Zniżki i oferty specjalne

Tutaj znajdziesz zniżki na produkty i usługi partnerów Akademii Triathlonu. W jednym miejscu rabaty na zawody triathlonowe, plany treningowe, produkty do triathlonistów do treningu i regeneracji.

Challenge Gdańsk | zniżka -10%

Zniżka obowiązuje na dystans średni. Aby uzyskać indywidualny kod rabatowy napisz e-mail pod adres [email protected] zatytułowany „Kod rabatowy – Challenge Gdańsk dystans średni”. W odpowiedzi od nas dostaniesz kod, który zadziała przy rejestracji tutaj. Kod można wykorzystać tylko raz.

Cykl Greatman triathlon | zniżka -10%

Zniżka dotyczy indywidualnego pakietu standard na dowolne zawodu cyklu Greatman. W polu „Kod rabatowy” wpisz kod akademiatriathlonu10, który obniży cenę pakietu startowego o 10% od aktualnej ceny. Kod łączy się z innymi promocjami.

Produkty RÉVVI | zniżka -10%

Zniżka obowiązuje na stronie SportRecovery. Przy składaniu zamówienia użyj kodu akademiatriathlonu10, który obniży cenę wszystkich produktów RÉVVI w koszyku o 10%

Plany treningowe Szkoły Triathlonu | zniżka -15%

Zniżka dotyczy wszystkich planów treningowych Szkoły Triathlonu. Przy zakupie planu treningowego po kliknięciu przycisku „Buy now” użyj kodu akademiatriathlonu15, który obniży cenę wybranego planu treningowego o 15%.