maj, 2022

22maj08:0013:00Silesiaman Triathlon Pszczyna 2022

Detale wydarzenia

Opis zawodów

Silesiaman Triathlon Pszczyna 2022 odbędzie się 22 maja w Pszczynie (województwo śląskie) na dystansie 1/8 Ironman, czyli 450 metrów pływania, 22 kilometry roweru, a także 5 kilometrów biegu. Zawody przeprowadzone będą na sprawdzonych trasach Ośrodka Sportów Wodnych w Łące.

To zawody w konwencji z draftingiem (niedozwolone są rowery do jazdy na czas i kierownice triathlonowe). Bieg prowadzony będzie na utwardzonej powierzchni – drogi polne i leśne.

Rywalizacja prowadzona będzie w klasyfikacji ogólnej i poszczególnych kategoriach wiekowych. Trzech najlepszych zawodników i trzy najlepsze zawodniczki z każdej kategorii otrzymają pamiątkowe statuetki i nagrody rzeczowe.

foto: Facebook Silesiaman Triathlon – facebook.com/silesiamantriathlon/

Więcej informacji o Silesiaman Triathlon Pszczyna 2022

Silesiaman Triathlon to cykl impreza triathlonowych na terenie województwa śląskiego. Odbywają się od 2013 roku. Organizatorzy mają na celu propagowanie wszechstronnej dyscypliny jaką jest triathlon na terenie Górnego Śląska i Zagłębia.

W 2022 roku zaplanowano kilka imprez Silesiaman Triathlon. Sezon zapoczątkowany został 9 kwietnia w Katowicach. Kolejne zawody odbywają się 22 maja w Pszczynie. Ostatnia tegoroczna impreza cyklu odbędzie się 28 sierpnia w Katowicach.

Przydatne linki:

 

Więcej

Czas

(Niedziela) 08:00 - 13:00

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

X
X