Adrian Kostera wspomaga WOŚP!

Adrian Kostera jest kolejnym z zawodników, którzy postanowił wspomóc w tym roku Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Wylicytować będzie można między innymi kolekcję pucharów ultratriathlonisty.

Hasło tegorocznej Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy to „Żyj zdrowo w zdrowym świecie”. Zagra dla wszystkich, a organizatorzy chcą zakupić dla szpitali szereg urządzeń, dzięki którym przyspieszona zostanie diagnostyka zakażeń sepsą. Dzięki temu można szybciej rozpocząć precyzyjne leczenie pacjenta.

Co roku triathloniści dołączają w różnej formie do akcji zbierania funduszy na WOŚP. Robi tak również Adrian Kostera, który poinformował, że oferuje na aukcji możliwość wylicytowania kolekcji sportowych pucharów. Dzięki uprzejmości jego sponsorów, możliwe będzie również wylicytowanie koszulki z zawodów swissultra. To właśnie w niej Kostera pokonał w szwajcarskim Buchs dystans 10x Ironman.

Kochani. Jak każdego roku tak i teraz jestem dumny, że mogę wesprzeć jakoś Wielką Orkiestrę. I jestem jeszcze bardziej dumny, gdy dowiedziałem się, że Nowalijka także wnosi w tym swój udział. Dwie licytacje. Wszystkie linki w komentarzu. Nowalijka przekazuje na licytacje moją koszulkę, tą oryginalną ze Swiss, z moim podpisem. Dziękuje. Ja natomiast przekazuje kolekcje wszystkich swoich pucharów.  Po prostu: bądźmy kimś więcej i czyńmy dobro – napisał zawodnik.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Adrian Kostera (@kostera_ultratri)

Koszulki i puchar na szczytne cele!

W ramach aukcji pucharów wylicytować można między innymi trofeum za „Najdłuższy duathlon”, który Kostera pokonał w 2020 roku, a także puchary za projekt 100M100day (pokonał 100 maratonów w 100 dni) oraz nagrodę za rekord świata w 4x Ironman, który uzyskał w zeszłym roku w Colmar. Lista trofeów wymieniona została w opisie aukcji, a potrwa do 15 lutego, a można znaleźć ją w tym miejscu. Aktualna cena wynosi 1.050 złotych. Aukcję z koszulką z zawodów swissultra znajdziecie w tym miejscu. Potrwa do 12 lutego.

Przypomnijmy, że w ramach tegorocznej WOŚP wylicytować można również trening z Pauliną Klimas. Zawodniczka zaznaczyła, że będzie to dowolny trening dla zawodnika o dowolnym poziomie zaawansowania. Ta aukcja potrwa do 30 stycznia.

ZOBACZ TEŻ: Triathlonistka charytatywnie. Kto wygra trening z Pauliną Klimas?

 

Grzegorz Banaś
Grzegorz Banaś
Redaktor. Lubi Lionela Sandersa i nowinki technologiczne. Opisuje ciekawe triathlonowe historie, bo uważa, że triathlon jest wyjątkowo inspirującym sportem, który można uprawiać w każdym wieku. Fan dobrej kawy i książek Jamesa S.A. Corey'a.

Powiązane Artykuły

Śledź nas

17,303FaniLubię
1,697ObserwującyObserwuj
341SubskrybującySubskrybuj

Najpopularniejsze