Zapisy na Ironmana w Malborku!

1
22

Już w poniedziałek 2 grudnia o godzinie 12:00 na stronie www.castletriathlon.com rozpocznie się rejestracja zawodników do Castle Triathlon Malbork na dystansie Ironman. Zawody odbędą się 7 września 2014 roku. W tym sezonie zawodnikom przyjdzie zmierzyć się z pełnym dystansem Ironman czyli 3,8km pływania, 180km jazdy na rowerze i 42,2km biegu. W tym samym dniu w Malborku zawodnicy będą mogli wystartować w popularnej „połówce” (1,9-90-21,1), ale zapisy na ten dystans ruszą miesiąc później, czyli 2 stycznia 2014 roku. Łączny limit uczestników na oba dystanse to tylko 500 osób!

Start zawodów ma miejsce w rzece Nogat, w bezpośrednim sąsiedztwie Zamku Krzyżackiego. Trasa rowerowa wytyczona jest na płaskim i szybkim asfalcie, natomiast bieg odbywa się na pętlach, które częściowo będą przebiegały przez Zamek! Triathlony będą rozgrywane w formule bez draftingu, a limit ukończenia zawodów to 16 godzin w przypadku Ironmana i 8 godzin w przypadków ½ IM. Zawody w Malborku będą jednocześnie ostatnią polską imprezą triathlonową w sezonie 2014.

 

GMT 11

 

Zapraszamy na oficjalną stronę imprezy www.castletriathlon.com oraz na facebookowy profil imprezy www.facebook.com/castletri .

 

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here