brett sutton
Home Zdrowie Ubezpieczenia dla triathlonistów Nowe ubezpieczenia dla triathlonistów

Nowe ubezpieczenia dla triathlonistów

poniedziałek, 25 kwietnia 2016 Napisane przez  Administrator

Uprawiasz amatorsko triatlon i chcesz być UBEZPIECZONY CODZIENNIE ale i również na czas UDZIAŁU w ZAWODACH triatlonowych? Również ZA GRANICĄ? Obawiasz się choroby lub wypadku? Chcesz zabezpieczyć siebie i swoją rodzinę? Ubezpiecz się! Agencja www.UbezpieczeniaiKredyty4You.pl przedstawia wyjątkowe ubezpieczenia zagranicznych i polskich towarzystw ubezpieczeniowych, np:


1. „CHOROBOWE” – ubezpieczenie na wypadek zachorowania, ale również i wypadku. Chorobowe jest wypłacane na czas zwolnienia lekarskiego, w wysokości do 65% dochodów netto, już od 22 dnia po wystąpieniu choroby i od 15 dnia po wypadku, przez okres nawet do 5 lat! – niezależnie od ZUS – to Twoja rekompensata utraconych w wyniku choroby lub wypadku dochodów.

 

2. Ubezpieczenie z tytułu trwałej i całkowitej niezdolności do pracy w zawodzie określonym w polisie – wg kryteriów łagodniejszych niż w ZUS!


W ofercie posiadamy wiele różnych ubezpieczeń, które dobieramy do potrzeb zgłaszanych przez klientów. Przykładowe zakresy ubezpieczenia i składki:*

 

ubezpieczenia2

 

Dodatkowo, jeśli chcesz zapewnić sobie ochronę również za granicą, oferujemy na czas udziału w zawodach sportowych specjalne ubezpieczenie w niskiej cenie!*

 

ubezpieczenia1

 

Teraz Ty i Twoja rodzina możecie być zabezpieczeni niezależnie od okoliczności, na terenie całego świata. Spokojnie możesz poświęcać się pasji – uprawiać swój ulubiony sport!


Zapraszamy do kontaktu: [email protected] lub 505 43 30 30. Oferujemy szybką obsługę i możliwość zawierania ubezpieczeń w trybie on-line.

 

*Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66, par 1 Kodeksu Cywilnego. Wiążąca oferta zostanie przedstawiona po indywidualnym wywiadzie i analizie potrzeb Klienta.

6 Liczba komentarzy:

 • ^ nrnf niedziela, 29 października 2017 14:14 Umieszczone przez: nrnf

  Na rynku jest wiele ubezpieczeń i każdy na pewno znajdzie odpowiednie dla siebie. Najważniejsze to po prostu się rozeznać

 • ^ Ola29 piątek, 29 kwietnia 2016 15:37 Umieszczone przez: Ola29

  triatlon i bieganie to sporty extremalne, nic dziwnego ze sie kojarza przecietnej pani w pzu z szaleństwem :)

 • ^ Marcin Bujak piątek, 29 kwietnia 2016 15:24 Umieszczone przez: Marcin Bujak

  Statystycznie 100 razy latwiej o wypadek na rowerze podczas treningu na szosie niz na zawodach... A co do zdrowia to trzeba sie badac co niestety jest rzadkie wsrod zawodnikow amatorow

 • ^ Korben piątek, 29 kwietnia 2016 14:59 Umieszczone przez: Korben

  ale wreszcie jakies ubezpieczenie bez niezrozumialych wykluczen i zapisow, ze niby amatorskie uprawianie to pokrywa ale zawody to juz nie. Jest sie wiec z czego cieszyc, zona mi glowe suszyla od lat...Jeden problem z glowy mniej.

 • ^ Marek152 poniedziałek, 25 kwietnia 2016 22:24 Umieszczone przez: Marek152

  j/w nie dość że słaba oferta to jeszcze AT na tym zarabia promujac to.
  Dla zainteresowanych radziłbym zainteresować się ubezpieczeniem PZU dla aktywnych w współpracy z polskim związkiem alpinizmu - spokojnie można również korzystać pod "tri" a ceny 15x tańsze niż to co wyżej opisane.

 • ^ karol wawrzyniak poniedziałek, 25 kwietnia 2016 21:36 Umieszczone przez: karol wawrzyniak

  słaba oferta/ komercja

Zostaw komentarz

Upewnij się, że wypełniłeś wszystkie wymagane pola oznaczone gwiazdką (*).
Dozwolony jest podstawowy kod HTML.

Blogi

Ostatnie wpisy Pokaż wszytkie

stat4u
Website Security Test