Akademia Triathlonu jedzie kibicować naszym w Londynie!

Akademia Triathlonu jedzie kibicować naszym w Londynie!

To spontaniczna decyzja i każdy może się przyłączyć. Możemy pokazać za granicą, że polski triathlon wychodzi z cienia i ma wiernych kibiców, a amatorów tej dyscypliny przybywa z roku na rok. Nie organizujemy żadnego formalnego wyjazdu, a proponujemy Wam jedynie wspólne spotkanie na miejscu i dopingowanie naszym. Po kolei:

 

1. Kiedy?

Zawody kobiet rozgrywane będą 4 sierpnia (sobota) o 9.00. Mężczyzn 7 sierpnia (wtorek) o 11.30.

 

tri london1

 

2. Gdzie?


Zobacz mapę: Hyde Park.

 

london view3. Kiedy wylot?

Polecamy Tanie linie Lotnicze WizzAir. Cena przelotu z lotniska Waraszawa Modlin – Luton, Luton – Warszawa Modlin + autobus z lotniska w Londynie do centrum, w obie strony to koszt: 1220 złotych dla 2 osób. Wylot rano, powrót wieczorem. 

 

4. Gdzie spotykamy się na miejscu?

O tym poinformujemy Was w najbliższym czasie, po zorientowaniu się, gdzie jest najlepszy punkt do obserwacji i dopingowania naszym zawodnikom. Jeżeli możecie dołączyć do nas, będziemy niezwykle wdzięczni i zadowoleni. Nasi zawodnicy z pewnością również poczują się zdecydownaie lepiej. Płatne wejściówki obejmują przede wszystkim okolice startu i mety, ale organizatorzy przygotowali kilka punktów,  w których można dopingować swoich zawodników i tam właśnie planujemy spotkanie.    

 

Zapraszamy na triathlon do Londynu! Oczywiście relacje z zawodów i wywiady na Akademii Triathlonu!

 

Akademia Triathlonu
Akademia Triathlonuhttps://akademiatriathlonu.pl
Największy portal o triathlonie w Polsce. Jesteśmy na bieżąco z triathlonowymi wydarzeniami w kraju i na świecie, znajdziesz również u nas porady treningowe, recenzje sprzętu czy inspirujące rozmowy.

Powiązane Artykuły

Śledź nas

18,455FaniLubię
2,454ObserwującyObserwuj
442SubskrybującySubskrybuj

Najpopularniejsze