PLANY TRENINGOWE – PLAN UNIWERSALNY

Chciałbyś uporządkować lub rozpocząć treningi do triathlonu? Dołącz do naszej grupy AT Team. Niezależnie gdzie mieszkasz, możesz z nami trenować. Nasza współpraca opiera się na treningach online, telefonicznym lub internetowym kontakcie z trenerem.

Dla początkujących proponujemy treningi, które poprawią formę i przygotują do pierwszych startów. Po prostu staniesz się szybszy.

Plany treningowe, które tworzymy są DOPASOWANE DO ZAWODNIKA.

PLAN UNIWERSALNY 

Przeznaczony dla zawodników, którzy lubią trenować sami, nie potrzebują częstego kontaktu z trenerem i grupą, chcą bawić się w triathlon bez konieczności bicia życiówek i kwalifikacji na Mistrzostwa Świata.

  • Otrzymujesz ankietę, w której określisz, jakie starty A planujesz w nadchodzącym sezonie oraz jakie jest Twoje aktualne wytrenowanie. Na tej podstawie nasz trener dopasuje do Ciebie treningi.

  • Plan treningowy będziemy Ci udostępniać raz na miesiąc za pośrednictwem platformy TrainingPeaks lub maila.

  • Dostaniesz informacje, jak przeprowadzić testy, na podstawie których wyznaczymy Ci prędkości i zakresy, z jakimi powinieneś trenować.

Cena: 100 złotych/miesiąc

ZAPISZ SIĘ

TRENERZY AT TEAM

Adrian Kapusta

Certyfikowany trener triathlonu USA Triathlon Coach

Zastępca Redaktora Naczelnego Akademii Triathlonu 

Specjalizuje się w trenowaniu amatorów. Jego filozofia trenerska opiera się na indywidualnym podejściu do zawodnika ze szczególnym uwzględnieniem obowiązków zawodowych i rodzinnych. Trening ma być w pełni dostosowany do możliwości amatora, a nie odwrotnie.

„Mądry trening i eliminowanie ograniczeń trenowanej osoby, to droga do bycia sprawniejszym i szybszym, a w rezultacie do osiągania celów. Zbyt wiele mamy przykładów amatorów, którym sportowy cel przyćmił najważniejsze priorytety w życiu, stracili balans między pracą, rodziną a trenowaniem. Proponuję zawodnikom zbalansowany system treningu, pracy i rodzinnych aktywności”

Artur Bilewski

Trener triathlonu, kolarstwa i pływania. Ukończył Akademię Wychowania Fizycznego w Poznaniu. Ekspert Akademii Triathlonu w zakresie metodyki treningu i fizjologii wysiłku sportowego. Były triathlonista i kolarz.
Najważniejsze osiągnięcia:
Drużynowe Mistrzostwo Polski w Triathlonie (1998, 99, 03),
3. miejsce w Mistrzostwach Polski w Triathlonie w 2001 roku,
2. Miejsce w Drużynowych MP w Kolarstwie (1995), dwukrotny uczestnik Drużynowych Mistrzostw Europy w Triathlonie (2001, 2002).

Były asystent trenera kadry wojewódzkiej w Triathlonie, przy Wojewódzkim Stowarzyszeniu Sportowym w Poznaniu. Pracował jako menadżer i trener w Gnieźnieńskim Towarzystwie Triathlonowym „Diament”, gdzie jego podopieczni zdobywali medale Mistrzostw Polski w kilku kategoriach wiekowych. Dwa medale srebrne, a także miejsca punktowane w Mistrzostwach Świata w ramach Światowych Igrzysk Młodzieży (ISF WSC Triathlon) ). Od stycznia do kwietnia 2016 koordynował i prowadził kurs dla instruktorów triathlonu dla EFIB (Akredytowana Placówka Kształcenia Ustawicznego w Poznaniu)

Dołącz do nas wypełniając formularz lub napisz na mail [email protected]

[contact-form-7 404 "Nie znaleziono"]