Ironman 70.3 Weymouth, wszystkie miejsca na podiach dla Brytyjczyków – wyniki Polaków w kategoriach wiekowych

11 Polaków ukończyło Ironman 70.3 Weymouth. Triathloniści z Polski startowali w kategoriach wiekowych. Nie mieliśmy reprezentanta w kategorii PRO.

Najlepszy z Polaków na tych zawodach to Michał Szczepańczyk, który zajął 68 miejsce w kategorii wiekowej M35-39. Czas z jakim ukończył zawody to 05:08:22.
Wśród Polek najszybsza była Małgorzata Graca 06:58:07. Aleksandra zajęła 33 miejsce w kategorii F35-39.

W wyścigu zawodowców triathlon wygrał 23-letni George Goodwin GBR. Z kolei wśród kobiet najlepsza była India Lee GBR. Tym samym obroniła tytuł sprzed roku.
Ciekawostką jest fakt, że całe podia zarówno męskie jak i damskie zajęli triathloniści z Wielkiej Brytanii.