TeamPact!

To innowacyjny program partnerski ukierunkowany na poprawę efektywności indywidualnej oraz zespołowej!

Pracownicy różnego szczebla przygotowują się opieką naszych ekspertów i trenerów do rywalizacji na trasach triathlonowych (indywidualnie lub w sztafetach), a w teoretyczną część treningu wplecione są treści poprawiające: 

1. Zarządzanie czasem i planowanie
2.
MBO
3. Leadership
4. Team Building

Program integruje pracowników i propaguje pozytywny wizerunek pracodawcy.

W ramach programu TeamPact! zajmujemy się komunikacją działań firmy i razem budujemy wizerunek pracodawcy dbającego o zdrowie i przyszłość swoich pracowników.

Skontaktuj się, jeśli chcesz poznać szczegóły.

[email protected]

Autorami i koordynatorami programu są: 

Łukasz Grass

Założyciel i Redaktor Naczelny Akademii Triathlonu. W latach 2016-2019 redaktor naczelny Business Insider Polska – serwisu biznesowo-informacyjnego, który w ciągu 3 lat od pojawienia się na rynku stał się drugim najpopularniejszym serwisem biznesowym w Polsce i pierwszym z rodziny Business Insidera w Europie. Dziennikarz radiowy i telewizyjny. Pracował m.in. w Radiu TOK FM, TVN24 i Discovery Channel.

Marek Strześniewski

Absolwent Uniwersytetów Warszawskiego i Jagiellońskiego oraz University of Illinois w USA. Od końca lat 90-tych prowadzi w Polsce założoną przez siebie firmę doradczą IMPACT Management. Ponad 300 zrealizowanych projektów koncentrowało się na zagadnieniach efektywności indywidualnej i organizacyjnej, optymalizacji kosztowej, dynamizacji sprzedaży oraz wdrażaniu strategii. Felietonista, bloger i ekspert Akademii Triathlonu w dziedzinie zarządzania czasem i efektywności indywidualnej.

 

Skontaktuj się z nami i umów na spotkanie: 

[email protected] 

[email protected]