Wyniki z zawodów triathlonowych 25-26.05.2019 – Sieraków, Płock, Gniewino i inne

0
Fot. JBL Triathlon Sieraków - Agnieszka Jerzyk

Wyniki z Polskich i zagranicznych triathlonów – weekend 25-26.05.2019 r.

POLSKA

Garmin Iron Triathlon Płock

Link do pełnych wyników: http://sts-timing.pl/event/garmin-iron-triathlon-plock-3/

Dystans ½ ironman
Mężczyźni
1 Mariusz Pirek 4:20:37
2 Andrii Kuzmiskyi 4:25:26
3 Adam Nizo 4:26:06

Kobiety
1 Sandra Firek 5:15:51
2 Alice Robinson 5:35:50
3 Marta Ostaszewska 5:47:22

Dystans ¼ ironman
Mężczyźni
1 Tomasz Brembor 1:57:36
2 Piotr Ławicki 1:59:08
3 Łukasz Kalaszczyński 1:59:31

Kobiety
1 Joanna Pomorska 2:31:58
2 Lucyna Śliż 2:32:06
3 Agnieszka Fijołek-Warszewska 2:33:22

Dystans ⅛ ironman
Mężczyźni:
1 Maksymilian Glapiński 1:09:39
2 Grzegorz Sebastianowicz 1:10:41
3 Tomasz Słupik 1:10:55

Kobiety:
1 Agnieszka Kropiewnicka 1:21:23
2 Emilia Domańska 1:22:27
3 Julia Kwiatkowska 1:23:21

JBL Triathlon Sieraków

Dystans ½ ironman
Mężczyźni:
1 Bartosz Banach 04:01:09
2 Tomasz Spaleniak 04:04:44
3 Paweł Mitruś 04:05:40

Kobiety:
1 Małgorzata Otworowska 04:20:16
2 Ewelina Wołos 04:35:19
3 Ania Halska 04:53:15

Link do pełnych wyników: http://live.sts-timing.pl/sierakow2019/sierakow_2019_1_2.pdf

Dystans ¼ ironman
Mężczyźni:
1 Igor Siódmiak 02:00:31
2 Robert Czysz 02:01:26
3 Sylwester Swat 02:06:23

Kobiety:
1 Urszula Kafarska 02:20:32
2 Anna Peterek 02:22:45
3 Karolina Jahnz 02:25:10

Link do pełnych wyników: http://live.sts-timing.pl/sierakow2019/sierakow_2019_1_4.pdf

Dystans ⅛ ironman
Mężczyźni
1 Michał Nawracaj 01:04:49
2 Marcin Tomczak 01:05:40
3 Robert Filipiak 01:06:39

Kobiety
1 Agnieszka Jerzyk 01:06:04
2 Paulina Klimas 01:08:55
3 Natalia Rypel 01:11:43

Link do pełnych wyników: http://live.sts-timing.pl/sierakow2019/sierakow_2019_1_8.pdf

LOTTO Triathlon Energy Gniewino

Link do pełnych wyników: http://sts-timing.pl/event/tri-energy-gniewino/

Dystans ½ ironman
Mężczyźni:
1 Mikołaj Luft 4:19:22
2 Andrzej Zwierzchowski 4:46:25
3 Dariusz Grondziewski 4:47:59

Kobiety:
1 Lidia Juchniewicz 5:53:29

Dystans ¼ ironman
Mężczyźni:
1 Jakub Ruciński 2:06:38
2 Rafał Wąsowski 2:08:54
3 Marek Biegała 2:10:54

Kobiety:
1 Magdalena Lenz 2:23:30
2 Katarzyna Kaczkowska 2:33:30
3 Ewelina Zawierowska 2:40:52

Dystans ⅛ ironman
Mężczyźni:
1 Paweł Miziarski 1:06:08
2 Filip Szymoniak 1:06:42
3 Łukasz Bereza 1:06:56

Kobiety:
1 Marta Kalinowska-Biegała 1:18:20
2 Marta Maksymiuk 1:20:07
3 Ewelina Nowak 1:21:34

Mocarny Zbój
Cross Triathlon – dystans 1.300 m / 36 km / 10 km
Mężczyźni:
1 Lary Zębatka 2:01:39
2 Jarosław Smoleń 2:20:09
3 Mariusz Rogula 2:25:36

Kobiety
1 Aśka Garlewicz 2:51:17
2 Miłosława Niezgoda 3:06:02
3 Barbara Błoniarczyk 3:09:38

Link do pełnych wyników: http://sport-timing.pl/pomiar-czasu/content/uploads/2019/05/wyniki-open.pdf

ŚWIAT

Ironman 70.3 St. Polten
Link do pełnych wyników: http://eu.ironman.com/triathlon/events/emea/ironman-70.3/st.-poelten/results.aspx?race=austria70.3&rd=20190526&y=2019&sex=&agegroup=40-44&loc=POL#axzz5p90LeJBM

Ironman Lanzarote
Link do pełnych wyników: http://eu.ironman.com/triathlon/events/emea/ironman/lanzarote/results.aspx?race=lanzarote&rd=20190525&y=2019&sex=&agegroup=40-44&loc=POL#axzz5p90LeJBM

XTERRA Garda
Link do pełnych wyników: https://www.endu.net/en/events/xterragarda/results

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here