani. Być może nie wszyscy, ale z pewnością Ci, którzy już niedługo dostaną sprzęt do testów. Osoba odpowiedzialna za kontakt z testerami na pewno do wtorku włącznie skontaktuje się z tymi osobami. Zgodnie z ostatnim zdaniem naszego ogłoszenia będziemy kontaktować się tylko i wyłącznie z osobami wybranymi na testerów i testerki.

  2. Przyszło ponad 70 zgłoszeń. 1 kwietnia poinformujemy na stronie internetowej, kto został testerem. Wybrane osoby dostaną od nas również powiadomienie mailem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here