“AT trenażer”! Ruszamy ze wspólnymi treningami online. Dołącz do nas!

0

Wspólne treningi na trenażerze, online, na platformie ZWIFT. W każdy wtorek, czwartek i jeden dzień weekendu zapraszamy na trening z Akademią Triathlonu. Zapisz się do specjalnej grupy na Facebooku: “AT trenażer”.

Wspólne treningi są darmowe. Spotykamy się na platformie ZWIFT.

Minimalne wymagania, jakie musisz spełnić są dwa:

  1. Musisz posiadać trenażer z podłączeniem do komputera, tableta, itp. oraz do platformy ZWIFT za pomocą łączności bezprzewodowej ANT+ lub bluetooth.

  2. Musisz utworzyć konto i zalogować się na platformie ZWIFT.

    Proponuję jednak, abyś dodatkowo zapisał się do naszej zamkniętej grupy na Facebooku: “AT trenażer”. Tam będziemy się komunikować i tak najszybciej dowiesz się o wspólnych treningach, zmianach, itp.

Rekomendacja: komunikację wysyłamy również poprzez nasz Newsletter. Nie musisz się obawiać – nie spamujemy i nie zasypujemy cię nadmiarem informacji. Newsletter tworzę osobiście raz w tygodniu i wysyłam w weekend. Jeżeli podoba CI się to, o czym i jak piszemy, zapisz się do Newslettera:

NEWSLETTER AT

CO DALEJ? 

Po raz pierwszy spotkamy się na wspólnej jeździe w wirtualnej rzeczywistości w najbliższy czwartek. Szczegóły ogłosimy w środę, ale już dziś czekamy na zgłoszenia i codziennie będziemy przypominać na FB, o naszej akcji.

W najbliższych dniach na pewno wyklaruje się najdogodniejsza dla większości godzina wspólnego kręcenia. Będziemy o to pytać tych, którzy wyrażą zainteresowanie i dołączą do specjalnej grupy na Facebooku: “AT – trenażer”. Już teraz w specjalnej ankiecie pytamy Was o najdogodniejszy termin. Czekamy również na Twoje pytania i sugestie.

Do zobaczenia na platformie ZWIFT już w ten czwartek!

Podoba Ci się jak i o czym piszemy?     
Założyciel i Redaktor Naczelny Akademii Triathlonu. Triathlon uprawiam amatorsko od 2009 roku. Startuję głównie na dystansach Ironman 70.3 oraz Ironman. Moje najlepsze zawody to: 4h 30 minut w IM 70.3 Haugesund w Norwegii i kwalifikacja na MŚ w Las Vegas (roll down z 16 miejsca) i 10h w pełnym Ironmanie w Kopenhadze. W latach 2016-2019 byłem redaktorem naczelnym Business Insider Polska - serwisu biznesowo-informacyjnego, który w ciągu 3 lat od pojawienia się na rynku stał się drugim najpopularniejszym serwisem biznesowym w Polsce i pierwszym z rodziny Business Insidera w Europie. Czyta go ponad 5 mln internautów. 2001 - 2016 byłem dziennikarzem radiowym i telewizyjnym. Pracowałem m.in. w Radiu TOK FM, jako zastępca redaktor naczelnej, szef informacji, prowadzący "Poranek TOK FM”. Przez 6 lat byłem związany z TVN24, gdzie prowadziłem magazyn "Polska i Świat”. Byłem również gospodarzem takich programów jak: "Magazyn 24 godziny", "Cały ten świat", "Serwisy informacyjne". 8 listopada 2018 roku, na rynku ukazała się moja pierwsza powieść biograficzna pt.: "Najlepszy. Gdy słabość staje się siłą", która po miesiącu wskoczyła na listę bestsellerów Empiku. Do dziś sprzedano ponad 50 tysięcy egzemplarzy. Książka opowiada o losach Jerzego Górskiego - legendy polskiego triathlonu. 29 października ukazała się moja druga powieść biograficzna pt.: "Szlag mnie trafił", opowiadająca losy Moniki Michalak, która przeżyła skomplikowany udar pnia mózgu. Obecnie pracuję nad książką o Robercie Karasiu - mistrzu świata i rekordziście na dystansach Double i Triple Ironman.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here