Triathlon korespondencyjny

MKON i spółka czyli Klub Sportowy NIEMANIEMOGĘ zaprasza do koleżeńskiej rywalizacji w ramach Triathlonu Korespondencyjnego. Zimowe wieczory i ranki to przede wszystkim trening. I czasami od nadmiaru tego treningu człowiek dostaje „kota”. A jakby tak trenując i sprawdzając się i tak i tak po prostu mieć możliwość porównywaniu swojego progresu treningowego nie tylko z ze sobą ale i z innymi. I na dodatek jeszcze pomagać dzieciakom?

To jest myśl, jaka przyświecała mi, kiedy to zwróciłem się do Wojtka Suchowieckiego z Artneo z propozycją wymyślenia formuły rywalizacji bez bezpośredniego kontaktu na zawodach. Wojtek, pełniący jednocześnie zaszczytną funkcję Prezesa K.S Niemaniemogę zabrał się do pracy i oto proponujemy aby od 2 listopada  do końca kwietnia zacząć walczyć o poprawę swojego wyniku na następujących dystansach (jednocześnie podglądając konkurencję):

Pływanie – 400 metrów 

Rower – 10km

Bieg – 4km 

Uwaga. Nie trzeba robić tego jednego dnia! Wystarczy raz na miesiąc „zanotować” swój najlepszy czas na danym dystansie w danej dyscyplinie i zrobić upload swoich wyników na osobiste konto na www.triathlonkorespondencyjny.pl Przesłanie wyniku oznacza brak możliwości jego zmiany w danym miesiącu. Oczywiście może zdarzyć się, że dane dystanse będziecie robić „po drodze” jako rozgrzewka przed treningiem właściwym lub jako rozjazd po zadaniu – to WASZA sprawa. Ponieważ jest to koleżeńska zabawa nikt nie będzie jeździł za Wami i Was sprawdzał. Wynik będzie trzeba potwierdzić odpowiednim linkiem do treningu (garmin, polar, sunnto), print screenem ze strony lub zdjęciem zegarka. 

Bo w końcu chodzi o to, żeby się dobrze bawić, nie zanudzić w trakcie zimowych treningów a i dodatkowo wesprzeć dzieciaki – stypendystów z Nidzickiego Funduszu Lokalnego i lekkoatletów z SMS Szklarska Poręba.

Do 31.10 czekamy na Wasze pytania i zgłoszenia (adres mailowy i regulamin na stronie). 

Od 2 listopada uruchamiamy portal i rywalizację. 

A na razie – na razie można potrenować walcząc o najlepszy wynik MKON’em ☺ Zapraszamy do zabawy!

gra

Powiązane Artykuły

5 KOMENTARZE

  1. Łukasz, daj spokoj! Musisz sie przyzwyczaic do 25-50m! To nie ocean, zolwi i rybek nie znajdziesz:))) Dasz rade:)

  2. Po dłuższej przerwie spowodowanej akcją Ironman Polish Team, itp., byłem dzisiaj na basenie… na razie w to nie wchodzę :-))) dajcie mi jeszcze ze dwa tygodnie 🙂 muszę nauczyć się pływać…

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

Śledź nas

18,455FaniLubię
2,384ObserwującyObserwuj
435SubskrybującySubskrybuj

Najpopularniejsze