300 osób w „Iron Triathlon Malbork 2012”.

W niespełna 8 dni od uruchomienia zapisów do Iron Triathlon Malbork 2012 zarejestrowało się 300 osób. Tym samym ITM staje się drugą największa impreza triathlonową w
Polsce. Są to zdecydowanie najszybsze zapisy w 11-letniej historii malborskiego triathlonu. Rejestracja została wstrzymana do poniedziałku 30 stycznia, do godziny 20:00. Osoby, które do 27 stycznia nie uiszczą wpisowego zostaną wykreślone z listy startowej i wtedy uruchomione zostaną zapisy uzupełniające. Iron Triathlon Malbork to zawody na dystansie ¼ IronMan, które odbędą się 24.06.2012 u podnóży Zamku Krzyżackiego w Malborku. Zapraszamy na oficjalną stronę internetową zawodów www.irontriathlon.pl.

Powiązane Artykuły

8 KOMENTARZE

  1. Ironman to nazwa zastrzeżona innymi słowy prywatna. W moim pojmowaniu dystansów w triathlonie występują 4 tj. 750m,20km,5km-sprint, 1500m,40km,10km- dystans olimpijski, 1900m,90km,21km- dystans średni i 3800m, 180km,42km- dystans długi, resztę powinno się pisać tak jak to wygląda w rzeczywistości a nie jakieś owijanie kota ogonem. A tak w ogóle to nie uważacie że lepiej zamiast nazwy w stylu Iron Triathlon Malbork użyć jakiegoś polskiego określenia zaczerpniętego od np. historii miejsca, jego geograficznego położenia czy innej rzeczy charakteryzującej i wyróżniającej właśnie te zawody a nie jakieś oblatane w dodatku nie nasze słowo Iron jeszcze dla tak nietypowego i nie mającego nic wspólnego z dystansem długim triathlonu?

  2. co więcej jest to doskonale przetarcie przed długim dystansem lub połówką. Wystarczy prześledzić plany treningowe i starty kilku co bardziej utytułowanych zawodników na świecie.

  3. Na świecie rozgrywane są przecież imprezy na dystansie quater-ironman, więc ten dystans jest jak najbardziej na miejscu, a już na pewno nie mniej niż tzw „połówka” 😉

  4. Po wejsciu na strone czytam „1/4 Ironman po raz pierwszy w Polsce”. Czyli jak ja mam to rozumieć? Ironman w 1/4! Jedynym odstepstwem od Ironmana jest Half-Ironman Koniec kropka. Moze ktoś jeszcze wpadnie na pomysł 1/8,1/16? Zróbcie dystans olimpijski i sprawa jasna a nie deprecjonujcie słowa „IRON”.

  5. Przecież zawody nie nazywają się Ironman Triathlon Malbork i dla jasności po ukończeniu naszych zawodów nie będziemy wmawiać ludziom, że są Ironmanami.

    To jest tylko 1/4 dystansu Ironman, a nie zawody z cyklu Ironman.

  6. Chyba slowo „iron” w swiecie triathlonu cos oznacza i uzywanie tej nazwy na takim dystansie to nieporozumienie. Mozna poprostu zrobic zawody na dystansie olimpijskim i już. No bo jak sobie wytłumaczyć że jest sie Ironmanem ale tylko w 1/4. Śmiechu warte

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

Śledź nas

18,455FaniLubię
2,454ObserwującyObserwuj
442SubskrybującySubskrybuj

Najpopularniejsze