brett sutton
Home Obozy i szkolenia Zorganizowane wyjazdy Majorka 2014, czyli jak nam się tam trenuje

Majorka 2014, czyli jak nam się tam trenuje

poniedziałek, 31 marca 2014 przez  Iwona Brzezińska

Obóz trwa w najlepsze. Mamy za sobą rozruch po podróży oraz niedzielne treningi. Co prawda ambitne plany pokrzyżował nieco lekki deszczyk, ale nikt nie odpuścił i poranny rower zamieniliśmy na bieg razem z grupą Sauerland Team - „do latarni” i z powrotem – 12 kilometrów. Po południu jeden z naszych trenerów - Filip Szołowski nie zraził się deszczem i zaplanował 2 godziny rowerowania z zakładką biegową – zebrał 25-osobową grupę chętnych, która ruszyła zdobywać wyspę. Wszyscy wrócili z uśmiechem na twarzy mimo małej kraksy na trasie. Jak zwykle naszym triathlonistom było mało, więc postanowili jeszcze wieczorem popływać – podgrzewana woda, w podświetlanym i odkrytym basenie jest naprawdę przyjemna!

Poniedziałek rozpoczął się od mocnego akcentu pływackiego – już o 6:30 zawitali pierwsi z naszej grupy, w tym nasz Redaktor Naczelny, który dodatkowo poprosił na jutro o włączenie światła w basenie jeszcze pół godzinki wcześniej! Niektórzy nie chcą komentować tej decyzji, ale to w końcu urlop Ojca Dyrektora i może wstawać nawet o piątej. Ale pływanie w porannych ciemnościach zarządził również Piotr Netter dla swojej grupy osób początkujących – wszyscy na śniadaniu czuli się świetnie po pierwszej dawce wysiłku. Pora na rower – punktualnie o 10:00  siedem grup Sauerland Team, do których dołączyli Polacy, ruszyło na trasy o różnych długościach. Najmocniejsi przejechali dzisiaj 90 kilometrów w tempie 33km/h.

Grupa 5, w której był między innymi Krzysiu, Olek, Profesor, Remek i reszta świata przejechała dzisiaj 83km w tempie 27km/h na trasie z przewyższeniami 900 metrów.

Popołudnie było również pracowite i nareszcie w pełnym słońcu. Na dowód tego zamieszczamy małą galerię z treningu biegowego grupy Filipa, którą udało się złapać na kilku zdjęciach. Było bieganie, rozciąganie i rytmy. 

Teraz czas na odpoczynek i rozmowy - tradycyjnie na kanapach! Jutro kolejny dzień - tym bardziej emocjonujący, że zapowiada się wreszcie "majorkańska" pogoda - słońce, prawie 20 stopni Celsjusza i wspaniałe widoki.

Iwona Brzezińska

Iwona Brzezińska

Lekkoatletka, sprinterka (dystanse 60m, 100m, 200m oraz sztafeta 4x100m). Największe osiągnięcia to Mistrzostwo Europy Juniorów na 100m oraz w sztafecie 4x100m (Kowno 2005), finał Mistrzostw Świata Seniorów 4x100m (Helsinki 2005), brązowy medal Mistrzostw Europy U23 (4x100m, Debreczyn 2007), wielokrotna reprezentanka Polski podczas Mistrzostw Świata i Europy, medalistka Mistrzostw Polski.

Po 13 latach spędzonych na bieżni, obecnie rośnie w niej pasja do triathlonu - debiut na dystansie sprinterskim został już zaliczony w 2013 roku.

Zostaw komentarz

Upewnij się, że wypełniłeś wszystkie wymagane pola oznaczone gwiazdką (*).
Dozwolony jest podstawowy kod HTML.

Blogi

Ostatnie wpisy Pokaż wszytkie

stat4u
Website Security Test