6000 USD dla zwycięzców Herbalife Triathlon Gdynia 2014

Po 6 tysięcy dolarów zainkasują zwycięzca i zwyciężczyni Herbalife Triathlon na dystansie długim, na którym zawodnicy rywalizować będą 10 sierpnia 2014 roku w Gdyni. Organizator przewidział również atrakcyjne nagrody finansowe dla rodzimych triathlonistów w ramach klasyfikacji rozwoju polskiego triathlonu.
 
Co roku rośnie poziom sportowy naszych zawodów, a w ślad za tym rosną również nagrody finansowe dla zwycięzców. W 2014 roku na nagrody finansowe i rzeczowe przeznaczyliśmy aż 45 tysięcy dolarów – mówi Piotr Netter, dyrektor Herbalife Triathlon Gdynia – Konsekwentnie budujemy w Gdyni najszybszy i najbardziej prestiżowy triathlon w Polsce i Europie Środkowo – Wschodniej. W tym roku na starcie pojawi się kilku utytułowanych triathlonistów, rozpoznawalnych na całym świecie. Pierwsze nazwiska już niedługo podamy do publicznej wiadomości  – dodaje.
 
Organizator postanowił też wspierać polskich triathlonistów. Oprócz nagród w klasyfikacji generalnej atrakcyjne nagrody finansowe są również do wygrania w klasyfikacji rozwoju polskiego triathlonu. Zależy nam na tym, by najlepsi polscy triathloniści również mieli szansę rozwijać swój talent sportowy, a do tego niezbędne są pieniądze – mówi Piotr Netter.

Pula nagród gwarantowanych – Herbalife Triathlon Gdynia 2014

Nagrody finansowe dla najlepszych kobiet i mężczyzn

1. miejsce

6 000 USD

2. miejsce

3 000 USD

3. miejsce

2 000 USD

4. miejsce

1 000 USD

5. miejsce

500 USD

Klasyfikacja rozwoju polskiego triathlonu

 

Nagrody dla najlepszych Polaków (kobiety i mężczyźni)

1. miejsce

2500 PLN

2. miejsce

1500 PLN

3. miejsce

1000 PLN

Nagrody dla najlepszych Polaków sumują się z nagrodami z klasyfikacji generalnej.
{gallery}htg_nagrody{/gallery}
Herbalife Triathlon Gdynia wraz z imprezami towarzyszącymi odbędzie się w dniach 8-10 sierpnia 2014. W programie zawodów zaplanowane są zawody na dystansie długim (1,9km pływania – 90km rowerem i 21,1 km biegiem) oraz sprinterskim (0,75km – 20km – 5km).

Zapisy na dystans długi zostały już definitywnie zamknięte, ponieważ wyczerpał się limit 1500 uczestników. Zapisy na sprint nadal trwają.

 

Więcej informacji znajdziecie na oficjlanej stronie imprezy www.herbalifetriathlon.com

Akademia Triathlonu
Akademia Triathlonuhttps://akademiatriathlonu.pl
Największy portal o triathlonie w Polsce. Jesteśmy na bieżąco z triathlonowymi wydarzeniami w kraju i na świecie, znajdziesz również u nas porady treningowe, recenzje sprzętu czy inspirujące rozmowy.

Powiązane Artykuły

2 KOMENTARZE

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

Śledź nas

18,455FaniLubię
2,501ObserwującyObserwuj
443SubskrybującySubskrybuj

Polecane