Agnieszka Jerzyk wygrywa na Lanzarote!

Piękne zakończenie sezonu w wykonaniu Agnieszki Jerzyk. W zawodach Ironman 70.3 na Lanzarote zawodniczka klubu 64-STO Leszno zajęła pierwsze miejsce z czasem 4:39:47. Na swoim profilu społecznościowym FB Agnieszka napisała, że „była to walka przede wszystkim z własnymi słabościami i nogami”.Z pewnością trudy całego sezonu dawały się już mocno we znaki. Poza tym przypomnijmy, że Agnieszka Jerzyk specjalizuje się w dystansie olimpijskim, tym bardziej jej sukces na popularnej połówce, w trudnych warunkach hiszpańskiej wyspy cieszy! Tydzień po tygodniu polski triathlon ma dwa wspaniałe sukesy. Najpierw Ewa Bugdoł wygrywa w Chinach, a teraz Agnieszka Jerzyk na Wyspach Kanaryjskich. Na drugim miejscu, z czasem 4:40:43, zameldowała się Danne Botterenbrod, a na trzecim Susie Hignett (4:43:32). Oto szczegółowe wyniki Agnieszki z IM 70.3: 

{gallery}aga_lanzarote{/gallery}

 

W tych samych zawodach startował również Marek Jaskółka, który od ubiegłego roku przechodzi powoli na dystans długi. 3-krotny polski olimpijczyk zajął 7 miejsce. Oto jego wyniki: 

 

{gallery}marek_lanzarote2013{/gallery}

 

Gratulacje od Akademii Triathlonu! Pozadrawiamy i zazdrościmy gorących klimatów. U nas o poranku…minus dwa! 🙂 

 

Akademia Triathlonu
Akademia Triathlonuhttps://akademiatriathlonu.pl
Największy portal o triathlonie w Polsce. Jesteśmy na bieżąco z triathlonowymi wydarzeniami w kraju i na świecie, znajdziesz również u nas porady treningowe, recenzje sprzętu czy inspirujące rozmowy.

Powiązane Artykuły

Śledź nas

18,455FaniLubię
2,293ObserwującyObserwuj
431SubskrybującySubskrybuj

Najpopularniejsze