5150 Warsaw Triathlon Zakochaj się w triathlonie!

Już w najbliższą niedzielę ulice Warszawy zostaną opanowane przez triathlonistów biorących udział w pierwszej w stolicy imprezie licencjonowanej przez World Triathlon Corporation. Organizatorzy przygotowali atrakcje nie tylko dla zawodników. Na Placu Teatralnym powstanie miasteczko triathlonowe, a wzdłuż trasy punkty kibicowania.

 

Triathlon to bardzo spektakularny sport. W ciągu kilku godzin można obserwować zawodników w wodzie, na rowerze oraz biegnących. Ta różnorodność to jeden z powodów, dla których jest to dyscyplina olimpijska. Warszawiacy, pomimo że sport jest w mieście wszechobecny, do tej pory nie mieli okazji oglądać zawodów triathlonowych w samym centrum miasta. To doskonała okazja, aby niedzielne przedpołudnie spędzić dopingując zawodników – mówi Michał Drelich, dyrektor 5150 Warsaw Triathlon.

 

Organizatorzy przygotowali punkty kibicowania z DJ-em, muzyką na żywo oraz pokazami capoeiry. Na Placu Teatralnym, na wielkim telebimie będzie można śledzić zmagania zawodników za pośrednictwem transmisji online, którą poprowadzą: Iwona Guzowska, triathlonistka i mistrzyni świata w kick-boxingu oraz znany warszawskiej publiczności z komentowania meczów stołecznej Legii – Dariusz Urbanowicz.

 

Czynny udział w kibicowaniu zapowiedzieli warszawscy artyści. Jedną z głównych atrakcji będzie koncert formacji złożonej z legendarnych muzyków jazzu tradycyjnego Happy Play Jazz Band przy Skwerze Hoovera. Na Krakowskim Przedmieściu usłyszymy muzyków ulicznych i najbardziej żywiołową cześć słynnego Bum Bum ORKeSTAR. W Parku Kazimierzowskim zobaczymy batukadę w wykonaniu grupy perkusyjnej Bloco Central i pokazy capoeiry zaś na wirażu ul. Karowej kibicowanie wspomagać będzie Bartosz, warszawski DJ znany bywalcom parkietów z projektów Full Tandeta i Global Diggers – mówi Tomasz Kaliński, organizator oprawy 5150 Warsaw Triathlon.

 

Więcej informacji oraz program imprezy dostępny jest na stronie www.5150warsaw.com oraz na www.facebook.com/5150warsaw.

Partnerem strategicznym 5150 Warsaw Triathlon jest m.st. Warszawa.

Akademia Triathlonu
Akademia Triathlonuhttps://akademiatriathlonu.pl
Największy portal o triathlonie w Polsce. Jesteśmy na bieżąco z triathlonowymi wydarzeniami w kraju i na świecie, znajdziesz również u nas porady treningowe, recenzje sprzętu czy inspirujące rozmowy.

Powiązane Artykuły

Śledź nas

18,455FaniLubię
2,317ObserwującyObserwuj
435SubskrybującySubskrybuj

Najpopularniejsze