6000 USD dla zwycięzców Herbalife Triathlon Gdynia 2014

2

Po 6 tysięcy dolarów zainkasują zwycięzca i zwyciężczyni Herbalife Triathlon na dystansie długim, na którym zawodnicy rywalizować będą 10 sierpnia 2014 roku w Gdyni. Organizator przewidział również atrakcyjne nagrody finansowe dla rodzimych triathlonistów w ramach klasyfikacji rozwoju polskiego triathlonu.
 
Co roku rośnie poziom sportowy naszych zawodów, a w ślad za tym rosną również nagrody finansowe dla zwycięzców. W 2014 roku na nagrody finansowe i rzeczowe przeznaczyliśmy aż 45 tysięcy dolarów – mówi Piotr Netter, dyrektor Herbalife Triathlon Gdynia – Konsekwentnie budujemy w Gdyni najszybszy i najbardziej prestiżowy triathlon w Polsce i Europie Środkowo – Wschodniej. W tym roku na starcie pojawi się kilku utytułowanych triathlonistów, rozpoznawalnych na całym świecie. Pierwsze nazwiska już niedługo podamy do publicznej wiadomości  – dodaje.
 
Organizator postanowił też wspierać polskich triathlonistów. Oprócz nagród w klasyfikacji generalnej atrakcyjne nagrody finansowe są również do wygrania w klasyfikacji rozwoju polskiego triathlonu. Zależy nam na tym, by najlepsi polscy triathloniści również mieli szansę rozwijać swój talent sportowy, a do tego niezbędne są pieniądze – mówi Piotr Netter.

Pula nagród gwarantowanych – Herbalife Triathlon Gdynia 2014

Nagrody finansowe dla najlepszych kobiet i mężczyzn

1. miejsce

6 000 USD

2. miejsce

3 000 USD

3. miejsce

2 000 USD

4. miejsce

1 000 USD

5. miejsce

500 USD

Klasyfikacja rozwoju polskiego triathlonu

 

Nagrody dla najlepszych Polaków (kobiety i mężczyźni)

1. miejsce

2500 PLN

2. miejsce

1500 PLN

3. miejsce

1000 PLN

Nagrody dla najlepszych Polaków sumują się z nagrodami z klasyfikacji generalnej.
{gallery}htg_nagrody{/gallery}
Herbalife Triathlon Gdynia wraz z imprezami towarzyszącymi odbędzie się w dniach 8-10 sierpnia 2014. W programie zawodów zaplanowane są zawody na dystansie długim (1,9km pływania – 90km rowerem i 21,1 km biegiem) oraz sprinterskim (0,75km – 20km – 5km).

Zapisy na dystans długi zostały już definitywnie zamknięte, ponieważ wyczerpał się limit 1500 uczestników. Zapisy na sprint nadal trwają.

 

Więcej informacji znajdziecie na oficjlanej stronie imprezy www.herbalifetriathlon.com

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here