Wyniki z zawodów triathlonowych 08-09.06.2019

0
fot.Pawel Naskrent/Maratomania.pl

Wyniki z Polskich i zagranicznych triathlonów – weekend 08-09.05.2019 r.

Garmin Iron Triathlon Ślesin
¼ ironman
Mężczyźni:
1 Łukasz Kalaszczyński 01:52:57
2 Sergiusz Sobczyk 01:53:46
3 Tomasz Szala 01:54:33

Kobiety:
1 Agnieszka Cieślak 02:17:44
2 Aleksandra Kieda 02:30:30
3 Julia Kwiatkowska 02:30:53

Link do pełnych wyników: http://live.sts-timing.pl/trislesin/index.php?dystans=2

⅛ ironman
Mężczyźni:
1 Tomasz Słupik 01:01:23
2 Piotr Kurek 01:02:21
3 Hubert Król 01:02:38

Kobiety:
1 Paulina Nowak 01:06:49
2 Paulina Wargacka 01:11:34
3 Jadwiga Wyrwińska 01:12:55

Link do pełnych wyników: http://live.sts-timing.pl/trislesin/index.php?dystans=1

Triathlon Mietków
¼ ironman
Mężczyźni:
1 Robert Wilkowiecki 01:59:13
2 Kasper Tochowicz 02:01:45
3 Maciej Chmura 02:02:56

Kobiety:
1 Paulina Kotfica 02:14:30
2 Izabela Janusz 02:24:06
3 Maria Hajnos-Małecka 02:25:34

Link do pełnych wyników: https://wyniki.datasport.pl/results2942/

⅛ ironman
Mężczyźni:
1 Robert Wilkowiecki 01:00:34
2 Michał Nawracaj 01:02:33
3 Maciej Chmura 01:03:11

Kobiety:
1 Paulina Kotfica 01:06:56
2 Mariola Krzemińska 01:11:58
3 Paulina Bohater 01:12:12

Link do pełnych wyników: https://wyniki.datasport.pl/results2943/

Lotto Triathlon Energy – Starogard Gdański
¼ ironman
Mężczyźni:
1 Tomasz Spaleniak 02:09:26
2 Marek Biegała 02:12:25
3 Maciej Kosmala 02:15:54

Kobiety:
1 Magdalena Lenz 02:22:33
2 Katarzyna Kaczkowska 02:36:04
3 Małgorzata Szczęsna 02:37:54

Link do pełnych wyników: http://live.sts-timing.pl/tristarogardgd/index.php?dystans=1

⅛ ironman
Mężczyźni:
1 Maciej Bruździak 01:01:00
2 Jarosław Skwiot 01:04:40
3 Kamil Kulik 01:04:50

Kobiety:
1 Marta Kalinowska-Biegała 01:15:26
2 Agnieszka Kubik 01:16:05
3 Karolina Zamarripa 01:16:28

Link do pełnych wyników: http://live.sts-timing.pl/tristarogardgd/index.php?dystans=2

Marbruk Triathlon Charzykowy
½ ironman
Mężczyźni:
1 Michał Majchrzak 04:12:58
2 Robert Wojnar 04:24:10
3 Darek Ławecki 04:29:18

Kobiety:
1 Aleksandra Andryszak 05:26:08
2 Anna Springman 05:29:33
3 Aleksandra Trocińska 05:46:27

Link do pełnych wyników: http://live.sts-timing.pl/tricharzykowy/day1/index.php?dystans=2

¼ ironman
Mężczyźni:
1 Sylwester Swat 02:04:20
2 Krzysztof Miszewski 02:04:45
3 Paweł Mazur 02:06:16

Kobiety:
1 Anna Peterek 02:18:52
2 Karolina Jahnz 02:22:41
3 Martyna Chodor 02:26:22

Link do pełnych wyników: http://live.sts-timing.pl/tricharzykowy/day2/index.php?dystans=1

⅛ ironman
Mężczyźni:
1 Łukasz Krieger 01:01:02
2 Jakub Kubiński 01:03:39
3 Robert Stępniak 01:04:00

Kobiety:
1 Anna Peterek 01:10:42
2 Iwona Szabłowska 01:10:47
3 Wioleta Jarocka 01:11:36

Link do pełnych wyników: http://live.sts-timing.pl/tricharzykowy/day1/index.php?dystans=1

Triathlon Lwa
¼ ironman
Mężczyźni:
1 Konrad Imianowski 02:08:19
2 Adam Jaroniec 02:09:21
3 Michał Kutkowski 02:14:23

