15 dni – 500 osób, czyli dystans długi w Suszu zamknięty!

Po dwóch tygodniach od uruchomienia zapisów nie ma już miejsc na Herbalife Triathlon Susz na dystansie HalfIronman (1,9-90-21,1).  W ciągu 15 dni od uruchomienia zapisów do udziału w zawodach zgłosiło się pół tysiąca osób. Zapisy na dystans długi zostały wstrzymane. Ci, którzy się zapisali mają czas do 9 grudnia na uregulowanie opłat startowych. Nie wiadomo, czy wszyscy zapisani podejmą ostateczną decyzję na TAK -jeżeli zrezygnują, wówczas chętni będą mogli wziąć udział w zapisach uzupełniających 14 grudnia o godzinie 12:00.  Zawody Herbalife Triathlon Susz odbęda się 7 lipca nad Jeziorem Suskim. W ubiegłym roku odbyła się tam jubileuszowa, XX edycja zawodów. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku poziom imprezy będzie równie wysoki.

 

{gallery}susz{/gallery}

Akademia Triathlonu
Akademia Triathlonuhttps://akademiatriathlonu.pl
Największy portal o triathlonie w Polsce. Jesteśmy na bieżąco z triathlonowymi wydarzeniami w kraju i na świecie, znajdziesz również u nas porady treningowe, recenzje sprzętu czy inspirujące rozmowy.

Powiązane Artykuły

3 KOMENTARZE

  1. Gratulacje, gratulacje, gratulacje. Czapki z głów. Panowie. Idziecie tropem imprez światowych. Mam nadzieję, ze nie tylko tempem zgłoszeń ale również jakością zawodów. Bardzo trzymam kciuki

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

Śledź nas

18,455FaniLubię
2,386ObserwującyObserwuj
434SubskrybującySubskrybuj

Najpopularniejsze