Ironman 70.3 Augusta – podium dla Polki w kategorii wiekowej

Ironman 70.3 Augusta odbył się w stanie Georgia, USA. Wśród Polaków w kategoriach wiekowych najlepiej wypadła Aneta Ziemiańska, która stanęła na podium. Triathlonistka zajęła 2 miejsce w kategorii F35-39. Czas z jakim ukończyła zawody to 04:46:40.
Najszybszy mężczyzna to Grzegorz Skrzypczak, który zajął 38 pozycję w kategorii M40-44 z czasem 05:09:54.

Wśród mężczyzn w kategorii PRO najszybszym zawodnikiem był Lionel Sanders CAN. Lionel uzyskał najszybszy czas biegu 1:12:30 i to dało jemu pewne zwycięstwo. Triathlonista z Kanady szykuje się na start w Mistrzostwach Świata Ironman Kona 2019. Najlepszą kobietą była Chelsea Sodaro USA 04:07:36