Kobiety
1 Urszula Kafarska 02:23:19
2 Agnieszka Pelc-Wanielista 02:38:19
3 Joanna Wasielak 02:39:10

Link do pełnych wyników: http://live.sts-timing.pl/trilwa2019/index.php?dystans=2

⅛ ironman
Mężczyźni:
1 Robert Czysz 01:05:44
2 Kuba Kowalski 01:06:07
3 Robert Filipiak 01:06:25

Kobiety:
1 Joanna Woźniak 01:12:16
2 Agata Zachwieja 01:17:19
3 Magdalena Wiśniewska 01:18:09

Link do pełnych wyników: http://live.sts-timing.pl/trilwa2019/index.php?dystans=1

Silverman Cross Triathlon
475 m / 20 km / 5,5 km
Mężczyźni:
1 Grzegorz Wojtczak 01:13:13
2 Michał Lisieński 01:14:29
3 Tomasz Ligocki 01:17:58

Kobiety:
1 Justyna Tarnowska 01:22:38
2 Kinga Kuczyńska 01:35:21
3 Natalia Pyka 01:37:37

Link do pełnych wyników: http://www.orianshow.pl/starter/2019_06_09_SILVERMAN.pdf

ŚWIAT

Ironman 70.3 Staffordshire
PRO
10 Bartosz Banach 4:18:14

M18-24
60 Paweł Szulc 06:34:44

M30-34
31 Wojciech Busz 05:03:33
83 Radosław Wieczorek 05:38:12
88 Raf Leszczyński 05:39:09

M35-39
20 Karol Kozar 04:57:49
63 Łukasz Olbromski 05:32:35

M40-44
76 Paweł Czudec 05:37:09
120 Dominik Ławniczak 06:05:05
228 Sławomir Wójcik 07:26:10

Kobiety
F30-34
30 Urszula Donigiewicz 06:06:47

F35-39
46 Beata Rybińska 07:12:46

F40-44
10 Ewa Urbańska 05:42:08

Link do pełnych wyników: http://eu.ironman.com/triathlon/events/emea/ironman-70.3/staffordshire/results.aspx#axzz5qexG1zpN

Ironman Asia-Pacific Championships Cairns
Mężczyźni:
M30-34
5 Mariusz Pirek 09:37:06

M45-49
22 Piotr Gąsiorowski 10:17:26

Link do pełnych wyników: http://eu.ironman.com/triathlon/events/asiapac/ironman/cairns/results.aspx#axzz5qexG1zpN

Ironman Boulder
Mężczyźni
M45-49
35 Tomek Bogdziewicz 12:11:17

Link do pełnych wyników: http://eu.ironman.com/triathlon/events/americas/ironman/inactive/boulder/results.aspx#axzz5qexG1zpN

Ironman 70.3 Eagleman (bez pływania)
Mężczyźni:
M50-54
50 Marcin Mrówka 04:41:10

M60-64
19 Jack Labaziewicz 05:03:13

Link do pełnych wyników: http://eu.ironman.com/triathlon/events/americas/ironman-70.3/eagleman/results.aspx#axzz5qexG1zpN

2019 Huatulco ITU Triathlon World Cup
Sprint
Mężczyźni
28 Kacper Stępniak 00:56:31

Link do pełnych wyników: https://triathlon.org/results/result/2019_huatulco_itu_triathlon_world_cup/336926

2019 Dnipro ETU Sprint Triathlon European Cup
Sprint
Mężczyźni
26 Michał Oliwa 00:53:40
39 Kamil Damentka 00:54:52
40 Jacek Krawczyk 00:55:20

Kobiety
10 Marta Łagownik 00:59:54
16 Paulina Klimas 01:00:43

Link do pełnych wyników: https://triathlon.org/results/result/2019_dnipro_etu_sprint_triathlon_european_cup/336931

Podoba Ci się jak i o czym piszemy?     
Zastępca redaktora naczelnego Akademii Triathlonu. Certyfikowany trener USA Triathlon Coach. Specjalizuję się w trenowaniu amatorów. Moja filozofia trenerska opiera się na indywidualnym podejściu do zawodnika ze szczególnym uwzględnieniem obowiązków zawodowych i rodzinnych. Mądry trening i eliminowanie ograniczeń trenowanej osoby, to droga do bycia sprawniejszym i szybszym, a w rezultacie do osiągnięcia celów. Pasjonuję się sportami wytrzymałościowymi, w szczególności triathlonem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here