Triathlonistka charytatywnie. Kto wygra trening z Pauliną Klimas?

Po raz kolejny Paulina Klimas zdecydowała się wspomóc Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Aktualnie trwa licytacja jej treningu, który może wygrać osoba o każdym stopniu zaawansowania triathlonowego.

ZOBACZ TEŻ: Zmiany w 10x IM. Adrian Kostera komentuje

W tym roku po raz kolejny gra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Hasło to „Żyj zdrowo w zdrowym świecie”. Orkiestra chce wygrać z sepsą i zagra dla wszystkich – małych i dużych. Organizatorzy akcji chcą zakupić szereg niezbędnych urządzeń diagnostycznych przeznaczonych dla szpitali, dzięki czemu przyspieszona zostanie diagnostyka zakażeń.

Z WOŚP gra również Sztab #313 Nowy Staw, który zdecydował się zaprosić muzyków, aktorów i sportowców, którzy już dali poznać się dzięki działalności charytatywnej. Jedną ze sportsmenek, która kolejny raz dołączyła do akcji, jest trzykrotna mistrzyni Polski i wojskowa mistrzyni świata Paulina Klimas!

Cześć! Kolejny raz zostałam poproszona przez Sztab WOŚP Nowy Staw o pomoc! Rok temu pięknie walczyliście o moją koszulkę, a w tym roku chciałabym się osobiście spotkać ze zwycięzca licytacji na wspólnym treningu! Zapraszam Was do licytacji – napisała niedawno w mediach społecznościowych zawodniczka.

W tym roku Paulina zdecydowała się wystawić na licytację wspólny trening biegowy, kolarski lub pływacki. Zwycięzca wybierze rodzaj treningu z mistrzynią. W opisie aukcji czytamy, że termin i miejsce zostaną uzgodnione ze zwycięzcą, ale ważne jest też również, że trening przeznaczony będzie dla zawodnika na dowolnym poziomie zaawansowania. Paulina zaznaczyła, że osoba, która zaoferuje najwyższą cenę, otrzyma dodatkowo niespodziankę z zawodów.

Paulina Klimas
fot. Paulina Klimas – https://www.instagram.com/klimass95/

Wyjątkowe wydarzenie

Mam nadzieję, że spotkanie będzie wyjątkowym wydarzeniem dla kogoś, kto wygra licytację i kto kocha pomagać – czytamy w opisie aukcji. Zwycięzca licytacji zostanie poinformowany o jej wyniku, a Paulina skontaktuje się z triumfatorem, aby omówić szczegóły treningu.

W tym momencie w licytacji uczestnicy 9 osób. Cena wynosi 790 złotych. Pozostało jeszcze sporo czasu, aby powalczyć o cenny trening z mistrzynią. Aukcja potrwa do 30 stycznia do godziny 15:15. Znajdziecie ją w tym miejscu. Całość kwoty uzyskanej z aukcji zasili cel 31. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Grzegorz Banaś
Grzegorz Banaś
Redaktor. Lubi Lionela Sandersa i nowinki technologiczne. Opisuje ciekawe triathlonowe historie, bo uważa, że triathlon jest wyjątkowo inspirującym sportem, który można uprawiać w każdym wieku. Fan dobrej kawy i książek Jamesa S.A. Corey'a.

Powiązane Artykuły

Śledź nas

16,223FaniLubię
1,258ObserwującyObserwuj
323SubskrybującySubskrybuj

Najpopularniejsze