Redakcja

Współzałożyciel, “Ojciec Dyrektor” Akademii Triathlonu. Były redaktor naczelny polskiej wersji serwisu Business Insider. Dziennikarz Radiowy i Telewizyjny (TVN24, Radio TOK FM, Polsat, Discovery Channel).

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego im. E.Piaseckiego w Poznaniu, kierunek trenerski.

 

Autor książek:

Powieści biograficznej o Jerzym Górskim pt.:  “Najlepszy” 

Powieści biograficznej “Szlag mnie trafił”

“Trzy mądre małpy”.

Triathlonista – amator: dystans olimpijski = Ironman 70.3 = 4h 30min (Haugesund, Norwegia. Slot (roll down) na Mistrzostwa Świata Las Vegas), Ironman = 10 godzin  (Kopenhaga, Dania).

kontakt@lukaszgrass.pl

www.lukaszgrass.pl

Absolwent Uniwersytetów Warszawskiego i Jagiellońskiego oraz University of Illinois w USA. Od końca lat 90-tych prowadzi w Polsce założoną przez siebie firmę doradczą IMPACT Management. Ponad 300 zrealizowanych projektów koncentrowało się na zagadnieniach efektywności indywidualnej i organizacyjnej, optymalizacji kosztowej, dynamizacji sprzedaży oraz wdrażaniu strategii.

Od 10 lat trenuje biegi długodystansowe i triathlon, gdzie wykorzystuje techniki zarządzania czasem i wyznaczania celów. Ukończył między innymi maratony w Nowym Jorku, Berlinie i Amsterdamie, oraz zawody triathlonowe na dystansie IRONMAN w Kopenhadze. Felietonista, bloger i ekspert Akademii Triathlonu w dziedzinie zarządzania czasem i efektywności indywidualnej.

Certyfikowany trener triathlonu USA Triathlon Coach. Zastępca redaktora naczelnego Akademii Triathlonu. Koordynator programu treningowego AT Team, pisze o metodyce treningu i żywieniu, odpowiedzialny za informacje dotyczące triathlonu ITU, Ironman i Challenge.

Kontakt: biuro@wsin.pl

Trener triathlonu, kolarstwa i pływania. Ukończył Akademię Wychowania Fizycznego w Poznaniu. Ekspert Akademii Triathlonu w zakresie metodyki treningu i fizjologii wysiłku sportowego. Były triathlonista i kolarz.
Najważniejsze osiągnięcia:
Drużynowe Mistrzostwo Polski w Triathlonie (1998, 99, 03),
3. miejsce w Mistrzostwach Polski w Triathlonie w 2001 roku,
2. Miejsce w Drużynowych MP w Kolarstwie (1995), dwukrotny uczestnik Drużynowych Mistrzostw Europy w Triathlonie (2001, 2002).

 

Były asystent trenera kadry wojewódzkiej w Triathlonie, przy Wojewódzkim Stowarzyszeniu Sportowym w Poznaniu

Pracował jako menadżer i trener w Gnieźnieńskim Towarzystwie Triathlonowym „Diament”, gdzie jego podopieczni zdobywali medale Mistrzostw Polski w kilku kategoriach wiekowych. Dwa medale srebrne, a także miejsca punktowane w Mistrzostwach Świata w ramach Światowych Igrzysk Młodzieży (ISF WSC Triathlon) ).

Od stycznia do kwietnia 2016 koordynował i prowadził kurs dla instruktorów triathlonu dla EFIB (Akredytowana Placówka Kształcenia Ustawicznego w Poznaniu)

Przez kilka lat jako nurek i ekspert od sportów wodnych współpracował z Telewizją TVN i TVP przy tworzeniu programów o tematyce nurkowej, podróżniczej sportowej oraz historycznej.

BLOGI

X