Indywidualne plany żywieniowe

0

 

Krótki opis usługi:

mRED49207Współpraca rozpoczyna się konsultacją, która na terenie Trójmiasta lub Warszawy (tylko w wybranych terminach) przebiega osobiście, a w pozostałych przypadkach przeprowadzona jest telefonicznie lub z wykorzystaniem komunikatora Skype. Podczas konsultacji określany jest problem i cele oraz indywidualne możliwości realizacji planu żywienia i/lub suplementacji. W wybranych przypadkach zlecane jest również wykonanie specjalistycznych badań w celu optymalizacji opracowywanego planu.

Kolejnym etapem jest ułożenie planu żywienia lub suplementacji uwzględniający indywidualny plan dnia, charakter pracy, preferencje żywieniowe oraz plan treningowy.
W przypadku osób decydujących się na opracowanie przedstartowego planu żywienia, warto rozpocząć współpracę wcześniej, gdyż umożliwia to optymalizację planu na ostatnie dni przed startem.

W zależności od wybranej opcji, opracowany jest plan żywienia i/lub suplementacji. W przypadku 2-tygodniowego planu żywienia, zakupujący powtarza jego realizację 2 lub 3-krotnie, więc stosuje go przez 4-6 tygodni, w zależności od indywidualnych celów i potrzeb. 1 raz w tygodniu jest monitorowana realizacja jadłospisu, jak również postępy. W przypadku problemów z realizacją jadłospisu, są one wyjaśniane i monitorowane na bieżąco drogą mailową, telefoniczną lub osobistą.

Przykładowy dzień diety.

 

Pobierz ofertę pdf button

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here